Lotto Ekstraklasa: 24. kolejka
25 lut 2018 18:00
90+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Christian Gytkjaer! Alomerović obronił strzał niemal w środek bramki!

110
73
17
23
41
90+3'

Przewinił Ken Kallaste. Trwały analizy VAR, ale za moment będzie rzut karny.

27
16
9
25
50
90+3'

Rzut karny dla Lecha! Christian Gytkjaer został przewrócony przez rywala.

32
15
16
20
51
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

22
16
12
10
17
88'

Wołodymyr Kostewycz uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

22
17
6
12
22
85'

Lech nie potrafi wrzucić wyższego biegu. Korona bez większych problemów kontroluje wynik.

32
13
2
10
19
82'
29
16
10
7
11
80'

Zagotowało się w polu karny Korony, jednak Diaw wybił piłkę na róg.

25
10
8
14
17
78'

Niewiele wskazuje na to, aby Lech miał odmienić losy gry. Korona wciąż ma więcej z gry.

28
20
9
13
24
75'
74'

Lech nie potrafi odpowiedzieć Koronie. Kolejorz nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

12
11
6
9
19
72'
14
4
7
6
11
71'
69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Robert Gumny. Sprzed pola karnego uderzył Cvijanović, piłka odbiła się od Gumnego o myląc bramkarza wpadła do bramki. Burić nie miał szans odbić futbolówki.

Lech Poznań
115
59
30
43
86
68'

Częściej przy piłce zaczął utrzymywać się Lech, ale Kolejorz nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Korony.

11
6
5
9
17
62'

Dośrodkowanie Raduta z rzutu wolnego, ale goście nie stworzyli zagrożenia pod bramką Korony Kielce.

18
8
5
13
16
59'

Petrak źle upadł na murawę. Potrzebna jest pomoc medyczna.

15
16
12
14
10
58'

Korona jest aktywniejsza w ofensywie. Lech bezzębny, Lech niczym... rosół bez kury.

21
13
6
7
26
55'

Uderzał Ołeksij Chobłenko. Niezbyt udana próba napastnika Lecha Poznań. Kolejorz w ataku wciąż nie potrafi zagrozić kielczanom.

8
8
5
11
21
54'

Niepewnie z bramki wyszedł Burić, po chwili na bramkę uderzał Kiełb, ale wprost w bramkarza.

12
10
5
10
9
53'

Rwana gra, często przerywana gwizdkiem sędziego. Czekamy na emocje.

9
6
4
5
7
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wołodymyr Kostewycz.

12
8
5
10
19
48'

Dość spokojne pierwsze minuty po przerwie. Gra toczy się w środku pola.

10
5
5
6
6
46'

Wracamy do meczu Ligi Eskimosów, tzn. Lotto Ekstraklasy. Coraz zimniej w Kielcach.

13
17
5
8
6
46'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Mihai Radut.

8
5
5
4
5
45+1'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Jacek Kiełb.

Korona Kielce
23
14
7
3
13
45'

Sędzia doliczył minutę.

10
4
2
2
5
42'

Dogranie z lewej strony, Kaczarawa uderzył głową. Kolejny raz niecelnie.

10
9
2
3
4
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oliver Petrak.

20
10
1
4
7
37'

Z okolic narożnika pola bramkowego uderzał Kaczarawa. Kolejny raz Burić na posterunku.

17
7
4
1
4
36'

Chwilę wcześniej w walce o piłkę Kiełb trafił Jóźwiaka w twarz. Ber reakcji sędziego, o co mieli pretensje goście.

3
2
3
6
16
36'

Petrak był pięć metrów przed bramką, ale nie trafi łdobrze w podawaną z lewej strony piłkę!

5
10
1
1
5
33'

Ken Kallaste miał za plecami Ołeksija Chobłenkę. Z problemami, ale obrońca wybił piłkę z pola karnego.

3
3
3
4
5
29'

Koronie udało się przenieść ciężar meczu w kierunku  środku pola. Wciąż niewiele dzieje się pod bramką gospodarzy.

3
2
1
3
3
26'

Optyczna przewaga Lecha Poznań, Korona nastawiła się na grę z kontry.

33
17
7
7
6
24'

Zlatan Alomerović wyszedł przed pole karne, ale dał się ograć przez Chobłenkę. Jednak napastnik zaplątał się i nie zdołał oddać uderzenia.

10
8
8
8
12
20'

Gra toczy się w środku pola, najgroźniejszy wśród kielczan jest Kaczarawa. Przed momentem Gruzin ponownie uderzał, ale Burić złapał piłkę.

10
8
3
5
5
16'

Ołeksij Chobłenko dogrywał z prawej strony pola karnego, ale trafił w obrońcę Korony.

13
7
8
9
10
13'

Kaczarawa w polu karnym Lecha trochę anemicznie, ale ostatecznie znalazł sobie pozycję do oddania strzału. I znowu Burić świetnie w bramce!

21
7
6
5
9
11'

Piłkarze Lecha przenieśli grę na połowę Korony, ale nie potrafią przedostać się w pole karne.

17
6
10
8
7
8'

Dobry początek Korony. Kielczanie starają się zagrywać piłki za plecy defensorów Kolejorza.

12
6
3
5
17
7'

Kaczarawa twierdził, że rywal zagrał ręką w polu karnym. Sędzia uznał, że nic nie było.

14
6
1
2
9
3'

Po dograniu Kaczarawy uderzał Kiełb. Kapitalnie obronił Burić!

20
15
5
4
6
17:43

Lech goni lidera i wicelidera, z kolei Korona ściga... Lecha. W ostatnim meczu 25. kolejki zapowiadają się spore emocje.