2
5
32
85'

Żółtą kartkę otrzymał Dusan Kuciak. Za to, że ukradł kilkadziesiąt sekund przy wznownieniu.

14
10
4
8
35
85'

Igor Angulo przy asyście Filipa Mladenovicia nie zdołał oddać strzału.

12
8
2
3
6
84'

Szansę z kontry miała Lechia Gdańsk, jednak Jarosław Kubicki nie zorientował się podczas ataku.

7
3
2
3
8
84'

Wrzucał Luszka, bezbłędny Dusan Kuciak, który w tym sezonie stracił tylko jednego gola!

11
4
1
2
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Haraslin. Zbyt długo schodził z boiska.

14
10
5
7
25
81'
80'

Lechia. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Artur Sobiech. To debiut napastnika, który po 7 latach gry w Niemczech wraca do Polski.

33
12
8
4
5
77'

Michał Mak doskonale ograł Gryszkiewicza. Podał piłkę do Flavio Paixao, którego strzał został jednak zablokowany przez doskonale ustawionego obrońcę Górnika.

15
9
5
10
5
75'

Na stadionie 14 087 widzów.

17
7
15
4
5
73'
70'

Świetny strzał Szymona Żurkowskiego! Dusan Kuciak doskonale obronił piłkę, zbijając ją na aut!

24
11
8
4
10
69'

Lechia. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Michał Mak.

17
14
5
4
7
69'

Tym razem strzał z dystansu Igora Angulo. Minimalnie chybił.

10
6
6
7
5
68'

Strzał z dystansu Daniela Liszki. Bardziej dla statystyk, niż by stworzyć zagrożenie.

7
12
4
5
4
66'

Celny strzał z dystansu Szymona Żurkowskiego, obronił Dusan Kuciak.

17
9
5
5
6
63'

Stały fragment gry nie był zbyt udany dla zabrzan. Na aut wybił piłkę Mladenović.

20
11
4
5
7
63'

Igor Angulo został uprzedzony przez Michała Nalepę. Rzut rożny dla Górnika.

12
6
5
3
5
62'

Adrian Gryszkiewicz zbyt głęboko wrzucał piłkę w pole karne. Pewnie złapał ją Dusan Kuciak.

14
4
1
1
4
61'
60'

Z ostrego kąta, Loskę próbował oszukać Filip Mladenović. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką!

14
3
4
1
6
59'

W pole karne wrzucał Flavio Paixao, jednak problemy zażegnała obrona zabrzan.

6
3
1
8
57'

Tym razem na spalonym Igor Angulo. Lechia kradnie cenne minuty.

14
2
1
3
56'

Tym razem na spalonym Flavio Paixao.

2
2
3
4
17
53'

Efektownie piętą Michał Nalepa. Piłka przeszła minimalnie nad bramką Górnika!

15
9
11
5
8
52'

Na spalonym Igor Angulo.

14
7
4
5
6
51'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Daniela Smugi. Piłka w rękawicach Dusana Kuciaka.

17
5
3
4
2
50'

Zamieszanie w polu karnym Lechii, gdańszczanie zdołali oddalić od siebie zagrożenie.

15
5
3
2
6
50'

Daniel Smuga przedzierał się w polu karnym rywala. Upadł, jednak arbiter nie dopatrzył się faulu żadnego z piłkarzy Lechii.

10
3
1
5
6
48'

Celny strzał Lukasa Haraslina nie mógł zaskoczyć Tomasza Loski. Ten pewnie obronił to uderzenie.

15
5
2
2
5
47'

Zamieszanie pod bramką Górnika Zabrze. Lechiści jednak nie skorzystali z okazji.

1
45+2'

Smuga dośrodkowywał na Suareza, znów nic z tego nie wyniknęło.

18
12
6
7
9
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki. Kolejny faul gdańszczanina, tym razem na Smudze. To piąta żółta kartka piłkarza Lechii!

6
3
2
7
26
45'

Arbiter przedłużył I połowę o minimum 2 minuty.

6
5
5
4
11
45'

Po strzale Smugi ucierpiał Steven Vitoria.

3
2
6
7
9
44'

Zabrzanie mieli rzut wolny z 28. metra. Trafili prosto w mur.

8
11
4
2
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Lipski. Faulował Daniela Smugę, po długim ataku Górnika.

7
4
2
3
18
41'

Filip Mladenović dograł piłkę w pole karne, wpadła ona jednak prosto w ręce Tomasza Loski.

