Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

3
4
4
89'

Wrzutka Samuela Castillejo w kierunku wysokich zawodników Milanu z rzutu wolnego. Był blisko Krzysztof Piątek, ale nie oddał uderzenia, które mogłoby zaskoczyć Salvatore Sirigu. Niby zwykły chwyt golkipera Torino, ale spowodował wrzawę na trybunach Stadio Olimpico.

2
3
5
4
4
87'

Torino. Schodzi: Tomas Rincon. Wchodzi: Ola Aina.

4
84'

Milan w osłabieniu. Pewnie jeszcze spróbuje zaatakować, ale sytuacja po wykluczeniu i przy dwubramkowej stracie do przeciwnika, jest krytyczna.

11
7
3
4
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Vittorio Parigini.

7
6
4
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie za faul w bocznym sektorze boiska.

9
11
6
3
3
82'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za "komentowanie" decyzji sędziego ostentacyjnym gestem. Milan dokończy mecz w osłabieniu.

15
21
9
7
9
81'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma za protestowanie.

7
80'

Druga sytuacja podbramkowa aktywnego w polu karnym przeciwnika Tiemoue Bakayoko. Tym razem Francuz został zatrzymany przez Salvatore Sirigu. Rewelacyjnie dysponowany w tym sezonie golkiper Torino pracuje na kolejne czyste konto.

3
2
3
5
7
77'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za faul w centrum boiska.

8
4
3
6
6
76'

Mniej niż kwadrans do końca regulaminowego czasu. Po pierwszym golu było bardzo interesująco. Po drugim trafieniu Milan jakby stracił wiarę w możliwość zapunktowania.

7
5
3
3
4
70'

Milan. Schodzi: Andrea Conti. Wchodzi: Samuel Castillejo.

69'

Gol! Strzelił Alejandro Berenguer.

Drugi gol! Rośnie przewaga Torino. Przymierzył z kilkunastu metrów Alejandro Berenguer. Nie zastanawiał się długo, co zrobić po niepewnych interwencjach Andrei Contiego oraz Mateo Musacchio. Kara za karygodne zachowanie Rossonerich była błyskawiczna. W stolicy Piemontu zaczyna się święto.

47
25
33
44
65
67'

Podniosła się temperatura meczu po golu Andrei Belottiego! Po wrzutce z rzutu wolnego strzelił w poprzeczkę Tiemoue Bakayoko! Jeszcze próbował wyrównać patrick Cutrone, ale dobitkę uniemożliwił defensor Torino.

12
4
7
6
6
65'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Moretti za faul przed własnym polem karnym.

12
6
7
4
6
65'

Szykował się do uderzenia z kilkunastu metrów Krzysztof Piątek po podaniu Hakana Calhanoglu. W ostatnim momencie interweniował Nicolas N'Koulou i zdjął piłkę zmiennikowi.

16
6
8
15
17
64'

Zameldował się na boisku Krzysztof Piątek. Sporo czasu na odwrócenie losu meczu. Zobaczymy, co pokaże reprezentant Polski, któremu na desancie towarzyszy Patrick Cutrone.

60
21
7
6
6
62'
163
79
12
12
17
62'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Fabio Borini.

9
8
9
6
20
62'

Zła interwencja na przedpolu Gianluigiego Donnarummy. Nie wymierzył kary w postaci strzału do bramki Cristian Ansaldi.

7
4
5
3
5
62'

Andrea Belotti nie zawiódł kibiców w Turynie.

12
3
4
2
3
60'

Torino może budować mur, a to jedna z najlepiej broniących drużyn w lidze. Milanowi pozostało jeszcze sporo czasu na wyrównanie, ale musi podkręcić tempo.

11
7
8
7
5
58'

Gol! Strzelił Andrea Belotti.

Wziął to na siebie najlepszy strzelec Torino. Nie kombinował Andrea Belotti i po prostu huknął w środek bramki. Gianluigi Donnarumma wybrał róg i nie zapobiegł stracie gola. Byki na prowadzeniu!

36
23
23
35
38
56'

Rzut karny dla Torino! Tym razem już gwizdnął sędzia po faulu Francka Kessiego na Armando Izzo. Zachwyceni gospodarze, wściekli Rossoneri.

16
10
7
19
19
54'

Walter Mazzarri na trybunach. Zakończy tam szósty mecz w sezonie, więc na pewno się nie zgubi. Kolejny sędzia ma dość protestowania szkoleniowca Torino.

6
9
2
6
3
53'

Rozpędził się Suso na połowie Torino, ale wpadł na Armando Izzo zamiast dostarczyć piłkę lepiej ustawionemu kompanowi z Milanu. Miał wybór Hiszpan, ale nie skorzystał z żadnego.

1
1
2
4
11
50'

Konfrontacja siłowa Mateo Musacchio z Andreą Belottim. Kapitan Torino liczył po cichu na odgwizdanie przez sędziego rzutu karnego, ale rozczarował się.

3
2
6
3
2
48'

Pierwsza próba po przerwie Suso. Hiszpan wrócił na boisko w czystej koszulce w towarzystwie tych samych 10 zawodników, którzy rozpoczęli mecz w podstawowym składzie.