Lotto Ekstraklasa: 24. kolejka
23 lut 2018 20:30
90+2'

Gol! Strzelił Karol Świderski. Asystował mu Łukasz Burliga.

Burliga świetnie zagrał w pole karne do Świderskiego, a ten pewnie skierował piłkę do bramki. 4:1 dla Jagiellonii!

Jagiellonia Białystok
72
34
12
7
16
90'

Doliczone trzy minuty.

7
5
2
6
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ariel Borysiuk.

Lechia Gdańsk
15
6
5
2
87'
85'

Grzegorz Kuświk zagrał przed bramkę Jagiellonii, ale zabrakło już strzału. To była jednak groźna akcja Lechii Gdańsk.

6
4
3
2
6
83'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Zawodnicy Lechii wybili piłkę.

2
1
2
4
6
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Nunes.

12
3
2
2
2
81'

Jagiellonia Białystok rozgrywa piłkę na połowie Lechii. Gospodarze mają pod kontrolą to spotkanie.

14
7
2
4
4
78'

Martin Pospisil strzelał z okolicy linii pola karnego. Po jego uderzeniu piłkę złapał Dusan Kuciak.

2
2
2
4
77'
76'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Zawodnicy Lechii wybili piłkę.

1
1
2
2
74'
72'

Gra już wznowiona.

3
1
1
71'

Mariusz Pawełek był szybszy od Kuświka. Ucierpiał w tej sytuacji bramkarz Jagiellonii.

4
1
2
5
68'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Joao Oliveira.

68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Kuświk.

10
4
1
1
67'

Z rzutu wolnego ładny strzał oddał Filip Mladenović, lecz piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

10
5
1
1
2
67'
66'

Będzie rzut wolny dla Lechii. Do bramki Jagiellonii około 30 metrów. Dobra okazja na strzał.

8
3
2
3
4
63'
62'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
1
3
58'

Zanosiło się na groźną akcję Jagiellonii Białystok. Gospodarze źle ją jednak rozegrali.

2
4
5
7
5
54'

Gol! Strzelił Martin Pospisil.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Martin Pospisil dopadł do wybitej piłki i oddał celny strzał z około 13-14 metrów. Jagiellonia prowadzi 3:1.

68
36
10
19
26
53'

Piękna dwójkowa akcja Jagiellonii. Po efektownym podaniu Pospisila strzelał Roman Bezjak, ale Dusan Kuciak obronił. Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

7
5
51'

Arvydas Novikovas zagrał piłkę w pole karne Lechii. Roman Bezjak zdołał oddać strzał głową, lecz było to uderzenie niecelne.

9
3
4
3
3
48'

Po zagraniu Stolarskiego Flavio Paixao opanował piłkę w polu karnym, oddał strzał i wywalczył rzut rożny dla Lechii. Po dośrodkowaniu w pole karne jeden z zawodników Jagiellonii wybił piłkę.

4
4
2
6
46'

Początek drugiej połowy.

6
4
6
2
2
45+2'

Jeszcze z dystansu niecelnie strzelał Piotr Wlazło.

5
3
1
4
45+1'

Roman Bezjak wycofał piłkę do Guilherme. Ten strzelał z około 15 metrów, lecz uderzenie dobrze zablokował Paweł Stolarski.

5
2
1
1
3
45'

Doliczone dwie minuty.

11
6
3
4
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Roman Bezjak.

16
7
4
9
9
42'

Gol! Strzelił Roman Bezjak.

Po długim podaniu Tarasa Romanczuka Roman Bezjak świetnie zagrał sobie piłkę głową, Gerson nie zdołał jej wybić, a Bezjak po chwili pokonał bramkarza Lechii. Z bardzo dobrej strony pokazał się w tej akcji napastnik Jagiellonii.

100
43
15
26
52
41'

W odpowiedzi niecelnie na bramkę Jagiellonii Białystok uderzył Flavio Paixao.

10
8
1
5
8
39'

Przemysław Frankowski oddał strzał na bramkę Lechii, lecz było to uderzenie niecelne.

4
4
2
3
10
38'

Sławomir Peszko dośrodkował z rzutu rożnego. Piłkę w polu karnym pewnie złapał Mariusz Pawełek.

11
7
2
1
6
35'

Nie ma rzutu karnego, arbiter nakazał grać dalej i nie zdecydował się odgwizdać "jedenastki". Sędzia długo analizował tę sytuację.

25
14
4
8
27
35'

Trwa weryfikacja VAR.

25
9
8
6
13
33'

Analiza VAR, gospodarze domagają rzutu karnego za zagranie piłki ręką.

28
9
11
8
16
31'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Po analizie VAR, gol dla Jagiellonii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i sporym zamieszaniu w polu karnym Lechii, piłkę do bramki z bliska skierował Piotr Wlazło.

73
33
7
18
41
29'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Doszło tam do ogromnego zamieszania, piłka odbijała się od poprzeczki, a po chwili Wlazło skierował ją do bramki. Trwa analiza VAR czy gol dla Jagiellonii powinien być uznany.

8
4
7
3
6
26'

Gol! Strzelił Marco Paixao. Asystował mu Milos Krasić.

Świetnie w pole karne dośrodkował Milos Krasić, a niepilnowany Marco Paixao oddał celny strzał głową. 1:0 dla Lechii.

78
31
14
21
50
25'

Z około 20 metrów strzelał Przemysław Frankowski. Po rykoszecie piłkę złapał Dusan Kuciak.

8
3
3
3
6
23'

Arvydas Novikovas dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym do strzału doszedł Taras Romanczuk. Po jego uderzeniu głową piłka przeleciała jednak obok bramki.

9
1
3
5
22'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Kolejna dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Lechii Gdańsk.

6
3
2
2
10
18'

Jagiellonia Białystok atakuje i szuka okazji na gola. Dusan Kuciak nie daje się jednak zaskoczyć.

13
3
4
6
9
16'

Ładną akcją popisał się Guilherme Sitya. Pilłkę po jego zagraniu w ostatniej chwili wybił obrońca. Przed chwilą znów groźnie było w polu karnym Lechii, lecz uderzenie z ostrego kąta dobrze obronił Dusan Kuciak.

10
2
3
3
2
15'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Zawodnicy Jagiellonii wymieniają podania.

8
9
1
2
2
12'

Zanosiło się na groźną, oskrzydlającą akcję Jagiellonii. Przemysław Frankowski został jednak zatrzymany przez obrońców Lechii.

9
7
3
4
5
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wrzucał Arvydas Novikovas, a niecelnie główkował Nemanja Mitrović.

5
6
3
3
9
8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Goście zdołali jednak wybić pilkę.

10
9
2
4
7
8'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii i okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

8
8
2
3
5
5'

Lechia Gdańsk rozgrywa piłkę na własnej połowie. Jagiellonia Białystok stara się grać wysokim pressingiem.

12
9
6
6
8
3'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii. Piłka została wybita, dopadł do niej Piotr Wlazło i oddał strzał na bramkę. Uderzenie było jednak niecelne.

12
8
4
4
5
19:46

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.