2:0
Zakończony

Lazio Rzym

90+1'

Jeszcze dośrodkowania w pole karne Lazio. Bianconeri usłyszęli nieśmiałe gwizdy w końcówce regulaminowego czasu i starają się w doliczonym czasie pozostawić po sobie dobre wrażenie. Publiczność mistrza Włoch jest wymagająca.

1
3
2
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

5
4
1
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can za brzydkie przewinienie na Francesco Acerbim.

Juventus FC
3
1
1
1
85'
83'

Nic nie ugra Lazio w Turynie. Senad Lulić marnuje energię na dyskutowanie z arbitrem, a wprowadzony z ławki rezerwowych Riza Durmisi wykonał beznadziejne dośrodkowanie.

2
2
1
4
81'

Żółtą kartkę otrzymał Douglas Costa za faul na Stefanie Radu.

4
4
4
1
3
75'

Gol! Strzelił Mario Mandzukić. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Mario Mandzukić huknął z bliska na 2:0 i praktycznie zagwarantował Juventusowi komplet punktów! Mógł płaskie dośrodkowanie zakończyć strzałem do bramki Cristiano Ronaldo, ale musi zadowolić się pierwszą asystą w barwach Starej Damy.

68
36
7
5
6
71'

Druga bramka Juventusu wisiała w powietrzu po uderzeniu Cristiano Ronaldo. Potężna próba Portugalczyka z dystansu została sparowana przez Thomasa Strakoshę!

4
5
4
5
1
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Juventus ponownie nie odpalił fajerwerków, ale jego poprawna gra wystarcza w zupełności na Lazio. Rzymianie się starają, ale Wojciecha Szczęsnego pokonać nie są w stanie, a frustracja w ich obozie powiększa się.

4
6
3
2
1
69'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Emre Can.

3
2
6
2
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Sergej Milinković-Savić za krewką reakcję po gwizdku.

5
4
1
1
1
64'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Joaquin Correa.

63'

Cristiano Ronaldo strzelił głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Spudłował Portugalczyk pod naciskiem Wallace'a.

4
4
3
4
4
60'
59'

Luis Alberto strzelił zza pola karnego nieznacznie obok królestwa Juventusu. Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować, ponieważ Hiszpan nie trafił w światło bramki.

4
2
2
1
56'

Szansa dla Biancocelestich po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Alex Sandro wiedział, w którym miejscu pola karnego przyczaić się, żeby przeciąć zgranie Sergeja Milinkovicia-Savicia.

4
3
3
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo za nieprzepisowe zagranie łokciem w powietrzu.

7
4
2
2
1
50'

Po wstrzeleniu Cristiano Ronaldo zadaniem Mario Mandzukicia było wepchnięcie futbolówki z bliska do siatki. Nie była to idealna pozycja i Chorwatowi nie udało się właściwie ułożyć stopy.

2
2
2
3
4
48'

Lazio nie ma dużo do stracenia i próbuje zdobyć gola w Turynie. Dośrodkowanie Senada Lulicia z lewego skrzydła wybił czujny Giorgio Chiellini.

4
3
2
1
46'

2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za faul na Adamie Marusiciu.

Juventus FC
5
2
2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

7
1
1
41'

Cristiano Ronaldo nie zaskoczył chytrym uderzeniem Thomasa Strakoshy. Bramkarz Biancocelestich wykonał skuteczny chwyt.

8
3
4
4
3
38'

Leonardo Bonucci i Wojciech Szczęsny poradzili sobie we własnym polu karnym z Ciro Immobile. Dobrze współpracowali Włoch z Polakiem.

14
4
1
1
35'

Wojciech Szczęsny interweniował skutecznie poza polem karnym. Wskutek dobrego wyjścia reprezentanta Polski nie mógł oddać uderzenia Marco Parolo. Bramkarz Juventusu nie dał się także zaskoczyć strzałem po ziemi Sergeja Milinkovicia-Savicia.

