9
9
8
120+2'

Kepa Arrizabalaga zostaje, Maurizio Sarri totalnie wściekły na swojego bramkarza.

18
50
15
9
10
120+1'

Maurizio Sarri wściekły na Kepę, który nie chce zejść z murawy. Co tam się dzieje?!

19
73
20
8
9
120'

Maurizio Sarri dokonuje zmiany, ale Kepa Arrizabalaga nie chce zejść. Co za kuriozum!

18
57
20
5
5
119'

Cóż za zamieszanie. Wilfredo Caballero już ubrał rękawice, ale Kepa Arrizabalaga pokazał, że jednak nie schodzi.

12
18
9
5
7
119'

Będzie zmiana bramkarza w ekipie Chelsea. Tuż przed rzutami karnymi!

11
3
17
7
3
118'

Kepa Arrizabalaga znów opatrywany przez lekarzy, a do rozgrzewki ruszył Wilfredo Caballero.

5
2
14
3
2
117'

City ruszyło z jeszcze jednym atakiem! Sergio Aguero wykorzystał potknięcie Ruedigera, przejął piłkę i strzelił płasko zza pola karnego. Na raty obronił Kepa Arrizabalaga.

3
1
1
3
4
115'

Callum Hudson-Odoi starał się przedrzeć w pole karne City, jednak został szybko zatrzymany przez rywali. Coraz bliżej rzutów karnych.

4
1
5
3
3
111'

Bramkarz Chelsea może kontynuować grę.

14
10
6
4
6
111'

Interwencji lekarzy potrzebuje Kepa Arrizabalaga.

2
3
2
9
3
110'

Ależ zamieszanie w polu bramkowym po akcji Sterlinga! Sergio Aguero strzelał z bliskiej odległości, ale Cesar Azpilicueta i Kepa Arrizabalaga uchronili Chelsea przed stratą gola.

9
6
5
6
7
108'

Piłkarze chyba myślami przy konkursie jedenastek. Ilkay Gundogan fatalnie wykonał rzut rożny.

9
5
4
4
5
106'

Zaczynamy drugą część dogrywki!

13
6
6
6
5
103'

Eden Hazard uderzył z 20 metrów i piłka po raz kolejny poleciała w trybuny Wembley. Zawodnicy mają dziś fatalnie ustawione celowniki.

13
6
5
6
6
101'

Piłkarze Chelsea długo wymieniali piłkę na połowie City, a wszystko zakończył niecelnym strzałem Jorginho.

8
8
5
3
5
99'

Eden Hazard szukał w polu bramkowym niepilnowanego Ruedigera, ale Ederson wyczuł intencje Belga i złapał piłkę.

8
5
5
4
6
98'

Ołeksandr Zinczenko zatrzymał Hudsona-Odoia we własnym polu karnym. Tylko rzut rożny dla Chelsea.

5
1
2
2
1
95'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

9
5
2
2
2
94'

Do wejścia już szykuje się Gonzalo Higuain.

3
3
1
1
3
93'

Fatalny strzał z dystansu w wykonaniu Gundogana.

4
91'

Zaczynamy pierwszą część dogrywki w meczu o Puchar Ligi Angielskiej!

5
1
2
1
91'

Man City. Schodzi: Fernandinho. Wchodzi: Danilo. Brazylijski pomocnik przez kontuzję nie może kontynuować gry.

4
2
2
1
2
90+5'

Fernardinho ma problemy z pachwiną i najprawdopodobniej nie będzie mógł kontynuować gry.

7
5
2
8
9
90+4'

Eden Hazard ruszył do sytuacji sam na sam, ale został zatrzymany przez gwizdek sędziego, sygnalizujący spalonego.

8
6
4
9
13
90+2'

Chelsea miała rzut wolny z okolicy linii bocznej boiska. Niespodziewanie Willian zdecydował się na bezpośredni strzał, ale czujny Ederson wypiąstkował na rzut rożny.

7
2
4
2
3
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi. Za bezpardonowe wejście w nogi Hazarda.

9
7
4
7
8
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

9
2
8
2
2
89'
89'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho. Za nieprzepisowe zatrzymanie kontrataku.

Chelsea FC
5
4
2
2
6
88'

David Luiz uderzył płasko zza pola karnego, ale został przyblokowany. Kilka chwil wcześniej w "szesnastce" przewrócił się Antonio Ruediger, jednak sędzia zdecydowanym ruchem pokazał, że nie ma mowy o karnym.

2
1
2
1
7
86'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Leroy Sane.

84'

Blisko 82 tys. widzów na londyńskim stadionie.

7
1
1
1
83'

Nieco otworzył się mecz. W ostatnich minutach lepiej prezentuje się Chelsea, ale i tak zanosi się na dogrywkę na Wembley.

3
6
2
1
2
79'
79'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

5
1
3
2
2
76'

Pedro Rodriguez miał doskonałą sytuację w polu karnym, jednak zamiast strzelić w kierunku bramki, szukał Hazarda. Efekt? Tylko rzut rożny.

6
4
1
2
73'

Bardzo słabe wykonanie rzutu wolnego przez De Bruyne. Belg uderzył z 18. metrów wyraźnie nad bramką.

4
4
3
3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger. Obrońca Chelsea faulował tuż przed polem karnym. Będzie świetna okazja dla City.

