Strzał Pereiry, bramkarz końcami palców wybił piłkę na róg.

1
90'

Sędzia dołożył nam 3 minuty emocji.

90'

Marcus Rashford minął już bramkarza, ale piłka mu uciekła i... przewrócił się. Cóż za upadek...

88'

Niewiele dzieje się na murawie. Dogrywamy mecz. Tutaj już jest wszystko jasne.

1
1
1
1
85'

Akcja za akcję, ale wszystko rozgrywane jest po francusku, czyli w... ślimaczym tempie.

81'

Groźnie było w polu karnym United, sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

78'

Ponownie aktywniejsze Reading, goście nie potrafią wykreować sobie okazji strzeleckiej.

1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tahith Chong.

Tahith Chong #44
Manchester United
1
1
1
76'

Reading. Schodzi: Callum Harriott. Wchodzi: Yakou Meite.

wchodzi Wchodzi
Yakou Meite #21
schodzi Schodzi
Callum Harriott #15
1
1
71'

Uderzał Aluko, Romero wybił piłkę na róg.

1
69'

Gra przeniosła się w okolice pola karnego Reading. Goście mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Romero.

2
66'

Manchester United uspokoił sytuację na boisku, gospodarze powoli przejmują inicjatywę.

1
1
1
1
1
64'
62'

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Marouane Fellaini.

62'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Tahith Chong.

2
3
1
61'

Reading. Schodzi: Garath McCleary. Wchodzi: Modou Barrow.

Garath McCleary #12
60'

Reading cały czas nie odpuszcza. Goście chcą złapać bramkowy kontakt, wysoko atakują United.

2
56'

W końcu akcja United. Uderzał Mata, trafił jednak w rywala.

1
3
53'

Harriott znalazł się w świetnej sytuacji, ale jego strzał nogami obronił Romero!

2
50'

Kelly mocno uderzył z dystansu. Bardzo niecelnie.

1
2
49'

Swift uderzał z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Romero pewnie obronił.

1
47'

Mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Swift.

1
1
46'

Reading. Schodzi: Tiago Ilori. Wchodzi: Sone Aluko.

46'

Wracamy do meczu.

45+4'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Alexis Sanchez. Sanchez prostopadle, kapitalnie zagrał do Lukaku, ten minął bramkarza i do pustej bramki trafił na 2:0. Chyba po emocjach.

24
14
4
2
2
45+3'

Mocny strzał z pola karnego oddał Yiadom, Romero wybił piłkę na róg.

6
1
45'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
2
2
1
44'

Płaski strzał Harriotta pewnie obronił Romero.

2
43'

Gospodarze chcą bez większego wysiłku dotrwać do przerwy. United na własnej połowie.

2
41'

Starają się doprowadzić do wyrównania gracze Reading i nie jest wykluczone, że goście mogą coś zdziałać pod bramką Romero.

2
1
37'

United wciąga rywala na własną połowę i zamierza go kontrować. Z piłką przed momentem biegł Sanchez, ale w decydującym momencie stracił równowagę.

2
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andy Yiadom.

Andy Yiadom #3
Reading FC
2
2
2
32'

Z dystansu dwa metry obok słupka uderzył Harriott.

2
2
2
30'

Cóż zrobił Loader! Napastnik minął już Romero, ale... pozwolił wrócić bramkarzowi i wybić piłkę na róg. Powinien być remis.

1
1
2
1
5
29'

Kontra United, z piłką biegł Lukaku, ale nie chciał podać do partnera. Strzał obronił bramkarz.

3
3
3
2
2
27'

Young płasko dogrywał w pole karne, piłka w rękach bramkarza.

1
1
1
1
1
25'

Gospodarze domagają się kolejnego karnego. Tym razem za zagranie ręką. Sędzia uznał, że to był przypadek.

2
2
2
2
2
22'

Gol! Strzelił Juan Mata. Mata w prawy róg, bramkarz rzucił się w przeciwny. 1:0!

24
13
3
3
3
22'

Rzut karny dla United! Faulowany był Mata. Fred strzelił gola ze spalonego, ale arbiter słusznie cofnął się o kilka sekund.

2
1
1
21'

Jeśli gola nie ma to... powinien być rzut karny dla United. Wóz VAR sędziego Gila już dotarł do Manchesteru!

2
1
20'

Piłka w bramce gości, cieszy się Fred, ale arbiter boczny sygnalizuje spalonego! Trwają narady.

1
1
17'

Mogła być niespodzianka. W polu karnym piłka trafiła do Yiadoma, ten jednak uderzał z dwunastu metrów ponad bramką.

2
1
1
16'

Pierwszy strzał w meczu. Z dystansu uderzył Alexis Sanchez. Metr ponad bramką.

1
1
1
14'

Kolejna przerwa w grze. Problemy z nogą ma zawodnik Reading. To Llori leży na murawie.

1
1
1
11'

Żwawiej po boisku zaczynają poruszać się gospodarze. Jak na razie nie ma to przełożenia na okazje bramkowe.

2
8'

Scott McTominay zderzył się głową z rywalem. Szkot musi dojść do siebie, potrzebuje do tego "doktorów".

1
1
1
1
1
6'

Wciąż jesteśmy w fazie wchodzenia w mecz. Cały czas gra w środku pola. Niewiele się dzieje.

1
1
3'

Goście wysoko atakują United. Gospodarze od pierwszej minuty spokojnie rozgrywają piłkę.