Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Rodrigo Betancur.

1
3
1
83'

Ivan Perisić wywalczył w pojedynku z Medhim Benatią rzut rożny. Wojciech Szczęsny dobrze poustawiał swoich obrońców, którzy wyekspediowali piłkę.

2
4
81'

Piłka odbiła się od głowy Mario Mandzukicia, ponieważ trudno to było nazwać uderzeniem. Chorwatowi będzie się śnić w nocy Samir Handanović, jeżeli w ciągu najbliżych 10 minut nie znajdzie sposobu na jego pokonanie.

5
1
1
1
77'

Gwizdy z trybun w kierunku przyjezdnych. Drużyna z Mediolanu wycofała piłkę spod pola karnego mistrza Włoch do Samira Handanovicia. Na zadowolonego nie wygląda również Luciano Spalletti.

5
1
2
1
1
75'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Paulo Dybala.

72'

Wyczekiwana szansa Interu Mediolan. Piłka trafiła na skraj pola karnego do Marcelo Brozovicia, którego uderzenie nożycami było niecelne. Wojciech Szczęsny chyba nie zaprezentuje żadnej interwencji i pójdzie do domu bez prysznica.

5
5
1
1
1
71'

Kwadwo Asamoah huknął zza pola karnego i Samir Handanović już zrehabilitował się za niepewną interwencję sprzed kilku minut.

2
1
2
2
2
68'

Najgorsza dziś interwencja Samira Handanovicia, który wypiąstkował piłkę prosto pod nogi Samiego Khediry. Płaskie uderzenie Niemca tuż obok bramki Interu. Luciano Spalletti zaczyna mieć duży kredyt od losu.

67'

Denerwują się piłkarze Interu. W poprzednim spotkaniu z Chievo wychodziło im w ofensywie prawie każde zagranie, tymczasem dziś nie są w stanie wymienić kilku podań na połowie przeciwnika.

65'

Rozgrzewa się Paulo Dybala. Juventusowi potrzeba egzekutora, żeby rozstrzygnąć mecz.

6
2
1
1
63'

Inter. Schodzi: Davide Santon. Wchodzi: Dalbert Henrique.

Dalbert Henrique #29
5
3
3
2
2
61'

Żółtą kartkę za faul na Juanie Cuadrado otrzymał Davide Santon.

1
2
1
3
1
60'

Ivan Perisić pod naciskiem Juana Cuadrado główkował w kierunku własnej bramki. Skórę skrzydłowego ratował Samir Handanović, który sparował piłkę na korner.

1
1
1
56'

Po raz pierwszy Mauro Icardi znalazł się z futbolówką w polu karnym Juventusu. Tak bardzo delektował się tym zdarzeniem, że za długo dryblował między gospodarzami. Argentyńczyk sygnalizował jeszcze, że jego płaskie uderzenie było blokowane dłonią, ale sędzia widział to inaczej.

1
2
1
1
1
54'

Cofnął się Mario Mandzukić i strzelił płasko zza szesnastki. Samir Handanović jest na posterunku.

1
1
3
1
1
52'

Juan Cuadrado dostarcza idealne dośrodkowania Mario Mandzukiciowi. Napastnikowi Juventusu odskoczyła piłka, przez co bardziej ją podał Samirowi Handanoviciowi niż oddał strzał. Można to było lepiej zakończyć.

1
1
1
1
1
48'

Matias Vecino wywalczył korner dla Interu Mediolan. Gonzalo Higuain stanął w odpowiednim miejscu i wyekspediował piłkę po dośrodkowaniu Antonio Candrevy.