4
4
6
89'

Starzyński faulował Łasickiego. Od kilku minut na boisku nie dzieje się dosłownie nic. Zespoły marzą chyba już o prysznicu.

2
3
1
1
87'

Na murawie leżał Tuszyński, ale to nic groźnego. Wracamy do gry.

2
2
2
1
1
85'
84'

Kolejna dzisiaj interwencja Kopacza. Rasak czaił się za jego plecami.

2
2
1
1
1
81'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili.

8
3
2
4
5
80'

6
79'

W polu karnym czekali koledzy Kubickiego, a ten uderzył na bramkę, zupełnie niepotrzebnie. Zacznie Kiełpin.

1
1
78'

Ależ się dzieje w Lubinie. Akcja przenosi się z jednego pola karnego pod drugie. Przed chwilą bardzo blisko trafienia dla Wisły był Varela.

5
4
3
1
2
76'

Merebaszwili po wejściu jest wprost znakomity. Teraz wrócił do obrony i powstrzymał Czerwińskiego przed dośrodkowaniem.

2
2
1
5
5
73'

Rehabilitacja Furmana. Pomocnik Wisły zablokował bardzo groźny strzał Starzyńskiego.

2
3
1
1
71'

Michalak mocno, ale Polacek nie musiał interweniować. Zagłębie jakby zaskoczone obrotem spraw.

2
2
69'

Gol! Strzelił Nico Varela.

Mecz zaczyna się od początku. Urugwajczyk mocno w środek bramki.

Wisła Płock
25
11
3
2
8
67'

Karny dla Wisły! Merebaszwili faulowany!

5
3
1
2
3
66'

Starzyński! Bardzo mocno z dystansu, Kiełpin nawet nie drgnął. Piłka jednak nad poprzeczką.

6
4
3
3
5
66'

Świetna akcja Michalaka. Miękkie dośrodkowanie na głowę Vareli, niezłe uderzenie Urugwajczyka minimalnie nad poprzeczką. Wisła jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

8
3
1
1
2
64'

Kiełpin musiał piąstkować po rzucie rożnym, ale nadal to Zagłębie w natarciu.

5
3
1
2
4
63'

Fenomenalna wymiana piłek między Świerczokiem a Pawłowskim. Na jeden kontrakt, Nafciarze spóźnieni. Kiełpin wykazał się jednak refleksem i obronił strzał Świerczoka z bliska.

7
3
1
1
7
62'

Gdyby Starzyński lepiej przyjął piłkę, pewnie soczyście uderzyłby zza pola karnego. A tak skończyło się na stracie.

2
2
1
4
4
60'

Znowu Merebaszwili! Gruzin przedarł się, ale nikt nie doszedł do jego mocnego podania.

2
4
2
59'

Kolejna strata Furmana. Dał się ograć przy chorągiewce, pilka trafiła do Woźniaka i Kiełpin może mówić o sporym szczęściu, że napastnik Zagłębia nie trafił czysto.

2
1
2
1
1
57'

Gol! Strzelił Mateusz Piątkowski. Asystował mu Giorgi Merebaszwili.

Trener Brzęczek miał nosa. Zmiennik Merebaszwili przepchnął Guldana, wycofał piłkę do Piątkowskiego, a ten zamknął akcję.

28
15
4
4
13
55'

Jakby na potwierdzenie, dośrodkowanie Furmana dalekie od ideału. Pomocnik Wisły zdegustowany swoim zagraniem.

1
54'

Większość akcji wygląda podobnie. Dośrodkowanie z bocznego sektora, nie mylą się jednak stoperzy Zagłębia.

2
53'

Pawłowski indywidualnie próbował przedrzeć się w polu karnym, ale przekombinował.

3
4
1
1
2
51'

Kiełpin spokojnie złapał dośrodkowanie Woźniaka.

2
1
1
49'

Furman faulowany i Wisła ma rzut wolny. I na tym się skończyło, uderzenie Łukowskiego lepiej nie komentować.

5
4
1
2
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Łasicki. Stoper Wisły ostro potraktował Pawłowskiego.

Wisła Płock
7
4
2
1
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. Czarnogórzec doigrał się.

2
1
3
2
46'

W Lubinie rozpoczęłą się druga połowa.

5
2
45'

Rzut rożny dla Wisły, strzelał Dźwigała, ale Polacek nawet nie musiał się ruszyć.

45'

Piątkowski nieco przed przypadek ograł Balicia, pomógł mu w tym sam Czarnogórzec, który minął się z piłką. Uderzenie z 16. metra jednak bardzo wysoko nad bramką.

42'

Jeżeli mamy kogoś wyróżnić w Wiśle, to na pewno Szymańskiego. Kolejne potężne uderzenie zza pola karnego i Polacek ratunkowo piąstkował piłkę.

3
1
39'

Łukowski fatalnie wyprowadził kontrę i nic z niej nie wyszło. Po chwili Wisła przyspieszyła jeszcze raz, ale Zagłębie oddaliło niebzpieczeństwo po rzucie rożnym.

1
36'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski.

