Zakończony

PSV Eindhoven

90+3'

Gol! Strzelił Ismael Saibari. Asystował mu Johan Bakayoko.

Saibari dopiął swego. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego ofensywny pomocnik płasko uderzył i piłka była poza zasięgiem Di Gregorio.

1
90+2'

Aston Villa idzie łeb w łeb z Juventusem. Anglicy podwyższyli na 3:0 wynik meczu z Young Boys.

1
1
1
1
1
90'

Hiszpański arbiter dorzucił trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
1
1
88'

Rywal sprawdził wytrzymałość nowych strojów Juventusu. Khephren Thuram miał problemy ze spodenkami, jak niegdyś Marcin Wasilewski.

1
2
2
1
1
87'

Ależ pudło! Dusan Vlahović uderzył zdecydowanie za mocno.

1
1
86'
2
85'

Dusan Vlahović przedostał się w pole karne. Golkiper PSV interweniował nogami.

1
84'

Saibari znowu w akcji. I kolejny strzał prosto w bramkarza.

1
83'

Sędzia ma tyle samo pracy, co Michele Di Gregorio. Jeszcze ani razu nie wyciągnął żółtej kartki.

2
1
1
81'

Trzybramkowa przewaga zadowala gospodarzy. Juventus nieco przystopował.

1
2
77'
Mauro Junior #17
Matteo Dams #32
1
77'
75'
74'

Ismael Saibari przetestował Di Gregorio. Bezbłędna interwencja.

1
Czy PSV zmniejszy straty?
Tak
Nie
1
1
71'

Juventus jest pewny swego. Kibice turyńczyków już dopisują sobie trzy punkty.

3
1
69'
69'
67'

PSV potrafi dłużej utrzymać się przy piłce. Niemniej jednak gościom brakuje klarownych sytuacji.

2
1
65'

Dusan Vlahović nie trafił w światło bramki. Zupełnie nieudany strzał.

1
1
1
63'

Noa Lang ucierpiał tuż po wejściu na murawę. Nicolas Gonzalez przywitał go faulem.

2
2
2
62'
Joey Veerman #23
2
62'
1
2
61'

W drugim meczu również bez niespodzianki. Aston Villa wygrywa 2:0 z Young Boys.

1
1
59'

Juventus po przerwie w dobrym stylu wraca do Ligi Mistrzów. Thiago Motta odmienił oblicze tej drużyny.

4
2
1
57'
57'
56'

Bramkarz Juventusu wywołany do tablicy. Pewny chwyt Michele Di Gregorio.

1
1
1
54'

Michele Di Gregorio głównie przygląda się grze. PSV brakuje konkretów.

2
1
1
52'

Gol! Strzelił Nicolas Gonzalez. Asystował mu Dusan Vlahović.

Nokaut w Turynie! W sytuacji sam na sam Nicolas Gonzalez miał bardzo dużo czasu na decyzję i strzelił obok Joela Drommela. Asysta Vlahovicia.

51'

Juventus wyprowadził kontratak. Dusan Vlahović złapany w pułapkę ofsajdową.

1
3
1
49'

Federico Gatti ugasił pożar po zagraniu Johana Bakayoko. Przytomne zachowanie Włocha.

1
47'

Bez zmian w obu drużynach. Juventus dysponuje dużym potencjałem wśród rezerwowych.

1
1
czas Druga połowa
45'

Teun Koopmeiners sprytnie uderzył. Piłka otarła się o prawy słupek!

3
1
43'

Z minuty na minutę rośnie przewaga Juventusu. Gospodarze są zabójczo skuteczni.

4
1
41'

Johan Bakayoko przesadził z dryblingiem. Strata na krawędzi pola karnego.

3
1
39'

Posiadanie piłki:

Juventus - 49 proc.

PSV - 51 proc.

1
1
1
37'

Kenan Yildiz jest podwajany przez Holendrów. PSV musi uważać na strzelca gola na 1:0.

1
1
35'

Joel Drommel znowu był w tarapatach. Bramkarz z trudem sparował piłkę do boku.

