Lotto Ekstraklasa: 9. kolejka
17 wrz 2016 15:30
90+1'

Bonin nie sięgnał piłki po długim podaniu i od autu na wysokości własnego pola karnego grę wznowiła Korona.

90'

Na trybunach rozbrzmiało... "sto lat!".

90'

Mecz przedłużony o 2 minuty.

88'

Zupełnie nieudany drybling Piotra Grzelczaka - Grzelak wypchnął go z pola karnego poza boisko.

87'

Po składnej akcji Górnika na spalonym... Leandro.

82'

Gol! Strzelił Slaven Jurisa. Asystował mu Grzegorz Bonin. Po dośrodkowaniu Drewniaka z rzutu rożnego akcję zamknął Bonin i precyzyjnie dograł do Jurisy, który płaskim strzałem podwyższył na 4:0.

80'

Kompletnie nieudany strzał Przemysława Pitrego z pierwszej piłki, z 20 metrów i Gostomski spokojnie obronił.

79'

Na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się Szymon Drewniak i posłał piłkę nad poprzeczką.

78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nabil Aankour. Piłkarz Korony nieprzepisowo zatrzymał Lendro obok pola karnego gości.

Korona Kielce
74'

Bonin nie sięgnął piłki w polu karnym po podaniu Komora i przejął ją Dejmek.

72'

Bartosz Śpiączka uderzył z ostrego kąta i pewnie obronił Maciej Gostomski.

72'

Po płaskiej wrzutce Kallaste mocno piłkę wybił Drewniak.

71'

Gabovs głęboko dośrodkował z prawej strony boiska wprost na głowę Danielewicza.

69'

To była niezła sytuacja Korony, ale po podaniu Kallaste stojący na 7. metrze Łukasz Sekulski nie trafił w piłkę.

66'

Z rzutu wolnego, z 30. metra Kiełb płasko podał do Sekulskiego, ten jeszcze próbował odgrywać do Aankoura i obrońcy Górnika wyjaśnili sytuację.

65'

Cebula na linii pola karnego zatrzymał indywidualną akcję Bonina.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Danielewicz za faul na Sekulskim.

63'

Drewniak szukał w polu karnym Śpiączki i jego płaskie podanie przerwał Dejmek.

62'

Marcin Cebula podał na wolne pole do Kiełba, ale ten był na spalonym.

60'

Mogło być 4:0! Gostomski świetnie obronił mocny strzał Śpiączki z ostrego kąta.

55'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Szymon Drewniak. Drewniak świetnie zagrał za obrońców do Śpiączki, który efektownie przelobował Gostomskiego! Lecącej do bramki piłki nie wybili dwaj stojący na linii obrońcy Korony!

54'

Piesio przerzucił futbolówkę na drugą stronę boiska do Bonina, którego wrzutkę zablokował Radek Dejmek.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil Aankour za faul na Jurisy.

51'

Krzysztof Danielewicz już na murawie - wrócił z opatrunkiem na głowie.

51'

Z prawej strony boiska dośrodkował Bonin, z piłką minął się Śpiączka i wybił ją Gostomski.

50'

Aankour głową podał w kierunku Sekulskiego, ale to podanie odważnie przerwał Sergiusz Prusak.