5
12
89'

Gol! Strzelił Jin Izumisawa. Asystował mu Tomas Podstawski.

Pogoń walczy! Już tylko 3:2. Zamieszanie w polu karnym Lecha i po nieudanym strzale Podstawskiego piłka trafiła do Izumisawy, który z kilku metrów pokonał Buricia.

61
45
20
27
60
88'

Nunes zdecydował się uderzyć z dystansu. Piłka przeleciała daleko od bramki. Kiepska decyzja zawodnika Pogoni.

7
10
4
2
9
86'

Gol! Strzelił Iker Guarrotxena. Asystował mu Radosław Majewski.

Majewski dobrze zagrał do Guarrotxeny, który strzałem z pola karnego w krótki róg zaskoczył Buricia.

41
25
10
17
49
85'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Hostikka.

7
4
2
82'

Lech. Schodzi: Łukasz Trałka. Wchodzi: Maciej Gajos.

10
5
4
7
7
81'

Marchwiński dobrze zagrał na wolne pole do Gytkjaera, ale jego strzał lewą nogą z pola karnego był niecelny.

6
4
5
2
10
79'
77'

Jóźwiak dobrze zagrał do Jevticia w pole karne, ten szukał miejsca do oddania strzału i ostatecznie jego uderzenie odbił Załuska.

8
6
8
4
4
74'

7 112 kibiców pojawiło się na trybunach.

11
16
12
11
6
72'

Stec uderzył głową z pola karnego. Za lekko, aby zaskoczyć Buricia.

14
8
4
7
4
69'

Lech prezentuje się dziś bardzo dobrze. Gra szybko, z pomysłem i determinacją.

28
13
6
3
10
65'

Zablokowany strzał Tiby sprzed pola karnego.

6
3
8
5
6
63'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Jin Izumisawa.

5
2
7
4
4
62'

Pogoń. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Michał Żyro.

5
1
4
1
4
59'
60'

Żółtą kartkę za faul na Rogne otrzymał Adam Buksa.

Pogoń Szczecin
5
2
1
2
3
59'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrał Gytkjaer, a ta spadła na głową Rogne, który fatalnie spudłował.

1
1
5
4
7
58'

Z rzutu wolnego z narożnika pola karnego świetnie uderzył Jevtić. Załuska zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny.

9
1
1
5
4
55'
54'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Tymoteusz Klupś.

Klupś kapitalnie zagrał do Jóźwiaka, ten pobiegł z piłką w pole karne i oddał strzał z prawej nogi. Piłka odbiła się rykoszetem od Steca i wpadła do bramki. 3:0!

91
42
9
15
25
53'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka. Pomocnik Lecha przerwał groźną kontrę.

10
3
7
2
7
49'

Stec ładnie nawinął obrońcę w polu karnym, uderzył lewą nogą i z trudem piłkę na rzut rożny wybił Burić. Znów było groźnie.

1
1
6
49'

Guarrotxena dobrze zagrał na prawą stronę pola karnego do Delewa, którego strzał odbił Burić.

2
1
2
4
45'

Gol! Strzelił Nikola Vujadinović. Asystował mu Darko Jevtić.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola efektownym strzałem głową zdobył Vujadinović. 2:0 dla Lecha!