Już w doliczonym czasie Cristian Raimondi zmienił Alejandro Gomeza.

90'

Do regulaminowego czasu doliczone 4 minuty.

90'

Edin Dzeko nie wytrzymuje nerwowo sytuacji i sędzia studzi temperament Bośniaka żółtym kartonikiem.

90'

Franck Kessie zmylił Wojciecha Szczęsnego i strzelił w lewy narożnik bramki AS Roma na 2:1 z rzutu karnego!

89'

Rzut karny dla Atalanty Bergamo tuż przed końcem regulaminowego czasu! Alejandro Gomez został podcięty w narożniku szesnastki przez Leandro Paredesa.

88'

Hokejowy zamek zakłada Atalanta Bergamo, ale czas ucieka, a wciąż wynik jest kompromisowy.

84'

Trzecia i ostatnia zmiana w AS Roma. Juan Manuel Iturbe zastąpił na boisku Radję Nainggolana.

84'

Roberto Gagliardini, a po chwili Remo Freuler zostali zablokowani w ostatnim momencie. Wojciech Szczęsny już szykował się do interwencji po trudnych strzałach.

83'

Atalanta Bergamo z rzutu wolnego. Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła prosto do koszyczka Wojciecha Szczęsnego.

79'

Ciasno ustawili się piłkarze AS Roma i nie pozwolili, by dośrodkowanie oznaczonego numerem "7" Marco D'Alessandro dotarło do adresata.

71'

Daniele De Rossi zwolnił miejsce na boisku posiadającemu zapas nowej energii Leandro Paredesowi.

76'

Kwadrans do końca spotkania. Atalanta Bergamo jest bardziej zaangażowana w próby zdobycia zwycięskiego gola. Remo Freuler przedarł się między przyjezdnymi i oddał strzał z półdystansu. Piłka odbiła się od słupka i została złapana przez Wojciecha Szczęsnego!

71'

Na chwilę AS Roma przeniosła grę pod pole karne gospodarzy. Po przerwie ofensywni piłkarze nie pomagają zapracowanym obrońcom.

69'

Roberto Gagliardini jest pewny, że jego drużyna powinna dostał rzut karny. Sędzia jest innego zdania i nakazuje kontynuować grę środkowemu pomocnikowi.

68'

Rozpaczliwie broni się AS Roma. W pierwszej połowie gra zespołu ze stolicy Włoch była zdecydowanie bardziej poukładana.

66'

Wojciech Szczęsny najpierw zatrzymał płaski strzał z dystansu, a następnie wybiegł za przeciwnikiem na przedpole i uniemożliwił oddanie uderzenia. Tylko korner dla Atalanty Bergamo.

64'

Potwornie gotuje się w polu karnym Wojciecha Szczęsnego. Nie ustają ataki gospodarzy, a ostatnie uderzenie oddał zmiennik Remo Freuler.

62'

Kwadrans po przerwie ze wskazaniem na drużynę z Bergamo i krótko po nim jest wyrównanie! Dość przypadkowa sytuacja, ponieważ Antonio Ruediger trafił w głowę Mattii Caldary, próbując przeciąć płaskie podanie. Skrzydłowy szczęśliwie skierował piłkę do siatki na 1:1.

58'

Również zmiana w zespole z Rzymu. Za nieskutecznego Mohameda Salaha wbiegł na boisko Stephan El Shaarawy.

58'

Remo Freuler ma wzmocnić siłę rażenia Atalanty Bergamo, a boisko opuścił Jasmin Kurtić.

wchodzi Wchodzi
Remo Freuler #11
schodzi Schodzi
57'

Dwa niebezpieczne dośrodkowania w szesnastkę AS Roma! Rafael Toloi zapolował na piłkę, przeskoczył obrońców AS Roma i przeegzaminował Wojciecha Szczęsnego strzałem głową. Dobrze interweniował Polak!

53'

Pierwsze indywidualne napomnienie dla piłkarza AS Roma. Żółta kartka dla Kevina Strootmana.

55'

Atalanta Bergamo zbiera się do szturmu. Alejandro Gomez przegrał co prawda pojedynek z Bruno Peresem na lewym skrzydle, ale jego drużyna ma jeszcze wrzut z autu na połowie AS Roma.

53'

Edin Dzeko za długo prowadził piłkę przed polem karnym Atalanty Bergamo i akcja nie była tak niebezpieczna, jak się pierwotnie zapowiadała.

51'

Świetnie zapowiadała się kombinacja gospodarzy w polu karnym AS Roma. W ostatnim momencie Andrea Petagna podał zbyt mocno w kierunku wybiegającego na czystą pozycję Alejandro Gomeza.

50'

Marco D'Alessandro za Andreę Masiello w Atalancie Bergamo.

Marco D'Alessandro #7
48'

Daniele De Rossi awanturował się o wrzut z autu w centrum boiska. W podobnym miejscu Atalanta Bergamo szykuje pierwszą zmianę.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Doliczona ledwie minuta.

45'

AS Roma nęka przeciwników podaniami za linię obrony do Mohameda Salaha. Błyskotliwy pomocnik marnuje w swoim stylu dobre sytuacje podbramkowe.