17
4
3
1
2
34'

Ciro Immobile ominął Giorgio Chielliniego. Po chwili reprezentant Włoch oddał uderzenie nieznacznie obok słupka Juventusu. Luis Alberto nie wyglądał na zadowolonego, ponieważ domagał się podania.

3
3
4
2
2
30'

Gol! Strzelił Miralem Pjanić.

Wallace główkował prosto na stopę Miralema Pjanicia. Bośniak dostał prezent od defensora Lazio i nie zamierzał go zmarnować. Pomocnik Juventusu oddał soczyste uderzenie z półwoleja w sam narożnik bramki Thomasa Strakoshy! Eleganckie trafienie i Stara Dama na prowadzeniu.

53
33
12
4
9
29'

Senad Lulić strzelił z powietrza niecelnie po wrzutce Marco Parolo. Doświadczony skrzydłowy nie skierował futbolówki w światło bramki Juventusu. Tym razem Wojciech Szczęsny miał wolne.

3
3
3
2
3
25'

Cristiano Ronaldo odepchnął Wallace'a. Sędzia nie zdecydował się przerwać gry bezpośrednio po bezpardonowym ataku Portugalczyka.

6
7
3
2
8
21'

Coraz groźniejszy jest z każdą minutą Juventus. Rozpala ognisko w polu karnym przeciwnika, a Thomas Strakosha musi pokrzykiwać coraz głośniej na swoich defensorów.

9
8
3
20'

Po podaniu Blaise'a Matuidiego nie dał się przepchnąć w polu karnym Cristiano Ronaldo, a cała akcja zakończyła się uderzeniem Samiego Khediry w słupek. Niewiele zabrakło, żeby Niemiec otworzył wynik drugiego meczu z rzędu.

3
3
3
2
1
19'

Thomas Strakosha zmuszony do wysiłku po raz pierwszy. Cristiano Ronaldo próboweł wepchnąć piłkę do bramki po mocnym wstrzeleniu Federico Bernardeschiego. Musiał wykazać się refleksem bramkarz Lazio.

4
6
2
2
2
17'

Adam Marusić strzelił zza pola karnego prosto w dobrze ustawionego Wojciecha Szczęsnego. To druga celna próba rzymian, natomiast Juventus nie zmusił jeszcze do wysiłku Thomasa Strakoshę.

6
4
3
2
4
15'

Kwadrans ze wskazaniem na Lazio. Ciro Immobile i spółka wygrywają bitwę o środek pola. Nawet Cristiano Ronaldo musi cofać się po piłkę i wspierać pomocników swojego zespołu.

2
4
3
2
2
11'

Juventus zgubił piłkę w okolicy własnego pola karnego. Winowajcą był Miralem Pjanić. Koszmarny błąd Bośniaka naprawił Wojciech Szczęsny, który interweniował na linii po niebezpiecznym uderzeniu Senada Lulicia.

12
5
2
1
3
10'

Federico Bernardeschi wypracował sobie odrobinę miejsca na obrzeżach pola karnego, jednak nie zakończył swojego rajdu dobrym dośrodkowaniem. Cristiano Ronaldo był ustawiony centralnie, ale nie doczekał się przylotu piłki.

5
2
2
1
2
7'

Juventus nie przeprowadził jeszcze składnego ataku. Jedno, niecelne uderzenie Cristiano Ronaldo to mało. Lazio nie dało się zdominować na początku spotkania.

3
2
2
4
1
4'

Sami Khedira musiał naprawiać błąd Alexa Sandro, który nieodpowiedzialnie podawał piłkę w poprzek boiska pod nogi zawodnika Lazio. Wskutek interwencji Niemca przyjezdni nie przeprowadzili dobrego kontrataku.

3
2
2
1
7
2'

Pierwszy kontakt z piłką Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz Juventusu nie mógł się pomylić po nieudanej wrzutce Senada Lulicia z lewego skrzydła.