Ligue 1: 33. kolejka
14 kwi 2017 20:45
90+2'

Jeszcze honor starają się uratować gospodarze. Groźna akcja została jednak przerwana. Powód? Spalony.

3
3
3
2
2
90+1'

Mocno, ale bardzo niecelnie z okolicy linii pola karnego uderzył Serge Aurier.

3
3
2
2
2
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

3
3
3
2
2
89'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Goncalo Guedes.

88'

Sędzia upomniał rezerwowych graczy gości, którzy rozgrzewali się przy linii bocznej.

5
4
3
3
3
84'

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Lucas Moura. Świetna trójkowa akcja gości. Cavani zagrał klepkę z Lucasem Mourą, a ten wypuścił di Marię, który w sytuacji sam na sam trafił do siatki na 0:2!

Paris Saint-Germain
29
19
11
8
9
84'

Nerwowo na ławce rezerwowych gospodarzy, którzy czują, że meczu nie muszą przegrać.

4
4
3
3
2
82'

Angers. Schodzi: Famara Diedhiou. Wchodzi: Kevin Berigaud.

2
80'

Goście w końcu zaczęli częściej utrzymywać się przy piłce. Gospodarze już nie mają już tak dużo do powiedzenia, jak przez niemal całą drugą połowę.

1
1
1
77'

PSG. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Thiago Motta.

76'

Angers. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Jonathan Bamba.

Jonathan Bamba #22
Nicolas Pepe #19
1
1
72'

Z rzutu wolnego w mur trafił gracz gospodarzy, ale akcja trwała. Kilkanaście sekund później głową uderzył N'Doye, Trapp na róg wybił piłkę!

2
1
70'

Cavani twarzą, a następnie ręką zablokował strzał sprzed pola karnego. Będzie rzut wolny dla gospodarzy z ok. 19 metrów!

2
1
2
69'

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Lucas Moura.

67'

Santamaria mocno uderzył z ok. 30 metrów i niewiele brakowało, a piłka wpadłaby do bramki.

1
3
65'

W końcu akcję przeprowadzili goście, jednak piłkarze PSG więcej uwagi obecnie poświęcają grze defensywnej.

2
1
1
62'

Marco Verratti ma już na koncie kartkę, a przed momentem brzydko podciął rywala.

1
1
1
2
60'

Mangani uderzał sprzed pola karnego, wprost w "koszyczek" Trappa.

2
1
2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Famara Diedhiou.

Angers SCO
3
2
3
1
57'

Zaostrzyła się gra. Najpierw dwukrotnie na czworakach piłkę gonił Verratti, po chwili jeden z graczy gospodarzy leżał na murawie, ale paryżanie nie chcieli wybić piłki i... omal nie nadziali się na kontrę.

1
1
1
55'

Wrzutka z rogu minęła wszystkich, łącznie z wyciągniętymi w dłońmi Trappa, który chciał złapać piłkę.

3
2
1
54'

Przycisnęli gospodarze, paryżanie zmuszeni do momentami desperackiej obrony własnej bramki.

1
2
52'

Famara Diedhiou mocno uderzył sprzed pola karnego, ale piłka przeleciala kilka metrów ponad bramką.

2
1
51'

Santamaria... Kapitalne nazwisko, do poziomu piłkarskiego można mieć jeszcze zastrzeżenia.

2
2
50'

Gospodarze bardzo wysoko atakują graczy PSG. Jednak paryżanie potrafią wyjść cało z opresji.

2
3
1
1
1
48'

Verratti dostał po szczęce od rywala. Źle dla gracza PSG zakończyła się walka o piłkę w środku pola. Włoch doszedł już do siebie.

3
4
2
2
2
46'

Gramy po przerwie!

6
3
2
2
2
45'

Kevin Trapp wyszedł na przedpole, ale został staranowany przez rywali i sędzia przerwał grę.

4
4
6
3
3
43'

Cavani otrzymał piłkę w polu karnym, złożył się do strzału z ok. 8 metrów, ale futbolówka przeleciała ponad poprzeczką!