5
3
1
3
6
71'

Ross Barkley miał sporo miejsca, ale z narożnika pola karnego uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

4
2
67'

Przypominamy, że jeśli w regulaminowym czasie gry będziemy mieli remis, sędzia zarządzi dogrywkę.

2
2
66'

Najlepsza okazja dla Chelsea! Eden Hazard minął w polu karnym Kompany'ego i wycofał do nacierającego N'Golo Kante, który strzelił nad poprzeczką.

2
3
2
2
3
63'

Wciąż tylko jeden celny strzał w finale Pucharu Ligi Angielskiej. Czyżby na regulaminowym czasie gry się nie skończyło?

1
2
2
59'

Na strzał z rzutu wolnego zdecydował się David Luiz. Brazylijczyk zapomniał, że to nie futbol amerykański. Piłka wysoko nad poprzeczką.

2
4
58'

Żółtą kartkę otrzymał Fernandinho. Pomocnik City źle przyjął piłkę i ratował się faulem.

2
1
3
3
56'

Piłka w siatce Chelsea po strzale Sergio Aguero, ale sędzia bez wahania pokazał spalonego. Słuszna decyzja.

2
2
2
4
53'

Eden Hazard wpadł w pole karne, ale chwilę dekoncentracji Belga wykorzystał Nicolas Otamendi, który odebrał mu piłkę.

3
1
50'

Bardzo dziwne zachowanie Kepy. Bramkarz Chelsea zamiast złapać piłkę, odbił ją przed siebie, tuż obok Sergio Aguero. Argentyńczyk nie zdążył jednak zareagować.

2
3
1
1
48'

Fernandinho dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym Chelsea, jednak strzelił daleko w trybuny Wembley.

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
3
1
1
1
46'
45+2'

Ależ kiks Otamendiego. Argentyńczyk przypadkowo odbił piłkę głową i ta przeleciała metr obok słupka bramki Manchesteru.

5
4
4
6
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
5
3
3
3
45'

Eden Hazard długo czarował w polu karnym, ale mając wokół siebie aż czterech rywali został zablokowany.

5
7
3
5
4
43'

Ołeksandr Zinczenko pięknie dograł na długi słupek do Otamendiego, który wślizgiem strzelił w światło bramki. Na posterunku Kepa Arrizabalaga.

4
4
6
4
4
42'

Kevin De Bruyne za wysoko zacentrował z rzutu wolnego. Po chwili piłka znalazła się jeszcze w polu karnym Chelsea, ale defensorzy Sarriego zażegnali niebezpieczeństwo.

5
3
1
3
1
39'

Raheem Sterling znów szukał w polu karnym Sergio Aguero i znów górą obrońcy Chelsea.

7
6
3
4
2
34'

Raheem Sterling starał się dograć głową do Aguero, ale jeden z obrońców Chelsea wyjaśnił sytuację dalekim wybiciem. "The Blues" skoncentrowani głównie na defensywie.

6
3
2
3
1
31'

David Luiz wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego De Bruyne'a.

4
2
2
2
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał David Luiz. Obrońca Chelsea bezpardonowo zatrzymał szarżującego Bernardo Silvę.

Chelsea FC
5
2
3
2
2
28'

Sergio Aguero strzelił płasko z 17. metrów, jednak Kepa Arrizabalaga nie miał żadnego problemu z interwencją.

5
4
3
3
2
26'

Chelsea miała rzut wolny, ale po dośrodkowaniu Williana jeden z piłkarzy City wybił piłkę daleko poza pole karne.

4
4
2
5
6
22'

Sergio Aguero przyjął piłkę w polu karnym, ale z woleja uderzył wyraźnie nad poprzeczką. To dopiero pierwszy strzał w tym meczu.

4
2
4
4
2
20'

Gracze Guardioli praktycznie nie schodzą z połowy Chelsea. Problem w tym, że nie mogą rozmontować obrony "The Blues".

1
2
2
1
1
16'

Piłkarze Chelsea bardzo dobrze radzą sobie w defensywie. City nie potrafi przedostać się w pole karne rywali.

3
3
1
2
1
14'

Optyczna przewaga Manchesteru City. W strzałach wciąż 0:0.

3
1
2
2
2
10'

Gorąco! N'Golo Kante wychodził do sytuacji sam na sam, ale zatrzymał go Ołeksandr Zinczenko. Kontrowersyjna sytuacja, sędzia ostatecznie nie użył gwizdka.

3
3
2
4
5
7'

Bardzo spokojny początek meczu, czekamy na pierwsze okazje.

4
3
3
2
2
5'

Sergio Aguero sygnalizował zagranie ręką w polu karnym rywala, ale sędzia słusznie nie wskazał na "wapno". Przypominamy, że w Pucharze Ligi Angielskiej arbitrzy mogą korzystać z VAR-u.

3
1'

Już w pierwszej sekundzie Jorginho niebezpiecznie zderzył się z Sergio Aguero. Obyło się bez kartek.

9
5
4
2
3
16:38

W zeszłym roku triumf w PLA świętowali piłkarze Manchesteru City, którzy pokonali Arsenal 3:0. Zarówno "The Citizens", jak i Chelsea dotychczas pięciokrotnie sięgały po to trofeum. Lepszym wynikiem może pochwalić się jedynie Liverpool (8).