6
7
12
85'

Nagy mógł trafić na 5:0, ale zamiast od razu uderzać po otrzymaniu podania, wdał się w drybling i został zablokowany.

16
4
10
8
17
84'

Wystarczyło, by Legia przez chwilę podkręciła tempo i strzeliła gola. Strach się bać, co by było, gdyby mistrzowie Polski przez cały mecz grali tak jak przed przerwą.

32
17
4
3
6
83'

Legia. Schodzi: Carlitos. Wchodzi: Cristian Pasquato.

32
12
7
5
9
82'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Dominik Nagy. Szybki wypad Legii, trzy podania pod polem karnym Górnika i Carlitos z kilku metrów wpakował piłkę do pustej bramki.

Legia Warszawa
106
46
9
13
25
78'

Legia jak najmniejszym nakładem sił chce dograć to spotkanie.

24
5
6
8
7
77'
73'

Żurkowski z dystansu wprost w ręce Majeckiego.

18
8
5
7
4
71'

Vesović dryblował w polu karnym i uderzył w boczną siatkę.

13
5
7
6
2
69'

Legia kontroluje boiskowe wydarzenia. Górnik nie ma argumentów, by coś zmienić w tym meczu.

31
14
6
8
9
68'

Legia. Schodzi: Andre Martins. Wchodzi: Domagoj Antolić.

20
11
8
6
6
66'
15
12
12
6
7
64'

Rafał Wolsztyński trafił do siatki, jednak znajdował się na znaczącym spalonym.

12
16
11
12
9
64'

Szymański oddał strzał z obrębu pola karnego, lecz nie mógł on zaskoczyć Loski.

10
4
4
3
3
61'

Suarez zablokował strzał Carlitosa.

19
6
8
6
18
61'

Jimenez wpadł w pole karne zakładając siatkę Vesoviciowi, ale kolegę asekurował Kucharczyk.

14
7
4
3
9
59'

Spokojny mecz w Warszawie. Górnik chce, ale nie potrafi. Legia potrafi, ale nie chce.

22
12
5
5
5
56'

O wiele lepiej wygląda Górnik po przerwie, choć nie przekłada się to na okazje podbramkowe.

13
9
3
6
4
54'

Angulo opuścił boisko z powodu naciągnięcia mięśnia czterogłowego. Przy takim wyniku nie ma co się dziwić, że Marcin Brosz nie chce ryzykować zdrowiem Hiszpana.

10
3
3
5
3
53'

Jimenez celnie, choć niegroźnie uderzył na bramkę.

12
4
4
4
3
53'

Górnik Zabrze. Schodzi: Igor Angulo. Wchodzi: Rafał Wolsztyński. Ciekawa zmiana w wykonaniu Marcina Brosza.

51'

Michalski zagrał długą piłkę w pole karne, gdzie bardzo niecelnie główkował Suarez.

8
11
5
6
4
48'

Długie podanie do Carlitosa, który wpadł w pole karne i uderzył tuż obok słupka.

5
46'

5
45'

28
8
5
9
9
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Bochniewicz.

29
10
8
9
12
43'

Loska w końcu ratuje Górnika. Nagy mocno przymierzył, ale tym razem bramkarz Górnika spisał się bez zarzutu.

26
5
12
7
13
41'

Carlitos szukał sobie miejsca do oddania strzału z trzynastu metrów i ostatecznie posłał piłkę nad bramką.

15
7
21
11
12
40'

Przy takiej dyspozycji Legii, gracze Górnika nie powinni myśleć o gonieniu wyniku, a o to, by nie tracić kolejnych goli.

30
20
3
4
5
38'

Strzał Carlitosa z obrębu pola karnego został zablokowany.

14
10
9
5
15
37'

Gol! Strzelił Dominik Nagy. Asystował mu Adam Hlousek. W środku pola poślizgnął się Michalski, piłkę przejął Carlitos i odegrał ją do Hlouska. Ten płasko podał w pole karne, gdzie Nagy uderzył z pierwszej piłki między nogami Loski.

135
70
12
19
45
34'

Jimenez próbował piętką odegrać do kolegi. Stracił piłkę.

7
16
10
5
13
32'

Górnik próbuje się podnieść, ale póki co brakuje mu dokładności.

19
11
5
9
12
30'

Angulo dośrodkował z lewego skrzydła, jednak nikt nie zamknął akcji.

21
13
8
11
12
29'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Pewny strzał Kucharczyka, 2:0!

154
75
16
25
74
28'

Karny dla Legii!

88
38
13
14
64
27'

Mamy analizę VAR. Sędzia sprawdza czy Suarez zagrał ręką w polu karnym.

