Puchar Francji: Finał
08 maj 2018 21:05
90+4'

Świetna szansa kopciuszka! Wprowadzony z ławki Clement Couturier ambitnie ruszył do piłki, minął Trappa, ale naciskany przez obrońcę nie skierował piłki do pustej bramki.

1
1
2
2
4
90+3'

Ładny drybling Cavaniego. Urugwajczyk minął trzech przeciwników, ale trafił tylko w boczną siatkę.

1
1
1
1
90'

Bardzo wysoko nad poprzeczką z 20 metrów uderzył Lo Celso.

2
2
1
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
1
1
89'

Zaskakujący strzał Fofany z ostrego kąta. Trapp odbił piłkę na rzut rożny.

1
2
1
88'

Vendee Les Herbiers Football. Schodzi: Joachim Eickmayer. Wchodzi: Clement Couturier.

1
86'

PSG. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Thomas Meunier.

1
2
1
2
2
85'
82'

Chytre rozegranie rzutu wolnego i ofiarnie interweniujący Trapp ratuje PSG. Bliski gola kontaktowego był Adrian Dabasse.

2
1
3
1
1
80'

Kontra paryżan w liczebnej przewadze 4 na 3. Ależ koszmarnie dograł to Angel di Maria!

1
1
1
77'

Rabiot wyraźnie faulowany w polu karnym rywali. Powinien być drugi rzut karny, ale gramy dalej. Nie ma również sygnału z VAR, więc nie sprawdzamy.

1
1
1
74'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Bramkarz wyczuł strzelca! Pichot miał piłkę na rękawicy, ale strzał był zbyt silny.

Paris Saint-Germain
12
9
5
9
13
73'

5
73'

Rzut karny dla PSG! Pichot zaczepił Cavaniego.

3
1
1
3
6
komentarz

Fani Les Herbiers dobrze się bawią. Ich drużyna co prawda przegrywa, ale mimo wszystko swoją postawą daje powody do radości...

1
70'

Dośrodkowanie di Marii, przedłużenie Cavaniego piętą i z metra piłki do siatkui nie był w stanie wepchnąć Kylian Mbappe Lottin.

2
68'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Julian Draxler.

68'

Kylian Mbappe Lottin otrzymał dobre podanie ze skrzydła od di Marii, nabrał zwodem rywala, ale uderzył daleko obok celu.

1
65'

Obraz gry identyczny jak w pierwszej połowie. Dominacja PSG i ciężko pracująca w obronie ekipa Vendee Les Herbiers Football.

1
1
1
2
1
63'

Vendee Les Herbiers Football. Schodzi: Pierre-Michel Germann. Wchodzi: Ambroise Gboho.

Ambroise Gboho #10
Pierre-Michel Germann #19
1
62'

Vendee Les Herbiers Football. Schodzi: Valentin Vanbaleghem. Wchodzi: Adrian Dabasse.

Adrian Dabasse #20
Valentin Vanbaleghem #28
1
59'

Ładna akcja środkiem. Prawą nogą z 18 metrów uderzył Angel di Maria... prosto w bramkarza.

1
1
57'

Kolejne dwa dobre podania w pole karne do Cavaniego, ale ten jest jakiś rozkojarzony.

1
1
54'

Kapitalne dogranie z lewej flanki na 5. metr. Cavani dostawia nogę, ale fantastycznie nogami broni Pichot!

2
50'

Olbrzymie zamieszanie w polu bramkowym. Po błędzie obrońcy celnie pod poprzeczkę huknął Kylian Mbappe Lottin. Po wideoweryfikacji gol nie zostaje jednak uznany. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką Marquinhosa.

5
5
3
8
4
49'

Edinson Cavani marnuje okazję sam na sam z bramkarzem!

3
2
1
1
1
49'

Kontra III-ligowca przerwana gwizdkiem. Na ofsajdzie Kevin Rocheteau.

1
1
47'

Zaczynamy od komicznej próby przewrotki w wykonaniu Berchiche. Śmiech na ławce rezerwowych PSG, ubaw na trybunach.

2
1
1
46'

Początek II połowy.

45'

Adrien Rabiot z ostrego kąta... broni Pichot.

3
2
2
2
2
43'

Dobre prostopadłe podanie do di Marii. Argentyńczyk mógł strzelać, ale zauważył wbiegającego środkiem Mbappe Lottina. Rykoszet od nogi obrońcy ułatwił interwencję bramkarzowi.

40'

Po dośrodkowaniu Motty niecelnie główkował Kylian Mbappe Lottin.

