Levante. Schodzi: Enis Bardhi. Wchodzi: Nikola Vukcević.

1
2
88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Pedro Lopez. Rezerwowy zawodnik Levante po raz drugi ukarany żółtą kartką!

9
87'

Piłkarze Levante domagają się rzutu karnego. Bezskutecznie. Po chwili sędzia odgwizdał faul na Courtois w zamieszaniu podbramkowym.

8
5
5
5
7
86'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nacho. Real będzie grał w "dziesiątkę"!

Real Madryt
24
18
11
13
15
84'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Lopez. Rezerwowy gracz Levante ukarany za dyskusje z sędzią.

Levante UD
12
5
2
3
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Luna. Za faul.

6
3
2
2
3
83'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marco Asensio.

81'

Bardzo nieudana próba Bale'a z dystansu.

8
8
9
11
8
78'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Walijczyk całkowicie zmylił bramkarza.

Real Madryt
50
24
8
17
27
78'

Potwierdzenie: jest rzut karny!

27
14
4
10
24
77'

Sędzia dostaje jeszcze sygnał z wozu VAR. Doukoure nie trafił w piłkę i lekko musnął Casemiro, który padł jak rażony piorunem.

13
8
4
8
24
76'

Rzut karny dla Realu Madryt!

23
11
4
5
17
75'

Reguilon groźnie dośrodkował z lewego skrzydła i po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok słupka.

4
2
2
1
3
74'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

9
6
5
5
8
73'

Levante. Schodzi: Roger Marti. Wchodzi: Raphael Dwamena.

1
71'

Ależ szybkość Viniciusa! 18-latek wyprzedził na dystansie rywala, wybiegł do sytuacji sam na sam, jednak jego strzał zdołał sparować Fernandez!

6
7
2
1
2
69'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Federico Valverde.

Federico Valverde #15
8
4
5
3
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez. Za faul.

5
1
7
2
3
65'

Aktywny Vinicius Junior znalazł się w polu karnym, jednak został przyblokowany.

6
5
1
1
2
62'

W strzałach celnych gospodarze prowadzą 4:3.

6
3
2
2
3
60'

Gol! Strzelił Roger Marti. Asystował mu Jose Luis Morales.

Mamy wyrównanie!!! Morales zagrał płaską piłkę w pole karne, a Roger uprzedził rywala i strzelił obok bezradnego Courtois!

24
60'

Levante. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Cheick Doukoure.

1
59'

Vinicius Junior sprytnie przerzucił sobie piłkę na prawą nogę w polu karnym Levante, ale strzelił tuż obok słupka.

5
3
2
2
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Rochina. Ukarany za faul.

Levante UD
7
4
3
2
2
56'

Toni Kroos zacentrował wprost na głowę Benzemy, który uderzył tuż nad poprzeczką. Było blisko!

6
3
2
2
4
52'

Bardzo ryzykowane zagranie Varane'a w kierunku bramkarza. Na szczęście Realu, Thibaut Courtois uprzedził napastnika Levante.

4
2
2
1
1
49'

Z dystansu uderzył Vinicius Junior, który został zablokowany.

3
2
3
1
1
47'

Od razu zaatkowało Levante. Thibaut Courtois zdołał jednak obronić strzał Rogera.

4
2
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy!

2
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
5
3
4
4
44'

Mogło być 1:1! Przed kapitalną sytuacją znalazł się Roger Marti, który, mając przed sobą tylko bramkarza, trafił w słupek!!!

10
8
6
4
13
43'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Francuski napastnik trafił do siatki!

Real Madryt
52
28
11
17
24
41'

Tak jest! Rzut karny dla Realu Madryt! Enis Bardhi dotknął piłkę ręką w "szesnastce".

15
9
2
8
19
41'

Sędzia sprawdza w powtórce, czy podyktować rzut karny dla Realu Madryt!

10
5
1
3
11
41'

Bardzo niecelny strzał z dystansu Benzemy.

4
6
3
2
6
39'

Vinicius Junior! Młody zawodnik Realu minął w polu karnym rywala i miał przed sobą tylko bramkarza. Zamiast strzelać, zdecydował się jednak na kolejny zwód i stracił piłkę.

8
7
8
6
5
39'

Karim Benzema wycofał przed pole karne do Kroosa, który uderzył po ziemi w światło bramki. Na posterunku golkiper Levante.

5
2
2
3
5
35'

Levante prezentuje się z bardzo dobrej strony i stwarza sporo zagrożenia pod bramką Realu. Gra gospodarzy może się podobać, "Królewscy" nieco uśpieni.

5
6
5
3
6
31'

Po kornerze główkował Raphael Varane, ale jego strzał został zablokowany.

4
4
2
2
2
31'

Vinicius Junior strzelił z ostrego kąta w kierunku krótszego słupka, ale Fernandez stał na posterunku.

5
2
2
2
2
30'

Blisko gola dla Levante! Po sprytnie rozegranym rzucie wolnym tuż nad poprzeczką uderzył Rober Pier.

6
2
2
2
4
28'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Za nieprzepisowe powstrzymanie kontrataku. Obrońca Realu nie zagra w kolejnym ligowym meczu.

Real Madryt
8
6
4
2
2
25'

Żółtą kartkę otrzymał Roger Marti. Za faul na Casemiro.

Levante UD
9
5
2
3
7
25'

Znów wielkie zamieszanie w polu karnym Realu Madryt! Campana zamiast uderzyć zagrał na czwarty metr wprost pod nogi rywala.

5
3
4
3
8
23'

Słupek ratuje Real Madryt!!! Po rzucie rożnym jeden z graczy Levante przedłużył piłkę głową, a zamykający akcję Roger Marti trafił w słupek.

8
9
6
4
4
22'

Strzał Moralesa został przyblokowany i piłka przeleciała obok bramki Realu. Będzie rzut rożny dla Levante.

4
4
1
3
1
20'

Jose Luis Morales przewrócił się w polu karnym Realu Madryt, ale sędzia nakazał dalszą grę.

7
6
1
1
3
16'

Posiadanie piłki 63 do 37 proc. dla Realu Madryt. "Królewscy" od kilku minut wyraźnie przejęli inicjatywę.

9
5
2
1
2
13'

Po centrze Reguilona niecelnie główkował Lucas Vazquez. Wcześniej przebojową akcję przeprowadził Vinicius Junior.

8
7
1
1
2
10'

Było blisko! Luka Modrić dośrodkował płasko wzdłuż czwartego metra i żaden z piłkarzy nie przeciął lotu piłki.

6
3
2
3
8
9'

Całkiem udany początek w wykonaniu Levante. Piłkarze Realu są skutecznie wybijani z rytmu.

5
3
2
1
6
5'

W zespole Realu Madryt, z powodu czerwonej kartki, brakuje Sergio Ramosa.

8
6
2
8
4
5'

Ruben Rochina strzelił zza pola karnego i piłka minęła bramkę Realu Madryt. Thibaut Courtois odprowadził futbolówkę wzrokiem.

2
2
1
1
3
4'

Niebezpieczny atak Levante. Zagrożenie w polu karnym Realu Madryt zażegnał Reguilon.

3
4
2
1
2
19:52

Trzynaste Levante UD zagra z wicemistrzem Hiszpanii Realem Madryt. "Królewscy" po ostatniej wpadce z Gironą na pewno pozostaną na trzecim miejscu po trwającej kolejce.