2
2
90+8'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Zwycięska bramka w doliczonym czasie. Reprezentant Włoch pokonał Alessio Cragno uderzeniem w środek bramki z rzutu karnego.

57
45
17
10
17
90+7'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Artur Ionita za protestowanie.

#0
35
31
9
7
9
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Cigarini za protestowanie.

#0
4
2
90+6'

Będzie rzut karny. Fabrizio Cacciatore blokował ręką dośrodkowanie Faouziego Ghoulama na linii szesnastki.

47
24
12
9
6
90+4'

Domagają się rzutu karnego gospodarze. Będzie to sprawdzać na monitorze sędzia.

16
19
10
5
4
90'

Doliczone pięć minut.

13
8
3
4
4
88'
3
85'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Faouzi Ghoulam.

Stracili prowadzenie przyjedni. Dries Mertens przyczaił się między obrońcami Cagliari Calcio i główkował na 1:1 po wrzutce Faouziego Ghoulama z głębi pola. Jeszcze kilka minut na rozstrzygnięcie spotkania ma Napoli.

53
27
9
8
13
80'

Alessio Cragno! Kapitalna interwencja zawodnika przyjezdnych po uderzeniu głową Driesa Mertensa. Piłka odbiła się od zdolnego Włocha, od poprzeczki i wyszła w pole.

3
3
2
6
9
80'

Mało czasu zostało podopiecznym Carlo Ancelottiego na wyrównanie. Arkadiusz Milik ożywił ataki Napoli, oddał już dwa uderzenia, ale wynik nie zmienia się.

6
2
2
2
4
78'

Rajd w pole karne Napoli. Z trudem wyekspediowali Azzurri piłkę po płaskim dośrodkowaniu w kierunku Joao Pedro.

2
1
1
1
1
74'

Cagliari. Schodzi: Alberto Cerri. Wchodzi: Joao Pedro.

#0
#0
2
3
2
2
73'

Wymiana podań Arkadiusza Milika z Driesem Mertensem. Uderzenie Polaka z kilkunastu metrów obok bramki Alessio Cragno. Dobra szansa na wyrównanie zmarnowana!

1
2
1
2
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Alberto Cerri za protestowanie.

#0
1
2
komentarz

2
70'

Cagliari. Schodzi: Alessandro Deiola. Wchodzi: Simone Padoin.

#0
#0
1
68'

Alessio Cragno musi interweniować coraz częściej. Najpierw poradził sobie z głębokim dośrodkowaniem Piotra Zielińskiego, a następnie ze strzałem Arkadiusza Milika po wrzutce z rzutu rożnego.

5
1
1
1
2
66'

Piłka w bramce Cagliari, ale nie ma wyrównania. Dries Mertens dobijał po strzale Piotra Zielińskiego, tyle że w jego momencie był na spalonym.

2
1
1
1
4
64'

Napoli. Schodzi: Amin Younes. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

16
10
5
2
3
63'

Gol! Strzelił Leonardo Pavoletti. Asystował mu Nicolo Barella.

Skuteczny atak Cagliari Calcio. Niespodziewany obrót wydarzeń po stracie Elseida Hysaja. Alessandro Deiola uruchomił w polu karnym Nicolo Barellę, a ten odegrał piętą do Leonardo Pavolettiego. Napastnik zespołu z Sardynii strzelił prawą nogą z kilkunastu metrów w narożnik bramki Alexa Mereta.

11
61'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Fabian Ruiz.

1
1
2
2
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Amin Younes za faul.

3
4
3
61'

Napoli. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Jose Callejon.

59'

Uderzenie Driesa Mertensa z ostrego kąta. Wreszcie wykazał się umiejętnościami Alessio Cragno, który sparował futbolówkę na rzut rożny.