Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

2
2
85'
84'

Kevin Lasagna strzelił w sytuacji sam na sam w Emila Audero. Nawet gdyby trafił do bramki, nie byłoby gola z powodu spalonego.

2
2
1
82'

Ostatnie minuty jednostronnego pojedynku. Udinese Calcio nie jest w stanie przeprowadzić dobrego ataku. Sampdoria Genua kontroluje wydarzenia, a trener Marco Giampaolo powinien wyłącznie chwalić podopiecznych po meczu.

2
1
78'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini. Asystował mu Fabio Quagliarella.

Totalna demolka w Genui. Sampdoria wodzi przeciwników za nos i bawi się najlepiej jak potrafi. Po podaniu Fabio Quagliarelli piłkę wpakował z bliska do bramki Manolo Gabbiadini. Gospodarze prowadzą już 4:0 i nie mają dość.

7
6
4
1
3
77'

Sampdoria. Schodzi: Nicola Murru. Wchodzi: Junior Tavares.

wchodzi Wchodzi
Junior Tavares #22
schodzi Schodzi
1
1
77'
76'

Udinese. Schodzi: Stefano Okaka. Wchodzi: Kevin Lasagna.

73'

Karol Linetty z golem na koncie!

12
5
2
1
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Rolando Mandragora za faul na Bartoszu Bereszyńskim.

6
3
2
2
1
68'

Gol! Strzelił Karol Linetty. Asystował mu Riccardo Saponara.

Jak co kolejkę polska bramka w lidze włoskiej. Karol Linetty oddawał liczne uderzenia od początku spotkania aż wreszcie znalazł sposób na pokonanie Juana Musso. Płaski strzał i piłka wylądowała w bramce Udinese Calcio. Karol Linetty gwarantuje gospodarzom komplet punktów.

69
27
13
2
3
65'

Rodrigo De Paul nie trafił w bramkę Emila Audero. Miał szczęście golkiper Sampdorii Genua, że najbardziej błyskotliwy zawodnik przyjezdnych spudłował.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Okaka za faul na połowie przeciwnika.

Udinese Calcio
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Audero za opóźnianie gry.

Sampdoria Genua
2
59'

Fabio Quagliarella punktuje Udinese Calcio.

2
2
56'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Weteran ponownie nie miał problemu z dobrym wykonaniem rzutu karnego. Fabio Quagliarella huknął pod poprzeczkę bramki Juana Musso i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców ligi włoskiej.

7
6
6
4
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Nicholas Opoku za zagranie piłki ręką we własnym polu karnym.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Bram Nuytinck za protestowanie.

3
3
1
53'

Sampdoria Genua wykonywała rzut wolny tuż sprzed pola karnego. Nie udało się zdobyć gola, ale będzie na to genialna szansa za moment z jedenastki. Została ona podyktowana za zagranie ręką Nicholasa Opoku.

3
3
2
50'

Druga próba Karola Linettego w tym spotkaniu. Tym razem w lustro bramki, tyle że prosto w dobrze ustawionego Juana Musso.

1
2
48'

Riccaro Saponara miał dużo miejsca przed polem karnym Udinese Calcio i huknął równie mocno co niecelnie. Spojrzał w niebo doświadczony zawodnik, ponieważ mógł przymierzyć zdecydowanie lepiej.

1
1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

4
3
1
3
44'

Omar Colley główkował ponad bramką przyjezdnych po dośrodkowaniu Nicoli Murru z rzutu rożnego.

2
3
3
1
1
42'

Udinese. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

Ignacio Pussetto #23
2
1
1
41'

Bartosz Bereszyński wpadł w pole karne Udinese Calcio. Dobre uderzenie reprezentanta Polski zatrzymane przez Juana Musso. Złapał się za głowę były zawodnik Lecha Poznań i Legii Warszawa, ponieważ mógł w tej sytuacji strzelić gola.

1
1
2
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Praet za ostre przewinienie.

1
1
3
1
1
36'

Szansa na kolejnego gola Fabio Quagliarelli. W polu karnym miał zdecydowanie za dużo miejsca i niefrasobliwość swoich obrońców musiał naprawić Juan Musso. Bramkarz przyjezdnych interweniował jedną dłonią.

2
2
1
35'

Fabio Quagliarella nie zatrzymuje się.

2
3
1
1
33'

Mocne i płaskie uderzenie najlepszego napastnika Sampdorii Genua z rzutu karnego do siatki. Fabio Quagliarella zdobył minimum bramkę w 11 ostatnich meczach ligowych. Na dodatek snajper wyszedł na samodzielne prowadzenie w klasyfikacji strzelców ligi włoskiej.

9
5
4
3
4
31'

Rzut karny dla Sampdorii Genua. Sędzia gwizdnął po przewinieniu Valona Behramiego na Gregoirze Defrelu.

3
3
1
1
28'

Najgroźniejszy z dotychczasowych strzałów Udinese Calcio. Przyspieszył przed szesnastką przeciwnika Seko Fofana, ułożył sobie futbolówkę na prawej stopie i huknął nieznacznie obok bramki Sampdorii Genua.

2
1
1
1
26'

Uderzenie zza pola karnego Karola Linettego. Pomocnik gospodarzy nie trafił w bramkę Juana Musso.

2
1
2
1
25'

Kolejna akcja Fabio Quagliarelli. Przed napastnikiem Sampdorii Genua wyrosła ściana złożona z kilku zawodników Udinese Calcio, a to utrudniło do maksimum oddanie niebezpiecznego strzału.

1
1
1
1
22'

Akcja indywidualna Fabio Quagliarelli. Uruchomiony przez Riccardo Saponarę zbiegł w centrum pola karnego i oddał uderzenie. Na nieszczęście dla gospodarzy lider klasyfikacji strzelców nie trafił w bramkę.

2
1
1
1
1
21'

Piłka przed polem karnym Sampdorii Genua. Niespodziewanie ekipa z Udine przeszła do ataku pozycyjnego, z którego wynika równie niewiele jak z wcześniejszych rozegrań podopiecznych Marco Giampaolo.

1
1
18'

Fabio Quagliarella próbował uruchomić Dennisa Praeta ustawionego w okolicy narożnika pola karnego. Zabrakło porozumienia między Włochem a Belgiem. Na zakończenie ataku Sampdorii Genua zablokowane uderzenie z dystansu.

1
1
1
1
14'

Początek meczu bez klarownych sytuacji podbramkowych i bez zdecydowanej przewagi którejś z drużyn. Częściej w posiadaniu piłki jest Sampdoria Genua, ale nie zmusza do dużego wysiłku Juana Musso.

1
1
1
10'

Po dośrodkowaniu Bartosza Bereszyńskiego nie udało się oddać celnego strzału w bramkę Juana Musso. Piłka wylądowała na górnej siatce.

2
1
1
8'

Szansa dla Sampdorii Genua na zdobycie gola z rzutu wolnego. Długi rozbieg wziął Fabio Quagliarella, jednak nie popisał się groźnym uderzeniem. Piłka trafiła w dobrze mur złożony z zawodników Udinese Calcio.

1
1
1
1
6'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie było zagrożenia dla Sampdorii Genua. Gospodarzom nie udało się jednak przeprowadzić szybkiego ataku po przechwyceniu piłki.

1
1
3'

Gospodarze w niebieskich koszulkach i białych spodenkach, a Udinese Calcio w biało-czarnych pasiakach adekwatnych do przydomka Bianconeri.