Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

3
3
88'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Asystował mu Jose Callejon.

Bramka Polaka w Bolonii! Po podaniu Jose Callejona zmiennik wpakował piłkę do odsłoniętej bramki. To drugie trafienie Piotra Zielińskiego w drugim meczu z rzędu.

146
65
23
4
2
83'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Dries Mertens zabrał piłkę rozkojarzonemu Erickowi Pulgarowi. Nie rozglądał się za partnerami, a sam popędził na bramkę przeciwnika. W sytuacji sam na sam uderzył na 2:0 między nogami bramkarza.

51
21
11
2
6
82'

Erick Pulgar strzelił bardzo źle z rzutu wolnego. Pepe Reina nawet nie musiał patrzeć, w którym miejscu spadnie piłka.

5
2
2
2
3
80'

Zasadniczo zmieniła się sytuacja na boisku. Napoli już nie musi atakować za wszelką cenę i koncentruje się na pilnowaniu przewagi gola. Bologna FC przeżywa natomiast mocno, że mimo dobrej gry, jest blisko porażki.

4
8
4
1
2
77'

Bologna. Schodzi: Rodrigo Palacio. Wchodzi: Bruno Petković.

6
77'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

1
1
2
7
2
73'
72'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Verdi.

5
2
3
4
4
70'

Piotr Zieliński szukał miejsca między obrońcami na oddanie strzału z dystansu. Nie znalazł. Piłka odbita od nóg przeciwnika wyszła poza boisko i drużyna Polaka miała korner.

19
11
11
2
7
66'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Mimo problemów Napoli wyszło na prowadzenie! Przyjezdni uśpili rywali aż nagle Lorenzo Insigne dośrodkował idealnie na głowę Jose Callejona, a ten główkował a bliska obok Antonio Mirante do bramki.

63
27
9
4
5
65'

Piotr Zieliński ma za zadanie rozruszać ofensywę Napoli. Trudno powiedzieć, by bramkarz Bologna FC miał w drugiej połowie ręce pełne roboty, a czas ucieka.

14
6
5
1
4
62'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

49
22
6
4
4
60'

Kalidou Koulibaly wybił piłkę prawie z linii bramkowej! Mattia Destro ominął już bramkarza Napoli, jednak Pepe Reina mógł liczyć na asekurację swojego stopera.

4
3
3
3
3
58'
55'

Kontuzje w obozie gospodarzy. Na boisko powrócił szybko Rodrigo Palacio, ale Domenico Maietta nie jest w stanie kontynuować gry.

3
1
1
1
1
53'

Mattia Destro nie przechytrzył Pepe Reiny w sytuacji sam na sam. Na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego i nie mogło się to skończyć golem.

6
4
2
5
50'

Na początku drugiej części jeden strzał przyjezdnych z rzutu wolnego. Antonio Mirante ustawił wzorowo mur i piłka ugrzęzła między zawodnikami w białych koszulkach.

6
2
2
3
48'

SSC Napoli lubi rozstrzygać trudne spotkania na początku drugiej połowy. Czas pokaże, czy ekipa Roberto Donadoniego będzie na to przygotowana i ponownie nie da się zdominować.

7
2
1
2
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
2
2
1
1
Czy SSC Napoli strzeli minimum gola po przerwie?
Tak
Nie
2
1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

3
3
1
1
1
44'

Przed polem karnym Bologna FC czekał na piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jose Callejon. Futbolówka dotarła do Hiszpana, którego płaskie uderzenie zostało zablokowane w ostatnim momencie.

3
1
1
3
3
43'

Napoli. Schodzi: Vlad Chiriches. Wchodzi: Raul Albiol.

5
1
1
2
3
41'

Vlad Chiriches opuścił boisko. Kontuzja defensora jest konsekwencją twardej gry. Niebawem jego zmiennikiem może być Raul Albiol, choć Rumun próbuje powrócić do gry.

3
1
1
2
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Palacio.

5
1
37'

Adam Masina kopnął w nogę Jose Callejona. Tym razem sędzia nie pokazał żółtego kartonika, ale spojrzał groźnie na lewego obrońcę Bologna FC.

3
1
33'

Jak na zawołanie drugi celny strzał Marka Hamsika. Słowak kopnął piłkę dokładnie w to miejsce, w którym stał Antonio Mirante. Bramkarz nie miał problemu z interwencją.

4
2
1
2
2
31'

Coraz mniej czasu zostało piłkarzom z Neapolu na zdobycie prowadzenia w pierwszej połowie. Wywalczyli korner, po którym nie zdołali oddać strzału. Dotychczas tylko jedno celne uderzenie faworyta.

1
1
2
3
3
28'

Allan miał sporo miejsca przed polem karnym Bologna FC i z pewnością mógł oddać lepsze uderzenie. Futbolówka minęła zdecydowanie bramkę Antonio Mirante.

1
1
1
2
2
25'

Więcej twardej walki na boisku w ostatnich minutach. Pojedynki na pograniczu faulu stoczyli między innymi Dries Mertens, Allan i Kalidou Koulibaly.

2
3
2
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Destro.

10
4
1
2
4
19'

Adam Masina wpakował piłkę z bliska do bramki Pepe Reiny. Kibice podskoczyli na trybunach, jednak ich radość szybko pohamował sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

3
2
2
1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Vlad Chiriches.

2
1
1
4
15'

Trochę cofnęli się gospodarze i pozwalają wymieniać podania przeciwnikom. Najdłuższa akcja tego meczu zakończyła się niecelnym dośrodkowaniem Lorenzo Insigne.

1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Erick Pulgar.

8
3
1
1
1
11'

Celne uderzenie Simone Verdiego, ale jeszcze lepsza interwencja Pepe Reiny. Nie udało się zawodnikom Bologna FC spożytkować stałego fragmentu.

2
2
2
2
1
10'

Rodrigo Palacio został sfaulowany blisko linii pola karnego. Będzie szansa dla Bologna FC na objęcie prowadzenia dzięki strzałowi z rzutu wolnego.

2
1
2
2
8'

Odważnie rozpoczęli piłkarze z Bolonii, przez co formacje są rozciągnięte i obie drużyny mają miejsce do atakowania.

1
3
3
3
3
6'

Lorenzo Insigne zatańczył z piłką i z przeciwnikami przed polem karnym Bologna FC i sprawdził czujność między słupkami Antonio Mirante. Ekspresowo odpowiedzieli gospodarze i ich atak zakończył się minimalnie niecelnym uderzeniem Simone Verdiego.

7
3
2
3
3
3'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Helander.

8
3
1
1
2
2'

Gospodarze w białych koszulkach i czarnych spodenkach, natomiast piłkarze SSC Napoli w błękitno-białych strojach. Pierwszą akcję z wykorzystaniem lewego skrzydła zbudowała Bologna FC.