2
1
2
2
2
38'

Olbrzymia przewaga PSG, ale akcje w ataku pozycyjnym są rozgrywane bardzo wolno i nie ma elementu zaskoczenia.

35'

Przerwa w grze. Skrobnięty po "achillesie" został Alves.

1
1
1
2
1
34'

Z niesamowitą siłą huknął z 33 metrów Dani Alves. Matthieu Pichot "pofrunął" w swoją prawą stronę, ale interweniować nie musiał. Piłka tylko musnęła boczną siatkę.

30'

Wysoka centra Motty z prawego skrzydła i pewna bramkarska interwencja na przedpolu.

28'

Flochon sponiewierał di Marię, ale o dziwo nie zobaczył kartki.

2
1
26'

Gol! Strzelił Giovani Lo Celso. Asystował mu Thiago Motta.

Zaczynamy strzelanie! Po faulu Vanbaleghema paryżanie szybko rozpoczęli grę. Kilka podań przed polem karnym rywali i chytry strzał tuż przy lewym słupku.

18
9
4
12
20
23'

Kolejne dwa strzały piłkarzy PSG. Najpierw Angel di Maria trafia w środkowego obrońcę, a poprawka Rabiota przeleciała nad poprzeczką.

2
2
1
20'

Trzeci raz Paryżanie obijają słupek! Bramkarz tylko przyklęknął i patrzył gdzie leci piłka po technicznym strzale Lo Celso.

2
2
2
2
2
18'

Niecelnie głową uderzył Thiago Silva co publiczność przyjęła owacjami. Zdecydowana większość ludzi na stadionie kibicuje Les Herbiers.

3
2
1
2
2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Yuri Berchiche. Sędzia porozmawiał z piłkarzami i zdecydował się na indywidualną karę.

1
15'

To powinna być kartka. Yuri Berchiche ostro zaatakował nogi Flochona.

1
1
14'

Faworyt stara się uporządkować grę, bo jak dotychczas na murawie rządzi chaos. Ambitna i pełna pasji gra Les Herbiers jest dla PSG problemem.

2
1
1
12'

Prostopadłe podanie do Mbappe, a ten pada na ziemię po starciu z obrońcą. Był ściągany za koszulkę, ale sędzia nie przerwał gry.

1
1
2
2
1
8'

Ponownie słupek! Zagranie za plecy defensywy Les Herbiers przejmuje Kylian Mbappe Lottin. Strzał prawą nogą mija bramkarza, ale szczęście jest po stronie kopciuszka.

4
3
4
3
5
5'

Strata Les Herbiers na własnej połowie mogła słono kosztować. Z 20 metrów w słupek huknął Giovani Lo Celso.

4
2
3
3
2
4'

Podanie na wolne pole i szybkość Louisa Bongonguiego. Kameruńczyk ruszył ile sił w nogach, ale czujnie z bramki wybiegł Kevin Trapp.

3
2
1
1
1
1'

Jako pierwszy zaatakował III-ligowiec. Płaskie podanie z lewego skrzydła na 17. metr i zablokowane uderzenie Flochona.

4
3
3
3
2
20:21

Prezydent Francji Emmanuel Macron wita się z każdym z piłkarzy. W roli zapoznawczej kapitanowie obu drużyn.

3
1
20:21

Świetna atmosfera na trybunach w Saint-Denis...

2
1
Dajecie Vendee Les Herbiers Football jakiekolwiek szanse?
Tak, to przecież futbol
Nie, bez przesady
4
1
20:21

Wygrana w dzisiejszym meczu będzie dla Paris Saint-Germain trzecim trofeum zdobytym w tym sezonie. Paryżanie wygrali już Ligue 1 i Puchar Ligi Francuskiej.

1
2
20:21

Spotkanie poprowadzi 43-letni Mikael Lesage.

1
1
20:21

Jedni z najlepszych piłkarzy na świecie powalczą z ambitnymi amatorami. Trener Vendee Les Herbiers Football po wejściu do szatni na Stade de France czuł się przytłoczony i stwierdził, że jest zbyt wielka. Roczny budżet Vendee Les Herbiers Football odpowiada dwóm tygodniówkom Neymara. Ujmijmy to krótko - nikt nie daje kopciuszkowi żadnych szans.

1
2
1
20:21

Witajcie, przed nami Finał Pucharu Francji i starcie zapowiadane jako pojedynek Dawida z Goliatem. Futbol widział już różne rzeczy, ale trudno przypuszczać, by skończyło się jak w biblijnej opowieści. Paris Saint-Germain gra z III-ligowym Vendee Les Herbiers Football.