Panie Furman, piłkarski kryminał. Przy wyprowadzaniu futbolówki spod własnego pola karnego, Furman chciał wycofać piłkę do Kiełpina. Zupełnie nie skontrolował ustawienia rywali i podał wprost pod nogi Pawłowskiego. Ten mógł tylko minął Kiełpina. 2:0 w dwie minuty!

27
20
5
7
10
34'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok.

Napastnik tak zakręcił Damianem Byrtkiem, że ten pewnie nie wie, gdzie się aktualnie znajduje. Świerczok przyjął piłkę, dwa razy zwiódł obrońcę i strzelił obok Kiełpina. Piąta bramka snajpera Miedziowych w tym sezonie.

31
20
6
8
11
32'

Rajd Stefańczyka prawą stroną. Defensor minął Pawłowskiego, dośrodkował i brakło tylko kolegów w polu karnym.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Świerczok.

2
2
2
1
1
30'

Pierwsza od dawna niezła odpowiedź Wisły. Niezdecydowanie Czerwińskiego i fatalne wybicie próbował wykorzystać Varela. Mocny strzał Urugwajczyka, jednak trzy metry nad poprzeczką.

1
28'

Nico Varela sam nie wiedział, co chciał zrobić w tej akcji. Nie zauważył kolegów wychodzących do kontrataku, wdał się w drybling i to by było na tyle, jeżeli chodzi o poczynania Wisły. Zagłębie znowu przy piłce.

1
27'

Dużo szczęścia Wisły! Dziwniel nie trafił czysto w piłkę, nikt nie dopadł do niej na 16. metrze, ale płocczanie znowu muszą się bronić.

1
26'

Zagłębie właściwie nie schodzi z połowy Wisły. Obrońcami zakręcił Świerczok, ale wycofał piłkę na środek placu i Miedziowi ponownie konstruują akcję.

2
2
1
23'

Czemu Jakub Świerczok nie trafił do siatki? To wie tylko on. Byrtek uprzedził Woźniaka, ale stoper wybił piłkę wprost pod nogi Świerczoka. Ten z ośmiu metrów przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką. Fatalny kiks napastnika Zagłębia.

4
3
1
1
5
23'

W posiadaniu piłki na razie 64 do 36 dla Zagłębia. Gołym okiem nie widać takiej różnicy.

1
1
21'

Obudziło się Zagłębie. Wiślaków niepokoił Czerwiński. Niezłe dośrodkowanie, na miejscu Łasicki.

2
1
1
19'

Bomba Woźniaka z woleja i tylko ofiarna interwencja Łasickiego uratowała Wisłę. Stoper zablokował strzał... twarzą. Oj, bolało.

5
3
2
1
18'

Kolejne bardzo dobre zachowanie Kopacza. Stoper Zagłębia ponownie przerwał akcję Wisły.

2
1
1
3
16'

Jęk zawodu w Lubinie. Starzyński strzelał (dośrodkowywał?), ale nikt nie przeciął podania. Najlepszy moment Zagłębie w tym meczu.

7
3
1
1
1
15'

Zagłębie nie spodziewało się takiego początku. Wisła napiera i Polacek ponownie poczuł się zagrożony. Pierwszy celny strzał gości, uderzał Damian Szymański, wprost w słowackiego golkipera.

2
1
1
1
1
14'

Dośrodkowanie Czerwińskiego bez efektu. Wisła wychodzi ze swoją akcją.

1
12'

Gra nie klei się Zagłębiu. Lubinianie nie może skonstruować groźnej akcji. Kolejna nieudana próba Miedziowych.

1
10'

Polacek chyba nie do końca kontrolował lot piłki. Z dystansu uderzał Szymański, futbolówka kozłowała przez Słowakiem, ale minęła słupek.

1
7'

Bardzo dobry pomysł Dominika Furmana. Wrzutka z rzutu rożnego do zupełnie nieobstawionego Łukowskiego i groźny strzał pomocnika Wisły. Polacek miał szczęście, że piłka minęła słupek.

3
1
6'

Niespodziewanie to Wisła prezentuje się lepiej. Przed chwilą Kopacz zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

3
1
5'

Balić dostał ostatnie ostrzeżenie. Bardzo nieładny faul stoper Zagłębia.

1
1
4'

Miedziowi podeszli wyżej pod obronę rywali i wymusili na Łasickim błąd. Od autu Zagłębie.

3
2'

Od strzału z dystansu zaczyna Zagłębie. Woźniak zablokowany.

4
1
1'

Pierwsza nieudana akcja Wisły. Wymianę piłki Szymańskiego z Łukowskim, piłkarz płocczan zablokowany przy lewym narożniku.

2
3
czas Start meczu
17:16

Wśród Miedziowych jedna dość niespodziewana zmiana. Na ławce usiadł Jarosław Jach, a na środku obrony wystąpi Sasa Balić.

2
1
1
17:16

W ostatnich dniach było głośno o Wiśle z powodu dwóch transferów. Nowym rozgrywającym został Semir Stilić, w obronie zagra Alan Uryga. Obaj na razie mają zaległości treningowe i nie znaleźli się w kadrze na mecz z Zagłębiem.