6
6
3
5
3
39'

Piłka w bramce PSG, sędzia jednak bramki nie uznał dopatrując się chwilę wcześniej faulu w ataku. Decyzja nie spodobała się fanom gospodarzy, którzy są po prostu wściekli. Chwilę wcześniej sprzed pola karnego przymierzył Santamaria, ale Trapp z problemami w końcu złapał piłkę.

6
6
5
6
6
35'

Aurier uciekł rywalom prawą stroną, podał do Matuidiego, ale ten uderzają z pola karnego chybił.

5
4
3
3
3
33'

Z ok. 20 metrów uderzał Toko Ekambi, jednak źle przymierzył i nie trafił.

5
5
3
3
3
33'

Zdobyta bramka dodała pewności siebie PSG i trochę podłamała gospodarzy. Piłkarze Angers powoli wstają jednak z kolan i zaczynają konstruować akcje.

3
3
2
2
2
30'

Matuidi odegrał do Cvaniego, a ten prawdopodobnie chciał uderzyć. Wyszedł "kapiszon" spod kolana i piłka przeleciała daleko od celu.

4
3
3
2
1
28'

Gol! Strzelił Angel di Maria. Kapitalny strzał z rzutu wolnego oddał di Maria. Argentyńczyk przed strzałem spojrzał w stronę prawego okienka i tam właśnie uderzył z ok. 25 metrów! Cóż za piękna bramka!

44
29
18
13
11
26'

Ożywili się miejscowi kibice, gospodarze ruszyli z akcją lewą stroną. Dośrodkowanie było już jednak złe, ale strzał głową Cheikh N'Doye jeszcze gorszy.

4
3
3
3
5
23'

Famara Diedhiou ostro potraktował rywala, ale nie otrzymał kartki tylko ustne napomnienie.

2
3
2
2
3
20'

Unai Emery kciukiem pokazuje drużynie, że jest dobrze. Być może trenerowi chodzi o przygotowania do śniadania wielkanocnego, bo do gry można mieć sporo zastrzeżeń.

2
3
2
3
2
19'

Aktywny wśród gospodarzy jest Pepe, który przed momentem w walce o piłkę zapaśniczym chwytem powalił rywala.

2
3
2
2
3
18'

Gra toczy się w środku pola. Piłkarze PSG wyraźnie zwolnili tempo swoich akcji. Jednak gracze gości przed momentem zagrozili miejscowym. Strzał Cavaniego z woleja minął bramkę.

2
2
2
4
1
15'

W pierwszych minutach atakowali goście, ale teraz to gospodarze mają więcej do powiedzenia.

7
4
3
2
4
12'

5
12'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

6
4
6
5
12
11'

W końcu pokazali się piłkarze Angers. Pierwsza próba zakończyła się bez powodzenia, ale chwilę później Pepe przejął piłkę przed polem karnym, a jego strzał na róg ręką wybił Kevin Trapp!

7
4
2
1
1
9'

Po stracie piłki przez gospodarzy, gracze PSG wyprowadzili szybką akcję, Angel di Maria dogrywał niemal z pola bramkowego, jednak piłka została wybita na róg.

7
2
5
1
3
8'

Pastore do Cavaniego, ale ten był na spalonym.

5
3
3
2
12
8'

Przyjezdni chcą szybko zdobyć gola. PSG przeważa, swoje akcje przeprowadza na dość wysokim tempie.

3
3
10
2
2
5'

Optyczna przewaga PSG, ale póki co bez sytuacji bramkowej.

8
4
2
2
3
3'

Sporo szybkich wymian podań od pierwszego gwizdka. Gospodarze przed momentem mogli wyjść z groźną kontrą, ale zwolnili tempo akcji.

7
6
4
3
5
1'

Cavani starał się minąć rywala, ale ten zdecydowanie przerwał akcję. Wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

10
3
4
4
4
20:38

PSG jest wiceliderem Ligue 1 i ma w dorobku 71 punktów. Lider AS Monaco ma 3 "oczka" więcej. Angers SCO jest na miejscu 12. i ma zgromadzonych 39 punktów.