13
4
6
1
6
40'

Dani Suarez strzelił głową, jednak nie stworzył jakiegokolwiek zagrożenia, bo piłka po jego uderzeniu głową powędrowała dwa metry nad poprzeczką.

7
5
2
3
10
39'

Z ostrego kąta, po podaniu Jarosława Kubickiego strzelał Lukas Haraslin, jednak minimalnie chybił. Lechia wciąż na fali.

19
12
4
2
7
37'

Górnik Zabrze. Schodzi: Maciej Ambrosiewicz. Wchodzi: Daniel Liszka. Ambrosiewicz chyba nie będzie miał łatwego tygodnia u Marcina Brosza. Jego zmiana nie była w żadnym stopniu podyktowana urazem.

36'

Doskonała szansa Górnika! Smuga strzelał, doskonale obronił Kuciak, a następnie jeden z piłkarzy Górnika strzelił wprost w obrońcę Lechii.

14
4
4
3
20
35'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Łukasik. Za komentowaniu decyzji sędziego.

15
10
2
2
18
35'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Za faul na Żurkowskim.

18
6
1
4
12
34'

Loska miał spore problemy po dograniu Flavio Paixao. Lechia w natarciu!

17
9
4
7
8
33'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Patryk Lipski. Z 26. metra z rzutu wolnego strzelał Lipski, piłka odbiła się od słupka i wpadła wprost pod nogi Paixao. Ten strzelił trzeciego gola w tym sezonie, do pustej bramki!

68
33
8
17
26
31'

Po wrzutce Mladenovicia, Loska po swojej interwencji nabił głowę Michała Nalepy. Ten z trudnej pozycji nie zdołał skierować piłki do bramki.

13
5
2
2
8
30'

Lechia przeważa, spychając Górnika do głębokiej obrony. Przegrywający u siebie 0:1 zabrzanie bronią się całym składem.

18
8
2
7
7
29'

Dobre dośrodkowanie Mladenovicia, piłkę jednak wybił jeden z obrońców Górnika.

13
5
2
1
6
29'

Dynamiczna akcja Lechii. Kubicki do Haraslina, ten do Mladenovicia i rzut rożny dla Lechii.

13
3
1
1
3
27'

Dusan Kuciak doskonale obronił strzał Angulo. To mógł być gol dla Górnika!

27
9
3
4
10
27'

Igora Angulo zastopował Steven Vitoria, który wybił piłkę na aut.

12
4
3
2
6
26'

Z rzutu wolnego strzelał Igor Angulo , ale nie trafił w światło bramki.

13
5
1
2
7
25'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Sfaulował rywala. To jego czwarta żółta kartka i będzie pauzował w kolejnym meczu.

16
8
5
7
9
23'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Paweł Bochniewicz. Po wycofaniu piłki przez Gryszkiewicza do piłki doszedł Karol Fila. Po strzale wychowanka Lechii Gdańsk piłka odbiła się od Pawła Bochniewicza i Lechia objęła prowadzenie!

94
35
9
23
38
20'

Po dalekim aucie Michelskiego uderzał Jimenez, od bramki Dusan Kuciak.

10
6
1
1
2
19'

Lukas Haraslin wbiegł do środka na granicy pola karnego. Oddał strzał, jednak piłkę przeciął Szymon Matuszek.

17
2
1
3
2
17'

Smuga popędził prawą stroną boiska. Został jednak powstrzymany przez zdecydowanego Daniela Łukasika. Arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

10
4
2
3
12
14'

Suarez wchodził w pole karne Lechii, ale został powstrzymany przez Nalepę.

17
9
3
6
7
12'

Bardzo dobra akcja Karola Fili została zakończona dośrodkowaniem. Piłkę wybili jednak zabrzanie.

13
6
4
6
8
11'

Przez ostatnie minuty obie drużyny grały głównie w środkowej części boiska.

3
3
5
8
4
8'

Po podaniu Mladenovicia głową strzelał Jakub Arak. Posłał jednak piłkę nad poprzeczkę.

13
9
8
6
9
7'

Bochniewicz zderzył się przypadkowo z Ambrosiewiczem. Sędzia przerwał grę. Bochniewicz na szczęście jest gotowy do gry.

4
4
11
6
4
5'

Na razie mecz nie ma wielkiego tempa. Więcej do powiedzenia mają gdańszczanie, Górnik jest bardziej obserwatorem wydarzeń na boisku.

11
8
1
5
4
3'

Dośrodkowywał Lukas Haraslin, piłkę złapał Tomasz Loska.

13
6
4
4
3
2'

Od ataków zaczęli gdańszczanie, którzy szybko znaleźli się pod polem karnym rywala.