Mecze towarzyskie
12 paź 2018 20:00
90+6'

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Neymar.

Już w doliczonym czasie Brazylia zdobyła drugiego gola. Neymar zapisał na swoje konto kolejną asystę, a z trafienia cieszy się Alex Sandro.

34
17
4
6
6
90+2'

Arabia Saudyjska. Schodzi: Hussein Al-Moghawi. Wchodzi: Haroune Camara.

1
90'

Sześć doliczonych minut.

5
4
4
3
3
90'

Arabia Saudyjska. Schodzi: Salem Al-Dawsari. Wchodzi: Hussein Abdul Ghani.

Hussein Abdul Ghani #12
3
3
2
2
2
88'

Nie ma podwójnej kary dla Arabii Saudyjskiej. Neymar trafił z rzutu wolnego w mur prawie z linii pola karnego.

6
2
2
2
3
87'

Arabia Saudyjska. Schodzi: Hattan Babhir. Wchodzi: Mustafa Malayekah.

Mustafa Malayekah #22
Hattan Babhir #11
3
2
2
1
85'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mohammed Al-Owais za zagranie ręką poza własnym polem karnym.

Arabia Saudyjska
11
11
3
3
2
84'

Sędzia sprawdza powtórkę sytucji, w której Mohammed Al-Owais interweniował rękoma poza własnym polem karnym.

5
5
2
1
1
83'

Nie po raz pierwszy w tym meczu gospodarze nie mieli problemu ze zneutralizowaniem zagrania Neymara z rzutu wolnego. Brazylia pozostała jednak w posiadaniu piłki.

2
3
1
1
2
80'

Arabia Saudyjska. Schodzi: Abdulaziz Al-Bishi. Wchodzi: Yehya Al-Shehri.

2
79'

Yasif Al-Shahrani nie wiedział, komu podać, dlatego zdecydował się na uderzenie z dystansu. Trafił prosto w głowę Marquitosa.

4
2
4
2
2
77'

23401 kibiców na trybunach. Gospodarze mają zapewne więcej zwolenników, więc rośnie zdenerwowanie na stadionie.

3
4
2
2
1
75'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Do końca regulaminowego czasu pozostał kwadrans i Brazylia pozostaje na skromnym prowadzeniu.

3
2
2
2
2
72'

Brazylia. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Richarlison.

5
3
2
2
3
72'
72'

Arabia Saudyjska. Schodzi: Mohammed Al-Burayk. Wchodzi: Saeed Al-Mowalad.

1
70'

Ciekawie rozwijała się akcja Arabii Saudyjskiej, ale od samego podawania piłki w poprzek boiska goli jej nie przybędzie.

4
3
2
2
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Abdullah Otayf za przewinienie taktyczne na Neymarze.

7
2
3
66'

Brazylia. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Walace Souza.

4
3
1
3
64'

Fabinho interweniował z trudem po dośrodkowaniu w pole karne Brazylii. Gospodarze są uskrzydleni coraz bardziej niebezpiecznymi atakami i są przekonani, że stać ich na wyrównanie.

1
62'

Interweniowali obrońcy w zielonych strojach po wstrzeleniu Neymara z rzutu wolnego.

3
1
1
1
59'

Alex Sandro chyba podawał, a nie strzelał. Pewne jest, że futbolówkę zatrzymał w bezpiecznej odległości od własnej bramki Mohammed Al-Owais.

1
1
2
1
57'

Salem Al-Dawsari dośrodkował płasko w środek pola karnego, gdzie interweniował Marquinhos. Poprawiał zza szesnastki Salman Al-Faraj, ale nie trafił czysto w futbolówkę. Będzie szukać wyrównania Arabia Saudyjska.

1
1
55'

Tym razem Neymar nie podawał, a przeprowadził akcję indywidualną zakończoną strzałem zza pola karnego. Futbolówka zatrzymała się na słupku!

1
3
2
2
52'

Lucas Moura ożywił działania Canarinhos. Piłkarz Tottenhamu Hotspur dostał podanie z drugiej linii od Neymara i znalazł się sam na sam z Mohammedem Al-Owaisem. Interweniował intuicyjnie nogami golkiper Arabii Saudyjskiej.

1
1
2
1
49'

Brazylia w bardziej ofensywnym ustawieniu rozpoczęła drugą połowę meczu. Lucas Moura był przekonany, że po faulu na nim powinna być jedenastka, jednak sędzia nie przerwał gry.