Doliczone 2 minuty.

1
1
87'

Kapitalna okazja Lokeren! De Ridder dograł na 14. metr do Bolbata, ale ten koszmarnie przestrzelił!

4
1
86'

Lokeren. Schodzi: Mario Ticinović. Wchodzi: Joher Khadim Rassoul.

wchodzi Wchodzi
Joher Khadim Rassoul #20
schodzi Schodzi
Mario Ticinović #19
1
1
85'

Bruno zatańczył w polu karnym Lokeren, po czym huknął z ostrego kąta. Skutecznie interweniował jednak Barry, poza tym piłka i tak nie leciała w światło bramki.

1
1
83'

Z 17 metrów celnie, ale wprost w Barry'ego strzelił Tielemans.

2
82'

Lokeren. Schodzi: Bob Straetman. Wchodzi: Serhij Bolbat.

Serhij Bolbat #50
Bob Straetman #35
1
78'

Łukasz Teodorczyk chciał teraz zamknąć akcję oskrzydlającą, uprzedził go jednak Persoons i ostatecznie piłkę złapał Barry.

1
5
75'

Bezpardonowy faul Spajicia na Miriciu. Piłkarzom Anderlechtu zaczynają puszczać nerwy.

3
73'

Anderlecht. Schodzi: Alexandru Chipciu. Wchodzi: Massimo Bruno.

Massimo Bruno #10
1
69'

Dwukrotnie w pole karne Anderlechtu centrował Galitsios, ale za każdym razem górą byli obrońcy.

5
1
68'

Lokeren. Schodzi: Gary Martin. Wchodzi: Marko Mirić.

Marko Mirić #21
Gary Martin #18
1
3
67'

Gościom zaczyna się spieszyć. Czas mija, a wciąż nie potrafią złamać obrony Lokeren.

1
2
66'

Anderlecht. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Sofiane Hanni.

Sofiane Hanni #94
2
62'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk. Brzydkie zachowanie Polaka, który odepchnął bez piłki Persoonsa.

6
7
59'

Z rzutu wolnego z 22 metrów groźnie uderzył Nicolae Stanciu, ale Boubacar Barry odbił piłkę do boku.

3
57'

Dużo szczęścia miał teraz Anderlecht! Martin dośrodkował na środek pola karnego, tam próbowali uderzać Straetman, a potem De Ridder i obu w dość rozpaczliwy sposób blokowali obrońcy.

1
1
53'

Łukasz Teodorczyk podał w polu karnym do Tielemansa, jednak ten źle przyjął piłkę i jego dośrodkowanie przeciął Barry.

2
2
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
49'

Anderlecht atakuje i ekipa Lokeren skupiona teraz wyłącznie na defensywie.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Koen Persoons.

Koen Persoons #8
KSC Lokeren
2
41'

Łukasz Teodorczyk robi co może, by zdobyć gola. Teraz w polu karnym pilnowało go kilku rywali i nie opanował piłki.

1
37'

Świetna centra Stanciu, z bliska chciał uderzać Łukasz Teodorczyk, jednak w ostatniej chwili uprzedził go obrońca!

3
34'

Z rzutu wolnego z 31 metrów mocno uderzył Terki - piłka odbiła się po drodze od Chipciu i poleciała obok słupka.

2
34'

Potężnie uderzył teraz Straetman, jednak trafił w kolegę z zespołu.

1
32'

Barry złapał piłkę po płaskiej centrze Tielemansa z prawego skrzydła.

30'

Przerwa w grze, w starciu z Martinem ucierpiał Spajić.

26'

Akcja Lokeren i płasko z ostrego kąta uderzył Hupperts - daleko obok słupka.

1
1
24'

Alexandru Chipciu dograł na 6. metr do Teodorczyka, ten został jednak przyblokowany przy próbie strzału.

23'

Teraz Obradović dośrodkował w kierunku Tielemansa, jednak ten drugi nie sięgnął piłki.

22'

Frank Boeckx złapał piłkę po zbyt głębokiej centrze Martina z lewego skrzydła.

19'

Zarysowała się przewaga Anderlechtu, goście atakują teraz częściej.

14'

Z dystansu wyraźnie obok słupka uderzył De Ridder.

13'

Łukasz Teodorczyk zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale oddał trochę za lekki strzał głową i Boubacar Barry na posterunku.

6
3
11'

Nie wiadomo co chciał teraz zrobić Alexandru Chipciu. Po jego centrostrzale piłka opuściła boisko.

1
2
8'

Anderlecht jest obecnie wiceliderem ze stratą jednego punktu do Club Brugge. Lokeren zajmuje natomiast 12. miejsce.

4
7'

Teraz Hupperts już uderzył, lecz po jego próbie z dystansu piłka poszybowała w trybuny.

1
6'

Hupperts wpadł w pole karne Anderlechtu, jednak osaczyło go dwóch rywali i nie oddał strzału.

2
4'

Łukasz Teodorczyk od początku aktywny. Oddał już jeden strzał, z którym poradził sobie bramkarz gospodarzy.