De Marco uderzył z dystansu, ale Hładun kontrolował lot piłki.

5
9
86'
80'

Zagłębie mogło zgasić światło. Tuszyński piętą zagrał w polu karnym do Pawłowskiego, który miał bardzo dobrą okazję do strzelenia gola. Jego strzał został jednak zablokowany.

20
12
7
6
12
77'

Nie wygląda Lech na drużynę, która zdoła wyrównać. Być może poznaniacy zbierają siły na ostateczny szturm.

12
14
8
8
13
75'
73'

Tiba potężnie, ale równie niecelnie uderzył z dystansu.

6
9
5
8
10
72'

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Dioni.

20
8
3
5
5
72'

Lech. Schodzi: Tomasz Cywka. Wchodzi: Mihai Radut.

14
2
2
2
7
71'

Hat-trick Amarala. Dąbrowski raz, Guldan dwa, Dąbrowski trzy. Napastnik znowu zablokowany.

9
8
2
2
10
70'

Tym razem Portugalczyka zatrzymał Guldan.

9
6
4
4
12
69'

Dąbrowski zablokował uderzenie Amarala z dystansu.

7
4
3
5
14
68'

Zagłębie próbuje konstruować spokojnie swoje akcje, choć póki co nie może zagrozić bramce Lecha.

9
5
2
4
3
66'

Portugalczyk wrócił na murawę.

33
7
4
3
65'

Gra wznowiona. Amaral poza boiskiem.

3
1
3
9
14
64'

Amaral zwija się z bólu. Potrzebna jest pomoc medyczna.

6
1
9
9
20
Czy Lech zdoła wywieźć z Lubina chociaż jeden punkt?
5
59'

Amaral szukał gola uderzeniem w kierunku dalszego słupka i zabrakło mu niewiele.

13
7
4
7
7
57'

Czerwiński górą dograł do Starzyńskiego, który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Spokojnie interweniował Putnocky.

11
5
1
1
1
56'

Mogło być 3:1! Janoszka zagrał do Tuszyńskiego, ten wpadł w pole karne, ale pod naporem Orłowskiego uderzył bardzo niecelnie. Napastnik Zagłębia mógł mimo wszystko zachować się lepiej.

14
12
6
3
8
55'

Pawłowski uderzył z dystansu obok słupka. Wydaje się jednak, że skrzydłowy mógł rozegrać akcję.

8
4
7
3
5
53'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Filip Starzyński. "Figo" precyzyjnie wrzucił piłkę z narożnika na głowę Tuszyńskiego, a ten wpakował ją do siatki po raz czwarty w sezonie.

55
26
9
18
64
52'

Dobre dogranie Czerwińskiego, ale nikt nie zdołał oddać strzału. Piłka trafiła na drugą stronę do Dziwniela, ten na głowę Pawłowskiego i refleksem popisał się Putnocky.

7
7
1
5
49'

Gol! Strzelił Tomasz Cywka. Asystował mu Christian Gytkjaer. Mamy wyrównanie! Lech spokojnie rozgrywał piłkę, aż ta trafiła pod pole karne Zagłębia. Tiba do Gytkjaera, ten szybko do Cywki, a pomocnik Lecha uderzył sprzed pola karnego między nogami Dziwniela. Piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.

87
49
9
10
37
48'

Spokojny początek drugiej odsłony.

4
4
2
2
1
46'

Gramy dalej.

8
1
1
1
45'

Doliczone przynajmniej 2 minuty.

15
8
4
2
4
43'

Pawłowski świetnie uruchomił Janoszkę, który jednak nie zdołał trafić na 2:0. Jeśli jednak by to wykorzystał, to gola by nie było. Pomocnik był na minimalnym spalonym.

12
7
5
7
11
39'

Jagiełło przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i w końcu uderzył z dystansu. Za lekko, by zaskoczyć bramkarza.

15
12
4
3
3
34'

Celny, choć niegroźny strzał w wykonaniu Cywki.

19
9
6
4
7
32'

Guldan ratuje Zagłębie! Szybki wypad Lecha, Tiba już składał się do strzału, ale obrońca gospodarzy końcem buta wybił piłkę.

13
5
5
7
19
29'

Po krótko rozegranym rogu niecelnie główkował Janicki.

10
4
12
5
9
26'

Starzyński uderzył sprzed pola karnego. Niecelnie.

18
6
5
3
8
25'

Fatalne dośrodkowanie De Marco. Od bramki Hładun.

5
2
4
3
14
23'

Nieźle zapowiadała się akcja Zagłębia. Janoszka wybrał jednak zły wariant rozegrania i piłkę przejęli goście.

5
5
4
4
14
21'

Gytkjaer doszedł do strzału głową, ale był w trudnej sytuacji i uderzył bardzo niecelnie.

2
4
1
13
6

Żółtą kartkę tuż po golu na 1:0 otrzymał Maciej Orłowski.

12
5
2
4
11
19'

Czerwiński dorzucił ze skrzydła i Putnocky z problemami wypiąstkował na róg.

8
2
4
1
8
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Cywka.

Lech Poznań
10
6
5
7
23
15'

Gol! Strzelił Łukasz Janoszka. Asystował mu Filip Jagiełło. Jagiełło kapitalnym podaniem między obrońcami wypuścił Janoszkę. Ten wyprzedził defensorów, minął bramkarza i lewą nogą skierował piłkę do pustej siatki.

72
39
14
32
72
13'

Tosik celnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Putnocky nie mógł nie złapać piłki.

11
5
5
5
5
11'

Kolejna wyborna okazja Zagłębia! Po szybkim rozegraniu autu, Dziwniel wpadł w pole karne i odegrał do Pawłowskiego. Ten w kapitalnej sytuacji uderzył źle, w miejsce, gdzie było najwięcej zawodników. Trafił w Janoszkę... Dobitka Starzyńskiego była bardzo niecelna.

9
5
2
1
8
8'

Na spalonym Gytkjaer.

3
3
6
4
26
7'

Póki co optyczną przewagę mają Miedziowi.

10
2
2
3
14
5'

Makuszewski nieźle dośrodkował z prawego skrzydła, lecz Amaral nie zdołał dojść do piłki.

6
2
3
11
4
3'

Tuszyński powinien był wyprowadzić Zagłębie na prowadzenie. Starzyński świetnie dograł w pole karne z rzutu wolnego, a napastnik gospodarzy zamiast strzelać, zdecydował się przyjmować piłkę i... od bramki mógł zacząć Putnocky.