41
14
10
11
26
24'

Piłka przypadkowo trafiła do Angulo, który długo się nie namyślając huknął tuż sprzed pola karnego. Futbolówka minęła poprzeczkę.

19
13
8
18
13
22'

Nagy dobrze znalazł miękką wrzutką Szymańskiego, który uderzył z woleja wysoko nad bramką. Wydaje się, że można było skończyć to lepiej.

9
20'

Priorytetem dla Górnika powinno być wyłączenie z gry Szymańskiego. Za każdym razem, gdy pomocnik Legii jest przy piłce, można spodziewać się zamieszania w polu karnym Trójkolorowych.

24
6
4
5
11
18'

Liszka dośrodkował na głowę Matuszka, który niecelnie główkował.

16
8
6
9
9
17'

Wolsztyński kapitalnie obrócił się z Hlouskiem na plecach, więc Czech ratował się faulem. Okazja dla gości.

24
8
9
1
12
17'

Górnik musi się obudzić. Póki co zabrzanie nie radzą sobie z dobrze dysponowaną Legią.

28
12
10
10
10
16'

Vesović opatrywany za linią boczną boiska.

14
8
7
16
29
13'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Cafu. Suarez za słabo wybił piłkę, która trafiła pod nogi Cafu. Ten od razu posłał ją w pole karne do Carlitosa, który płaskim strzałem otworzył wynik spotkania. Loska mógł jednak zachować się lepiej, ponieważ futbolówka leciała prosto w niego.

Asysta:
162
68
19
31
84
13'

Vesović ładnie wrzucił piłkę w pole karne, ale sytuację wyjaśnił Michalski.

24
8
9
3
12
11'

Bardzo aktywny jest Szymański. W zasadzie wszystkie akcje Legii przechodzą przez młodego pomocnika.

29
9
5
4
15
9'

Jędrzejczyk bardzo ostro potraktował Wolsztyńskiego, który potrzebuje pomocy medycznej.

21
10
8
13
44
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk.

57
13
10
7
22
8'

Carlitos przymierzył z kilkunastu metrów. Znacząco się pomylił.

25
14
10
9
13
7'

Szymański wrzucił piłkę z narożnika na bliższy słupek. Główkował Hlousek, ale był w bardzo niekorzystnym położeniu i obyło się bez zagrożenia.

24
12
9
4
8
6'

Kolejna szansa Legii, lecz znowu w defensywie spisał się Suarez.

32
14
7
6
15
4'

Szymański szarżował na bramkę Loski, zszedł do środka i kropnął bardzo mocno. Trafił w Suareza.

32
11
9
5
14
3'

20:01

Piłkarze znowu na murawie. Widoczność się poprawiła i gra lada moment powinna zostać wznowiona.

20:01

Niewiele zmienia się przy Łazienkowskiej. Nie wiadomo ile potrwa jeszcze ta przerwa.

28
12
11
14
71
6'

Piłkarze opuścili boisko. Nie widać kompletnie nic, a zawodnicy mają problemy z oddychaniem.

23
17
12
19
82
3'

Sędzia wstrzymał grę. Kibice Legii zadymili boisko tak bardzo, że widoczność jest zerowa.

28
15
15
14
83
3'

20:01

Spotkanie poprowadzi Wojciech Myć z Lublina.

16
6
9
2
3
20:01

Obie drużyny mają o co walczyć. Legia w przypadku zwycięstwa przynajmniej do niedzieli będzie liderem Lotto Ekstraklasy. Górnik z kolei zagra o opuszczenie strefy spadkowej. Wobec remisu Miedzi z Cracovią, to właśnie podopieczni Marcina Brosza znajdują się pod kreską. Trzy punkty zdobyte w stolicy pozwolą im na wyprzedzenie w tabeli obu tych drużyn.

14
6
5
3
5
20:01

Wobec kontuzji Radosława Cierzniaka, w bramce Legii stanie nie Arkadiusz Malarz, a bohater serii rzutów karnych z Gliwic, Radosław Majecki. Dla 18-latka jest to debiut w Lotto Ekstraklasie.

17
6
8
2
3
20:01

We wtorek mistrzowie Polski rozegrali 120 minut pucharowego starcia z Piastem Gliwice. Legia awansowała dopiero po serii rzutów karnych. Przed meczem z Górnikiem zasadne jest pytanie o dyspozycję fizyczną podopiecznych Ricardo Sa Pinto. Skład, który Portugalczyk wystawił przeciwko zabrzanom, jest bowiem bardzo zbliżony do tego, który zagrał z Piastem.

14
6
7
3
6
20:01

Legia Warszawa podejmuje Górnika Zabrze. Faworytem są gospodarze, lecz zabrzanie po ostatnim zwycięstwie będą chcieli sięgnąć po kolejne trzy punkty i oddalić się od strefy spadkowej.