44'

Strzał przewrotką był efektowny, ale jednocześnie zbyt mało zaskakujący, by zmusił dobrze ustawionego Wojciecha Szczęsnego do kapitulacji.

42'

Kibice ze stolicy Włoch zadymili stadion. Sędzia wysłał na negocjacje z gośćmi kapitana Daniele De Rossiego. Trzeba będzie doliczyć ten czas.

40'

Diego Perotti nie wziął długiego rozbiegu, co nie przeszkodziło mu z zimną krwią zamienić rzut karny w gola dla AS Roma! Płaskie uderzenie wylądowało w samym narożniku.

39'

Rafael Toloi dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym. Żółta kartka, a co gorsze dla Atalanty Bergamo jest jedenastka dla zespołu z Rzymu!

Atalanta BC
37'

Wybite dośrodkowanie z rzutu wolnego. Przed polem karnym AS Roma był jeszcze Alejandro Gomez, którego uderzenie trafiło w nogę przeciwnika.

35'

Atalanta Bergamo opanowała sytuację na murawie i nawet zaatakowała wysokim pressingiem Wojciecha Szczęsnego oraz jego partnerów z bloku defensywnego.

32'

Trener Spalletti namawia podopiecznych do kolejnych ataków. AS Roma zepchnęła wysoko notowanych rywali pod bramkę i nie chce wypuścić ich z potrzasku.

30'

Od kilku minut trzeba mówić o przewadze stołecznego zespołu. Drugi pojedynek jeden na jednego Mohameda Salaha z Etritem Berishą. Triumfuje bramkarz Atalanty Bergamo!

29'

Głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Do samego końca walczył o możliwość oddania strzału Edin Dzeko. Napastnik AS Roma został zablokowany przez defensora i skończyło się na strachu dla Atalanty Bergamo!

26'

Druga akcja AS Roma w ciągu kilku minut. Miękkie podanie wrzucone za plecy obrońców, był tam Mohamed Salah i strzelił prostym podbiciem. Na posterunku był skoncentrowany Etrit Berisha!

25'

Szybka noga Edina Dzeko! Potężny strzał Bośniaka i Etrit Berisha nie mógł być pewny, że piłka ominie jego bramkę.

23'

Po jednym celnym strzale z obu stron. Na nasiąkniętym wodą boisku najwięcej jest walki. Z czasem formacje defensywne mogą rozluźnić się.

21'

Roberto Gagliardini ominął jak slalomowe tyczki dwóch przeciwników i wypracował sobie pozycję do oddania strzału. Płaska próba pomocnika metr obok słupka pilnowanego przez Wojciecha Szczęsnego!

20'

Jeszcze jedno koszmarne dośrodkowanie w pole karne Atalanty Bergamo. Edin Dzeko nie rozrywa szat, a stara się mobilizować partnerów, by próbowali nadal dostarczyć mu piłkę.

17'

Bruno Peres urwał się obrońcom Atalanty Bergamo na prawym skrzydle, po czym nie zakończył swojego rajdu dokładnym dośrodkowaniem. Wyraźnie niezadowolony z siebie jest prawy obrońca AS Roma.

15'

Mattia Caldara nie zachował się przytomnie i choć Edin Dzeko pogubił się w polu karnym Atalanty Bergamo, rzymianie mieli jeszcze korner. AS Roma jest coraz częściej w okolicy bramki gospodarzy.

13'

Daniele De Rossi ucierpiał w jednym starć. Doświadczony wojownik słynie z żelaznego zdrowie i szybko zorganizował się do walki z Atalantą Bergamo.

11'

Etrit Berisha złapał na linii strzał głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Na dodatek sędzia gwizdnął faul piłkarza AS Roma w walce o górną piłkę.

10'

Pierwsza riposta AS Roma. Tylko korner, ponieważ obrońca zachował się wyśmienicie i przeciął dośrodkowanie sunące w kierunku Edina Dzeko.

8'

Wojciech Szczęsny nie mógł pozwolić sobie na moment dekoncentracji. Dobrze ustawił się bramkarz AS Roma we własnym polu bramkowym i sprzątnął płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła.

6'

Alejandro Gomez cofnął się głęboko po piłkę, nie zdążył się z nią odwrócić i został sfaulowany. Cała akcja zakończyła się niecelnym strzałem z dystansu Jasmina Kurticia.

5'

Walka o panowanie w centrum boiska. Choć piłkarze AS Roma są obiektami agresywnego ataku, nie dopuszczają gospodarzy pod bramkę Wojciecha Szczęsnego.

2'

Atalanta w ciemnych strojach i od początku atakuje agresywnie piłkarzy z Rzymu, którzy grają w białych koszulkach oraz spodenkach.

14:45

Piłkarze Atalanty Bergamo i AS Roma chcą kontynuować passę meczów ligowych bez porażki. W tabeli Wojciech Szczęsny i spółka mają tylko cztery punkty przewagi nad swoim przeciwnikiem. Obrona pozycji wicelidera Serie A w Bergamo będzie więc wyzwaniem.