Watford wyraźnie czuje krew. Gospodarze w ataku, City broni się.

Po rzucie rożnym uderzał głową Troy Deeney, Ederson zdołał złapać piłkę.

2
1
85'

Gol! Strzelił Abdoulaye Doucoure. Jeszcze może być ciekawie! Spore zamieszanie pod bramką City, najwięcej sprytu wykazał Doucoure, który trzykrotnie uderzał i w końcu wbił piłkę do siatki! 1:2!

10
7
5
3
4
83'

Man City. Schodzi: Vincent Kompany. Wchodzi: Nicolas Otamendi. Zawodnik gości doznał urazu mięśniowego.

82'

Powinno być 0:3, Foster odbił jednak uderzenie z pola karnego Mahreza.

1
2
79'

Spokojne tempo spotkania, goście kontrolują przebieh meczu, nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

75'

Watford. Schodzi: Isaac Success. Wchodzi: Andre Gray.

74'

Składna akcja Watfordu zakończona zbyt słabym uderzeniem Abdoulaye Doucoure.

1
73'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

71'

W końcu uderzył Watford. Strzał Isaaca Successa pewnie obronił Ederson.

69'

Gabriel Jesus sam na sam z Fosterem, strzał ponad interweniującym bramkarzem był jednak niecelny.

67'

W dobrej sytuacji znalazł się Jesus, jednak przestrzelił.

66'

City cały czas kontroluje przebieg spotkania. Goście czekają na rywala na własnej połowie.

1
1
63'

Uderzał z czterech metrów Bernardo Silva, jednak trafił w boczną siatkę.

60'

Uderzał Mahrez, trafił w rywala. Piłka tuż obok bramki wyszła na rzut rożny.

1
57'

Manchester City spokojnie rozgrywa piłkę, Watford nie potrafi zagrozić gościom.

1
53'

Goście wrzucili luz, rywale coraz bardziej spięci. 3 punkty już przyznane, teraz zastanawiamy się jedynie jaką różnicą goli wygrają goście.

1
1
51'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Gabriel Jesus. I po emocjach. Pakujemy się, dziękujemy, dobranoc. Jesus wycofał piłkę, a Mahrez mocnym uderzeniem z ok. 15 metrów na 0:2!

9
6
49'

Urazu doznał Hughes, trochę boli, ale może uda się rozchodzić wszystko.

1
1
48'

Foster w dziwny sposób interweniował, ale piłkę ostatecznie złapał.

46'

Wracamy do meczu!

1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Riyad Mahrez wpadł z piłką w pole karne, mógł wcześniej podawać, ale na to się nie zdecydował. Później musiał uderzać, ale trafił w boczną siatkę.

40'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Riyad Mahrez. Mahrez dośrodkował z okolic linii bocznej pola karnego, a Sane... klatką piersiową, pomiędzy nogami bramkarza, umieścił piłkę w bramce! 0:1!

10
6
39'

Bernardo Silva z piłką w polu karnym, jednak okazało się, że był na spalonym.

1
38'

Coraz bliżej przerwy. Bezbramkowy remis na pewno jest niespodzianką, a należy pamiętać, że gospodarze również mieli okazję na gola.

35'

Fernardinho mógł otrzymać żółtą kartkę, ale został oszczędzony przez arbitra.

1
32'

Powinno być 1:0! Troy Deeney uderzał z kilku metrów, ale górą bramkarz!

1
1
1
31'

Po rogu głową niecelnie uderzył Stones. Chwilę wcześniej blisko gola był Jesus.

28'

City znowu pod bramką Watfordu, ale nie potrafi wykreować sobie okazji strzeleckiej.

1
1
25'

City na moment zamknięte przed własnym polem karnym. Jednak tylko na chwilę.

3
2
24'

Zelżały ataki gości, Watford zaczyna pokazywać pazurki.

19'

"Ale go otłukują dzisiaj, co się dzieje". Foster dziesięć metrów przed bramką obronił dwa uderzenia rywali, kolejne zostały zablokowane. To ostatnie chwile, aby postawić na City.

18'

Ederson, niczym w kolonijnej grze najstarszej grupy z najmłodszą, w bramce może sobie postawić krzesło.

17'

Coraz bliżej bramki Watfordu rozgrywają piłkę gracze City. Za moment wjadą do ich "świątyni" z bramą.

1
1
14'

Coraz wyraźniejsza przewaga gości. Gol dla City wydaje się kwestią czasu.

1
11'

Po rogu do piłki doszedł Kompany, jednak nie zdołał dobrze uderzyć.

11'

Sane bieg z piłką, chciał uderzyć podcinką nad Fosterem, ale sprytniejszy bramkarz. Zawodnik City powinien podawać do Jesusa.

9'

Roberto Pereyra uderzał z trudnej pozycji. Ciężko mu było trafić w bramkę i chybił o dwa metry.

8'

Optyczna przewaga należy do City, ale goście nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

5'

Dość statyczne pierwsze minuty meczu. Zespoły szanują piłkę, szanują swoje kości.

2'

Uderzenie Jesusa zostało zablokowane, poprawka sprzed pola karnego Davida Silvy poszybowała wysoko ponad bramką.