Nie trafił z rzutu wolnego w bramkę Domenico Berardi.

5
9
5
89'

Jeszcze szansa dla Sassuolo na wyrównanie z rzutu wolnego. Przewinienie Mateo Musacchio na Jeremie Bodze.

5
7
10
10
8
87'

Nie ma na boisku Krzysztofa Piątka. Występ bez gola, ale to po faulu na reprezentancie Polski wyleciał z boiska Andrea Consigli.

25
11
6
6
9
84'

Franck Kessie oszukał w efektowny sposób defensora, ale nie potrafił pokonać swoim uderzeniem Federico Peluso. Na domiar złego Iworyjczyk zrobił sobie krzywdę w momencie oddania niecelnego strzału.

5
5
4
5
6
84'
17
10
15
58
73
82'

Nie poddają się przyjezdni, ale na razie wygląda na to, że czerwona kartka zamknęła spotkanie. Po wykluczeniu Andrei Consigliego gospodarze spokojnie trzymają przeciwnika daleko od własnej bramki.

3
4
4
2
6
81'

Coraz bliżej zwycięstwa i podium gospodarze.

22
9
4
2
4
79'

Krzysztof Piątek już nie podawał, a strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę. Trudno było myśleć o pokonaniu bramkarza przyjezdnych, ale chociaż spróbował reprezentant Polski.

32
13
9
6
6
76'

Mogła być pierwsza asysta Krzysztofa Piątka. Po podaniu reprezentanta Polski strzelił Franck Kessie prosto w Federico Peluso. Poprawka również zatrzymana przez rezerwowego bramkarza Sassuolo.

18
2
11
5
10
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. W osłabieniu też można wyrównać, ale prawdopodobieństwo maleje.

8
6
2
5
4
74'
73'
71'

Federico Peluso przywitał się z piłką po wejściu do bramki Sassuolo. Pewna interwencja awaryjnie powołanego do broni zawodnika.

2
2
2
3
9
69'

Koniec zamieszania. Nie ma podwójnej kary dla Neroverdich, ponieważ Milanowi nie udało się zamienić w drugiego gola rzutu wolnego podyktowanego za faul na Krzysztofie Piątku.

6
6
8
9
35
66'

Dodał od siebie Krzysztof Piątek, ale sędzia nie wpadł na pomysł anulowania kartonika.

17
29
9
5
9
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Andrea Consigli za faul poza własnym polem karnym na Krzysztofie Piątku. Po podaniu Francka Kessiego piłka przeleciała ponad głową bramkarza Sassuolo i ten ratował się chwytając reprezentanta Polski.

113
54
25
18
18
63'
62'

Jeżeli Sassuolo wyrówna, będzie można powiedzieć, że sumiennie zapracowało na swojego gola.

8
5
5
4
7
60'

Franck Kessie uruchomił rozpędzonego Suso, obok którego był obrońca i utrudnił kreatywne kontynuowanie ataku.

5
4
4
4
6
57'

Dobrze Gianluigi Donnarumma, który nie dał się zaskoczyć niebezpiecznym zagraniem Stefano Sensiego z rzutu rożnego. Piłka mogła wpaść za kołnierz bramkarza Milanu, ale nie z nim taka sztuczka.

10
6
6
6
6
56'

Milan. Schodzi: Tiemoue Bakayoko. Wchodzi: Lucas Biglia.

55'

Akcja indywidualna zaowocowała rzutem rożnym dla przyjezdnych. Kombinują jak mogą, żeby wyrównać. Na razie bez powodzenia. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu interweniowali piłkarze Milanu.

7
3
5
4
6
53'

Spalony! Filip Djuricić wybiegł sam na sam z Gianluigim Donnarummą, ale w momencie podania z głębi pola był za obrońcami z Reggio Emilia.

10
6
7
5
4
51'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Paqueta za faul na Stefano Sensim.

5
5
5
7
12
50'

Andrea Consigli sprzątnął piłkę sprzed nosa rozpędzonego Krzysztofa Piątka. Na dodatek reprezentant Polski był na spalonym.

4
2
4
12
6
49'

Ten sam zawodnik oddał premierowe uderzenie w drugiej połowie co ostatnie w pierwszej. Także zza pola karnego. Domenico Berardi nie trafił w bramkę Gianluigiego Donnarummy i piłka poturlała się poza boisko.