Irlandia. Schodzi: Ciaran Clark. Wchodzi: Shane Long.

4
4
70'
68'

Duńczycy mają fenomenalnego Eriksena i po prostu wyższe umiejętności poszczególnych piłkarzy. Takich atutów rywala nie da się zniwelować tylko wolą walki.

3
3
1
4
9
66'

Po kombinacyjnej akcji Robbie Brady dośrodkował z lewej strony do McCleana, ale ten uderzył niecelnie.

2
2
1
3
5
63'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Pione Sisto.

Po meczu! Sisto przed polem karnym podał krótko do Eriksena, a ten pokonał Randolpha precyzyjnym technicznym strzałem przy słupku.

26
16
12
34
51
62'

Zrobiła się wymiana ciosów. Irlandczycy ryzykują coraz więcej i narażają się na kontry.

2
1
1
2
2
58'

Przerwa w grze. Yussuf Poulsen ucierpiał w zderzeniu z rywalem.

4
1
1
5
2
57'

Szybka kontra Duńczyków, finalizował ją mocnym strzałem Christian Eriksen, jednak Darren Randolph odbił piłkę.

6
1
1
4
1
55'

Po rzucie rożnym celnie, ale w sam środek bramki główkował Shane Duffy. Kasper Schmeichel na posterunku.

5
3
1
1
4
54'
53'

Raz jeszcze Sisto i to była najlepsza próba! Darren Randolph odbił piłkę po uderzeniu Duńczyka z kilkunastu metrów.

4
1
2
1
1
51'

Teraz Sisto uderzył w trybuny z 20 metrów.

1
3
1
1
2
49'

Cyrus Christie zablokował strzał Pione Sisto z ostrego kąta.

3
2
4
2
3
Czy Irlandia zdoła zdobyć w drugiej połowie dwa gole?
4
46'

Irlandia. Schodzi: Harry Arter. Wchodzi: Aiden McGeady.

1
1
1
2
1
46'

Irlandia. Schodzi: David Meyler. Wchodzi: Wes Hoolahan.

1
1
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

1
3
2
1
1
41'

W polu karnym Danii upadł James McClean, ale sędzia Szymon Marciniak puścił grę. Całkowicie słusznie.

8
2
2
8
15
39'

Kto wie czy losy meczu nie są już rozstrzygnięte. Irlandczycy potrzebują teraz do awansu dwóch bramek, a nic nie wskazuje na to, że uda im się podnieść.

4
1
1
3
15
35'

Irlandczycy kompletnie rozbici, a Dania próbuje ich dobić.

10
9
8
17
27
32'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Asystował mu Nicolai Joergensen.

Ależ cudowna kontra Duńczyków! W środku pola piłkę odebrał Poulsen, następnie Nicolai Joergensen odegrał do Eriksena i ten trafił do siatki pięknym strzałem z 20 metrów.

124
29'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Cyrus Christie.

Mamy remis! Po płaskiej centrze Sisto nogę dołożył Christensen, piłka odbiła się od słupka i tuż sprzed linii bramkowej nieszczęśliwie do siatki wpakował ją Christie.

37
25
23
51
130
26'

Zdecydowanie zbyt mocne zagranie Pione Sisto w pole karne gospodarzy. Piłka w rękach Randolpha.

13
4
5
5
8
24'

James McClean huknął płasko z ostrego kąta - tuż obok dalszego słupka!

15
5
4
8
6
23'

70:30 dla Danii - tak aktualnie wygląda statystyka posiadania piłki.

10
8
10
7
15
22'

Co za szansa Irlandczyków! Daryl Murphy zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła i uderzył minimalnie obok słupka.

13
6
6
7
9
21'

Harry Arter dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, jednak skiksował przy próbie strzału.

5
4
6
5
5
18'

Teraz gospodarze już nie panują nad boiskowymi wydarzeniami. Randolph znów zmuszony do interwencji po tym jak mocno z ostrego kąta strzelił Pione Sisto.

8
4
2
5
3
17'

Kąśliwie sprzed pola karnego uderzył William Kvist i Darren Randolph sparował piłkę z kłopotami!

5
4
1
3
2
16'

Goście cały czas w ataku pozycyjnym, Irlandia czyha na kontry.

7
4
4
3
4
13'

Duńczycy wyraźnie oszołomieni, bardzo trudno im wymienić kilka celnych podań.

17
11
5
4
6
10'

Simon Kjaer wykonał kapitalne długie podanie do Strygera Larsena, ten oddał natychmiastowy strzał z ostrego kąta, ale chybił celu.

8
4
3
2
5
10'

Duńczycy są częściej w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika.

13
7
9
6
10
8'

Dogrywki zatem na pewno nie będzie. Na tę chwilę w finałach MŚ są Irlandczycy.

22
10
5
4
3
6'

Gol! Strzelił Shane Duffy.

Szaleństwo w Dublinie! Po centrze z rzutu wolnego z głębi pola, koszmarnie we własnym polu karnym interweniował Nicolai Joergensen i przed wychodzącym z bramki Schmeichelem piłkę do siatki głową skierował Duffy!

151
63
21
13
17
3'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę podbił we własnym polu karnym David Meyler i spokojnie złapał ją Darren Randolph.

9
4
5
4
4
2'

Wrzutka Kvista z lewego skrzydła, strzału jednak zabrakło, bo Nicolai Joergensen nie opanował piłki w polu karnym.