90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Robbie Brady. Faulowany Snodgrass.

1
90+2'

Gol! Strzelił Javier Hernandez. 4:2! Meksykanin uprzedził obrońcę i w sytuacji sam na sam z Hartem pokonał go pewnym strzałem.

West Ham United
15
7
3
2
1
90+1'
88'

Kapitalny strzał z woleja Andersona z 18 metrów i Hart sparował piłkę przed siebie.

4
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Matthew Lowton. Faulowany Anderson.

86'

West Ham. Schodzi: Grady Diangana. Wchodzi: Michail Antonio.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Grady Diangana #45
1
85'

Mogło być 3:3! Świetny rajd Taylora, niepilnowany Wood uderzył piłkę tak, że ta trafiła w poprzeczkę.

2
1
1
84'

Gol! Strzelił Felipe Anderson. 3:2 dla WHU! Dużo przypadku. Najpierw strzał Arnautovicia został przyblokowany i piłka trafiła pod nogi Andersona. Brazylijczyk miał szczęście, ponieważ jego uderzenie tak przyblokował Mee, że to zmyliło Harta.

11
3
2
2
2
80'

Kapitalna okazja przed Andersonem! Strzał z 7 metrów trafił w słupek.

1
1
1
77'

Gol! Strzelił Chris Wood. 2:2! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Wood zdobywa gola głową z sześciu metrów. Fabiański bez szans.

Burnley FC
5
2
2
8
6
75'

Burnley. Schodzi: Aaron Lennon. Wchodzi: Robbie Brady.

72'

Burnley. Schodzi: Sam Vokes. Wchodzi: Chris Wood.

72'

Burnley. Schodzi: Matej Vydra. Wchodzi: Ashley Barnes.

69'

Żółtą kartkę otrzymał James Tarkowski. Odłożona decyzja za faul w środku boiska.

1
1
68'

Gol! Strzelił Felipe Anderson. 2:1 dla WHU! Brazylijczyk miał przed sobą tylko Harta i uderzył między nogami bramkarza.

13
7
4
3
2
66'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Arnautović.

63'

Niezła kombinacja WHU, piłka wylądowała na piątym metrze, gdzie Ben Mee uprzedził Hernandeza.

2
2
1
61'
58'

Burnley skupione na defensywie. Wszystko wygląda tak jak w pierwszej połowie.

55'

Potężna bomba Arnautovicia z 25 metrów i Hart sparował piłkę na korner.

2
2
51'

Rice świetnie zatrzymał szarżującego Vydrę.

2
2
2
49'

Silny strzał Snodgrassa z 20 metrów, jednak wprost w Harta.

1
2
48'

WHU ruszył do ataków - podobnie jak na początku pierwszej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

1
2
45+2'

Joe Hart ładnie sparował do boku strzał z 18 metrów Obianga.

1
45'

Cztery minuty doliczone.

45'

Gol! Strzelił Johann Gudmundsson. 1:1! Dość niespodziewanie goście doprowadzili do wyrównania. W sytuacji sam na sam Gudmundsson uderzył płasko obok Fabiańskiego.

2
1
4
9
43'

65 procent posiadania piłki ma WHU. Spora przewaga londyńczyków.

40'

Dalekie wyjście Fabiańskiego, aż na 40 metr. Później niecelne podanie, ale i tak skasował akcję gości.

37'

Znów wróciliśmy do dobrej gry w wykonaniu West Ham United.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Felipe Anderson. Chwilę wcześniej sędzia popełnił błąd, bowiem Defour sfaulował we własnym polu karnym Dianganę. To powinna być "jedenastka" dla WHU.

32'

Ben Mee wybił piłkę niemal z linii bramkowej. Gdyby nie on, to Anderson cieszyłby się z gola.

31'

Pedro Obiang przymierzył z woleja z 20 metrów, jednak wyraźnie obok słupka Burnley.

28'

Kolejna zabawa Burnley z piłką przed własnym polem karnym. Tym razem skończyło się to szczęśliwie.

25'

Teraz interweniował Fabiański. Polak wybił piłkę na korner po strzale głową Bena Mee.

1
24'

Lepszy fragment Burnley, ale polega to na tym, że goście przekraczają połowę rywali.

21'

Dobre wyjście Fabiańskiego i pewny chwyt piłki.

20'

Powinno być 2:0! Anderson podał w pole karne do Arnautovicia, którego strzał nogą obronił Hart.

1
19'

Klepią piłkę tuż przed polem karnym piłkarze WHU. To się podoba publiczności, która co chwilę nagradza brawami swoich zawodników.

15'

Wypad Burnley na połowę Młotów, ale tutaj wślizg Rice'a i zatrzymana akcja gości.

1
14'

Kolejne ataki WHU, gospodarze świetnie dzisiaj wyglądają.

2
1
1
10'

Gol! Strzelił Marko Arnautović. 1:0 dla WHU! Błąd Tarkowskiego, który stracił piłkę przed własnym polem karnym. W sytuacji sam na sam Arnautović nie dał szans bramkarzowi.