2
1
4
90'

Grecy już grają tylko o honor. Można już obwiesczać, że Chorwacja zagra w finałach mistrzostw świata.

4
1
1
2
6
88'

Strzał Kramaricia, ale rezerwowy technicznie uderzył ponad bramką.

3
2
1
2
7
87'

Z pola karnego płasko uderzył Tachtsidis, Subasić na raty obronił.

5
4
2
6
86'

Chorwacja. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Ante Rebić.

9
2
3
3
3
84'

Grecy mogą sobie pluć w brodę, dlaczego nie zagrali tak ambitnie w pierwszym meczu?

9
4
6
5
3
82'

Grecy pod polem karnym Chorwatów. Jednak do końca niewiele minut, a do szczęścia gospodarze potrzebują aż trzech goli.

2
1
1
2
6
79'

Piłka w bramce Subasicia, ale na spalonym jeden z Greków. Słuszna decyzja arbitra.

10
4
3
4
5
78'
75'

Problemy z ręką ma Kostas Fortounis. Grek potrzebował pomocy medycznej.

2
2
4
6
4
71'

Kostas Fortounis dośrodkował w pole karne, ale źle to uczynił.

2
3
5
2
3
70'

Lovren potargał przed polem karnym Mitroglou. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

2
1
1
2
2
69'

Ponownie Grecy przeważają, ale już z taką łatwością nie operują piłką na połowie Chorwatów.

1
1
1
2
1
66'

Dogranie z prawej strony, Lovren wślizgiem uprzedził nadbiegających Greków i podał do bramkarza.

1
2
2
2
3
65'

Podobnie jak w pierwszej części po ok. dwudziestu minutach Chorwaci przejęli piłkę. Czy również na moment?

2
2
3
61'

Gianniotas mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale rezerwowy był na spalonym.

2
1
6
59'

Grecja. Schodzi: Tasos Bakasetas. Wchodzi: Yannis Gianniotas.

wchodzi Wchodzi
Yannis Gianniotas #18
schodzi Schodzi
Tasos Bakasetas #14
2
1
58'

Płaski strzał z dystansu oddał Konstantinos Mitroglou, piłka o centymetry minęłą bramkę!

2
1
2
2
2
57'

Ambitnie grają Grecy, którzy wciąż szukają cienia nadziei na wyeliminowanie Chorwacji. Czasu coraz mniej.

5
1
1
1
2
53'

Konstantinos Mitroglou niepotrzebnie przyjął piłkę, która adresowana była do lepiej ustawionego partnera.

2
1
1
5
1
52'

Po rogu i zamieszaniu z ok. 16 metrów w Modricia uderzył Tachtsidis. Grecy domagali się rzutu karnego.

1
2
48'

Z rzutu wolnego dogrywał Rakitić, po chwili Brozović doszedł do piłki, ale uderzył niecelnie sprzed pola karnego.

1
1
46'

Gramy po przerwie.

3
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
2
1
1
4
43'

Potężny strzał Perisicia sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko!

3
1
3
42'

Dogranie w pole karne Subasicia, ale Bakasetas niepotrzebnie głową trącił piłkę i uprzedził partnera, który mógłby z bliska uderzać.

2
2
2
1
2
38'

Starają się atakować Grecy, ale nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę Subasicia.

1
6
1
3
5
35'

Strinić zagrał ręką z boku pola karnego. Rzut wolny, ale brak kartki dla Chorwata.

4
4
2
2
6
33'

Chorwaci uznali, że nie ma co czekać na rywali pod bramką i... przenieśli grę w okolice środka pola.

2
4
2
3
30'

1/3 meczu za nami. Grecy jak byli daleko od Rosji, tak są.

5
2
1
3
28'

Indywidualna akcja Perisicia, piłka jednak po raz kolejny uderzona obok bramki. Coraz groźniejsi Chorwaci.

1
4
26'

Rakitić uderzył z rzutu wolnego z narożnika pola karnego, piłka kopnięta mocno minęła cel.

1
1
2
24'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Panagiotis Tachtsidis.

23'

Mocny strzał Sime Vrsaljko, piłka daleko od bramki.

2
1
4
4
23'

Kalinić starł się w polu karnym z Torosidisem. Jeszcze oby się bez kartek.

4
3
1
1
1
21'

Grecy cały czas w ataku, Chorwaci bardzo pasywni. Oni swoje zrobili kilka dni temu.

3
2
2
2
1
18'

Ładna akcja Greków zakończona strzałem z ok. 16 metrów Sokratisa. Piłka o pół metra minęła bramkę.

3
3
3
6
4
16'

Grecy po odbiorze piłki wyszli 2 na 1, ale Konstantinos Mitroglou fatalnie odegrał do partnera.

4
3
5
5
8
14'

Wydawało się, że Chorwaci przejmą inicjatywę, a to tymczasem Grecy zaczynają napierać.

9
5
7
5
6
13'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Bakasetas.

6
5
7
7
6
12'

Zeca przewracany w polu karnym. Podstawy do podyktowania "jedenastki" były. Sędzia uznał inaczej.

6
6
6
6
10
10'

Coraz więcej z gry mają Chorwaci. Grecy póki co nie mogą liczyć na doping swoich fanów. Kibice gospodarzy ożywiają się jedynie w momencie kiedy piłka jest w okolicach pola karnego.

5
7
4
4
5
7'

Piłkarze w końcu zaczęlipodchodzić pod pole karne. Rywale jednak w decydujących momentach łamią przepisy i sędzia już dwukrotnie odgwizdał rzuty wolne z okolic bramki. Póki co bez efektów w postaci okazji bramkowych.

11
5
5
5
3
4'

Bez fajerwerków w pierwszych minutach meczu. Sporo niedokładności.

12
7
7
9
6
20:15

Spotkanie poprowadzi Bjoern Kuipers (Holandia).

14
10
10
6
6
20:15

Dojdzie do cudu w Pireusie? Grecy w pierwszym meczu barażowym przegrali z Chorwacją 1:4. Odrobienie strat ze świetnie dysponowanym rywalem wydaje się nierealne.