1
1
2
34'

Dusan Vlahović ruszył w kierunku bramki. Matteo Dams poradził sobie z Serbem.

2
33'

Luuk de Jong składał się do uderzenia nożycami. Nieudana próba.

1
1
31'

Gra Juventusu nabrała rumieńców. Początek był jednak lepszy w wykonaniu przyjezdnych.

1
29'

Luuk de Jong oddał strzał głową. Rykoszet i kolejny rzut rożny.

1
1
28'

Wszystko przebiegło zgodnie z przepisami. Gol McKenniego został uznany.

3
27'

Gol! Strzelił Weston McKennie.

Zamieszanie w polu karnym i turyńczycy podwoili swoje prowadzenie. Tym razem Weston McKennie znalazł drogę do siatki z około siedmiu metrów. Sędzia sprawdza, czy nie było spalonego.

3
1
2
26'

Nicolas Gonzalez strzelał głową po wrzutce ze skrzydła. Nad poprzeczką.

1
24'

Weston McKennie miał świetną okazję. Z niewielkiej odległości trafił prosto w golkipera. Następnie Teun Koopmeiners fatalnie przestrzelił.

1
23'

Yildiz to wschodząca gwiazda Juventusu. Turek może pochwalić się już łącznie pięcioma golami w barwach "Starej Damy".

2
1
21'

Gol! Strzelił Kenan Yildiz. Asystował mu Nicolas Gonzalez.

Mamy pierwszą bramkę w tej edycji Ligi Mistrzów. I to jaką! Kenan Yildiz ruszył lewą flanką, zszedł do środka i fantastycznym uderzeniem pokonał bramkarza. Piłka odbiła się jeszcze od słupka.

20'

Nicolas Gonzalez szukał strzału w pobliżu bramki. Nieczysto trafił w piłkę.

2
19'

Johan Bakayoko złamał akcję do środka. Strzał skrzydłowego został zablokowany.

1
17'

Tymczasem "Sky" podaje niepokojące informacje ws. Arkadiusza Milika. Polak ma wrócić do gry dopiero w połowie października.

2
1
15'

Kwadrans gry za nami i to PSV wysyła sygnały ostrzegawcze rywalom. Czyżby niespodzianka w Turynie?

1
1
13'

Kolejna próba Joeya Veermana. Bremer stanął na linii strzału.

1
1
11'

Guus Til mógł otworzyć wynik! Uderzenie minimalnie obok prawego słupka.

1
9'

Latem Thiago Motta zastąpił Massimiliano Allegrego. Teraz debiutuje na ławce trenerskiej w elitarnej Lidze Mistrzów.

1
1
7'

Joey Veerman uderzył z dystansu. Michele Di Gregorio nie miał problemów z tym strzalem.

1
5'

Dośrodkowanie Koopmeinersa z narożnika boiska. Goście oddalili grę od własnej bramki.

1
1
4'

Po stronie PSV brakuje Waltera Beniteza. Kilka godzin temu podstawowemu bramkarzowi Holendrów urodziło się dziecko.

1
1
1
2'

Juventus rozgrywa na własnej połowie. Teun Koopmeiners aktywny od samego początku.

2
czas Start meczu
18:43

Wyczekiwany moment. Z głośników na Allianz Stadium w Turynie wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów.

1
18:40

Co ciekawe, Juventus po raz pierwszy powalczy z PSV Eindhoven w oficjalnym meczu.

1
18:38

Mecz inauguracyjny poprowadzi sędzia Alejandro Hernandez z Hiszpanii.

1
18:36

W ataku PSV bramkostrzelny Luuk de Jong:

18:33

Juventus bez kontuzjowanego Arkadiusza Milika:

18:28

Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania pomiędzy Juventusem a PSV Eindhoven. Równolegle, o godz. 18:45, rozpocznie się rywalizacja Young Boys Berno z Aston Villą.

1
18:26

Już za kilkanaście minut wybrzmi odświeżony hymn Ligi Mistrzów. To będzie historyczna edycja rozgrywek - pierwszy raz będziemy przyglądać się nowopowstałej fazie ligowej.