W polu karnym Korony strzelał jeden z piłkarzy Wisły. Dobrze spisał się Michael Gardawski, który wybił piłkę.

2
1
1
84'

Jeszcze jedna bardzo efektowna akcja Carlitosa w polu karnym! Tym razem jednak bez gola.

5
7
1
1
83'

Z rzutu wolnego minimalnie niecelnie strzelał Jacek Kiełb.

3
4
1
5
4
81'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Julian Cuesta.

3
3
2
4
5
81'

Z dystansu niecelnie strzelał Jacek Kiełb.

3
6
2
2
4
79'

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego dla Wisły Kraków.

1
1
1
4
15
77'

Trwa analiza VAR, czy w polu karnym Korony faulowany był Carlitos.

19
11
6
4
6
74'
9
4
3
4
3
70'

Gol! Strzelił Carlitos.

3:0 dla Wisły! Carlitos wykorzystał błąd Akosa Kecskesa, przejął piłkę, popędził na bramkę i będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił gola.

65
31
12
8
13
69'
68'

Korona Kielce rozgrywa piłkę na połowie Wisły i szuka okazji na gola.

1
1
1
1
3
65'

Goran Cvijanović zagrał ze skrzydła przed bramkę Wisły. Wszyscy minęli się z piłką, zabrakło strzału.

2
3
2
2
4
61'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje piłkarz Korony.

3
2
2
3
5
60'

Dobra okazja dla Wisły. Z ostrego kąta strzelał Jesus Imaz, uderzenie niecelne, a piłkę wybił jeszcze zawodnik Korony.

3
2
5
2
4
60'

Zoran Arsenić wrzucił piłkę przed bramkę Korony. Dobrze wybił ją Zlatan Alomerović.

1
2
3
1
2
56'

Kolejny rzut rożny dla Korony. Piłkę wrzucał Cebula, niecelnie główkował Adnan Kovacević.

1
1
2
1
4
54'

Szuka okazji na gola Korona Kielce. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym jednak piłka została wybita z pola karnego.

2
3
3
2
3
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adnan Kovacević.

Korona Kielce
8
6
4
1
3
51'

Z około 15 metrów z pierwszej piłki strzelał Mateusz Możdżeń. Uderzenie było niecelne.

3
3
2
1
4
48'

W polu karnym strzelał Nika Kaczarawa. Został zablokowany.

4
3
3
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
3
3
3
46'
2
1
2
1
2
45+3'

Z dystansu niecelnie strzelał Michael Gardawski.

3
1
2
2
1
45+3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Jeden z piłkarzy gości wybił piłkę.

4
2
1
1
2
45'

6
3
3
1
3
43'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Pol Llonch. Świetne dogranie w polu karnym do Imaza, a ten opanował piłkę i pewnie pokonał bramkarza. 2:0 prowadzi Wisła Kraków.

48
32
10
5
11
43'

Z rzutu wolnego dośrodkował Carlitos. Mocne zagranie, ale zabrakło groźnego strzału na bramkę.

2
1
1
42'

Będzie rzut wolny dla Wisły. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
2
1
1
1
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Główkował Marcin Wasilewski, ale to był strzał niecelny.

3
2
3
3
4
37'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Mateusz Możdżeń.

5
4
2
2
3
36'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Alomerović.

13
9
4
3
2
34'

Nie ma jednak gola dla Korony. Na spalonym był Mateusz Możdżeń.

13
12
4
6
6
33'

Trwa analiza VAR, czy gol dla Korony będzie uznany.

8
5
5
3
4
32'

Mateusz Możdżeń w polu karnym dograł do Kaczarawy, a ten pewnie skierował piłkę do bramki. Będzie jednak analiza VAR, czy ten gol zostanie uznany.

10
13
7
8
14
30'

Piłka w bramce Korony, ale sędzia odgwizdał spalonego i nie uznał tego gola.

6
4
3
6
9
30'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Boguski.

3
3
2
2
12
26'

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego dla Korony Kielce.

16
11
4
3
11
24'

Będzie analiza VAR. Sędzia sprawdzi, czy odgwizdać rzut karny dla Korony za zagranie piłki ręką przy zablokowanym strzale.

9
4
4
5
8
23'

Zagranie w pole karne gości, strzał na bramkę, który został zablokowany.

4
2
2
4
6
21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Julian Cuesta nie łapał piłki, główkował Adnan Kovacević, a po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

1
2
1
1
1
18'

Korona Kielce rozgrywała piłkę na połowie Wisły. Dośrodkowanie w pole karne, źle piłkę złapał Julian Cuesta, ale goście oddalili zagrożenie od własnej bramki.

2
3
1
2
2
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Jukić.

4
2
2
2
1
12'

Wisła rozgrywała piłkę na połowie Korony. Zanosiło się na groźną akcję, ale podanie do Jesusa Imaza było zbyt mocne.

5
6
2
2
5
10'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Wisły.

2
2
2
2
3
9'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Przed chwilą do strzału z dystansu składał się jeden z zawodników Korony, ale został dobrze zablokowany.

3
3
5
5
4
5'

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Zoran Arsenić. Fantastycznie spisał się Carlitos! Po podaniu Arsenicia Carlitos poradził sobie z zawodnikami Korony i w polu karnym skierował piłkę prosto do bramki. 1:0 prowadzi Wisła Kraków.

59
35
11
15
19
2'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Kraków. Piłkę dobrze wybił Zoran Arsenić.

4
4
3
3
3
14:44

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.