2
2
3
89'

Niebezpiecznie zachowują się Królewscy. Od kilku minut inicjatywa jest po stronie Espanyolu, który na szzczęście gospodarzy, nie ma pomysłu na rozegranie ataku.

2
1
3
1
6
88'

Strata Iglesiasa i z kontrą ruszyli Królewscy. Na lewej stronie nie poradził sobie Asensio i znowu przy piłce goście.

3
2
1
1
1
86'

Kontratak Espanyolu. Dośrodkowanie Baptistao wybite na aut.

4
2
1
1
2
83'

Nieudanie główkował Hermoso. Z kontrą ruszył Llorente, przerzucił na lewą stronę do Mariano Diaza. Napastnik dograł znowu do Llorente, a ten uderzył prosto w ręce bramkarza.

3
2
2
3
5
82'

Borja Iglesias dograł do Baptistao, ale jego strzał zablokował rywal i będzie korner.

3
2
2
1
2
81'

Środkiem pola biegł Marco Asensio. Przed polem karnym Hiszpan zdecydował się na strzał, ale uderzył nad bramką.

6
3
3
4
4
79'

Tym razem Granero dogrywał z rzutu rożnego, ale ta akcja również nie zaskoczyła gospodarzy.

3
2
1
1
3
78'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marcos Llorente.

2
1
2
1
2
78'

Nieudana próba Granero. Pomocnik uderzył nad bramką.

1
2
2
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Brazylijczyk faulował przed polem karnym Borję Iglesiasa.

Real Madryt
3
1
1
1
6
75'

Nawijał obrońców Lucas Vazquez, aż w końcu zszedł do środka i oddał strzał, z którym bez problemu poradził sobie bramkarz.

3
1
2
1
1
74'

Espanyol nieudanie wyprowadzał kontratak i znowu przejęli Los Blancos. Lewą stroną ruszył Isco, który dograł na głowę Ramosa. Kapitan pomylił się o kilka centymetrów.

3
2
1
3
3
73'

Przyspieszył nieco Modrić, ale natychmiast przerzucił piłkę na prawą stronę. Żaden z piłkarzy nie odważył się na strzał.

1
1
1
1
4
70'

Espanyol. Schodzi: Hernan Perez. Wchodzi: Sergio Garcia.

4
1
1
2
1
69'

Dośrodkowanie Nacho. Z piłką minął się Lopez. Gdyby Ramos był lepiej ustawiony, mogło być 2:0 dla Realu.

1
1
2
1
1
68'

Asensio uporał się z rywalem na lewej stronie i centrował do Diaza. Napastnik źle złożył się do strzału i nie trafił nawet w światło bramki.

1
3
67'

Z lewej strony próbował dośrodkowywać Victor Sanchez, ale został w porę zatrzymany.

3
4
1
1
1
67'

Diaz próbował wypuścić uciekającego Isco, ale podanie zblokowali rywale. Kotratak Espanyolu.

2
1
1
1
1
65'

Kolejna okazja Iglesiasa. Napastnik postraszył Courtois, ale znowu mu się nie udało. Był naprawdę blisko.

2
1
1
2
64'

Iglesias próbował zaskoczyć w polu karnym Realu, ale oddał zbyt słaby strzał.

3
4
1
1
3
63'

Real. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Lucas Vazquez.

59'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

12
7
4
1
3
58'

Nacho zbyt głęboko dośrodkował i piłkę złapał Lopez.

2
2
1
1
1
57'

Baptistao próbował uderzyć z dystansu, ale ubiegli go rywale i przejęli piłkę.

2
56'

Odriozola z prawej strony dogrywał do Asensio, ale pomocnik nie wygrał walki w powietrzu.

1
2
61'

Próba Modricia z dystansu, do piłki odbitej przez obrońcę próbował dobiec Mariano Diaz, ale nie zdążył.

1
55'

Espanyol. Schodzi: Sergi Darder. Wchodzi: Victor Sanchez.

55'

Espanyol. Schodzi: Pablo Piatti. Wchodzi: Leo Baptistao.

54'

Nacho faulowany na lewej stronie przez Pereza.

1
52'

Znowu Odriozola wypuszczony na prawej stronie. Obrońca cofnął piłkę, ale w środku pola pogubił się Ceballos i strata dla Espanyolu.

4
1
1
1
1
51'

Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie Odriozoli z prawej flanki. O krok od trafienia był Benzema, ale jego szyki popsuł Naldo.

2
3
1
50'

Asensio z lewej strony dograł do Isco. Były piłkarz Malagi przedryblował jeszcze obrońców, ale po tym został zablokowany.

4
1
49'

Isco o włos od trafienia. Hiszpan oddał bardzo dobry strzał, niemal w okienko, ale piłka minimalnie minęła bramkę.