Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Naby Keita.

Kiepska interwencja Rico, który wypuścił piłkę po strzale Firmino.

89'

Korner dla LFC. Jednak dośrodkowanie Arnolda poleciało na bliższy słupek i zostało wybite.

2
85'

Zmiany jeszcze skuteczniej obniżyły tempo meczu. Obie drużyny jakby czekały na zakończenie spotkania.

2
2
1
81'
81'

Arnold huknął sprzed pola karnego, jednak wysoko nad poprzeczką.

1
78'
76'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez. Faulowany Mitrović.

1
75'

Liverpool też przestał się stwarzać okazje strzeleckie. Spadło tempo meczu.

1
1
72'

Fulham w drugiej połowie jeszcze bez okazji strzeleckiej.

3
1
68'

Niezła okazja z rzutu wolnego z około 17 metrów. Arnold przymierzył jednak wprost w Seriego.

1
1
1
3
1
66'

Liverpool spokojnie kontroluje to, co się dzieje na boisku.

4
2
1
63'

Fulham. Schodzi: Tom Cairney. Wchodzi: Jean Michael Seri.

62'

Firmino wyczekał Robertsona, którego strzał z bocznego sektora pola karnego zdołał sparować Rico.

1
2
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Calum Chambers. Ojj... Ostre wejście Chambersa w nogę Salaha. To mogła być nawet czerwona kartka.

1
1
1
1
4
58'

Liverpool tego zwycięstwa chyba już nie odda. Fulham nie kwapi się do ataków.

4
3
53'

Gol! Strzelił Xherdan Shaqiri. Asystował mu Andrew Robertson. 2:0! Głębokie dośrodkowanie na piąty metr, gdzie zupełnie niepilnowany Shaqiri technicznym strzałem pokonał bezradnego Rico.

18
6
3
3
2
53'

Rico sparował silny strzał Mane z 20 metrów. Piłka zmierzała pod poprzeczkę.

2
50'

Salah przesadził z siłą dośrodkowania z rzutu wolnego. Od bramki rozpoczął Rico.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45'

Minuta doliczona.

2
1
1
2
45'

Leciutki strzał Ryana Sessegnona z 25 metrów. Alisson złapał piłkę.

2
1
43'

Świetna okazja przed Mitrovicem. Serb uderzył płasko i słabo. Alisson nie dał się pokonać.

2
2
42'

Telewizyjne powtórki pokazują, że Mitrović najprawdopodobniej nie był jednak na spalonym. Błąd sędziego i zamiast 1:0 dla Fulham to prowadzi Liverpool.

5
2
3
3
3
41'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 1:0 dla LFC! Co tu się stało... Gola zdobyło Fulham, ale sędzia uznał, że Mitrović był na spalonym. Nie minęło kilka sekund, a Salah był już sam na sam z bramkarzem, którego pokonał płaskim strzałem.

20
10
3
4
2
41'

Andre Schuerrle dośrodkował z prawej flanki i van Dijk wybił piłkę na korner.

2
2
1
1
39'

Ciekawy mecz, sporo sytuacji. Więcej miał Liverpool, ale najlepszą zmarnowali goście.

2
35'

Kolejną okazję miał Shaqiri. Piłkę miał na lewej nodze 16 metrów od bramki, ale uderzył obok słupka.

2
1
32'

Xherdan Shaqiri miał dobrą okazję z rzutu wolnego z około 23 metrów. Trafił jednak piłką w mur zawodników Fulham.

1
2
29'

Alisson trochę się napocił przy strzale Schuerrle. Uderzenie Niemca sprzed pola karnego leciało wprost w Brazylijczyka, który mimo wszystko wybił piłkę przed siebie.

2
1
28'

Techniczny strzał Mane z 18 metrów. Nad poprzeczką.

2
1
1
27'

Aż 78 proc. posiadania piłki ma Liverpool.

1
2
24'

Kapitalna szansa przed... Fulham! Ryan Sessegnon miał przed sobą tylko bramkarza, ale uderzył obok słupka.

2
2
1
21'

Rico sparował strzał Salaha z ostrego kąta. To mógł być gol. Coraz większa przewaga LFC.

2
2
1
20'

Dośrodkowanie Fabinho w pole karne. Tutaj niepilnowany Arnold uderzył piłkę głową nad poprzeczką.

2
2
1
19'

Fulham nie wychodzi już nawet z własnej połowy.

3
1
1
1
1
16'

Salah miał przed sobą tylko bramkarza. Ten szybko skrócił kąt i zablokował rywala na piątym metrze.

2
2
1
1
3
13'

Xherdan Shaqiri przymierzył z 18 metrów lewą nogą i piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
2
13'

Kolejne podanie do Salaha. Znów niecelne.

1
2
11'

Za mocne podanie Mane do Salaha. Nawet Egipcjanin nie miał szans zdążyć do piłki.

1
9'

Liverpool zgodnie z oczekiwaniami przejął inicjatywę w tym meczu.

3
2
2
2
2
6'

Kolejna akcja gospodarzy. Arnold źle jednak dośrodkował z prawej strony pola karnego.

2
1
2
2
1
4'

To powinna być bramka dla LFC. Firmino źle przyjął piłkę na jedenastym metrze, jednak dopadł do niej jeszcze Mane. Senegalczyk w niezłej sytuacji uderzył obok słupka.