(0:2)
Zakończony

Polska

komentarz

Szaleństwa nie było, były problemy, ale pokonaliśmy w Glasgow Szkocję 3:2! Wynik jest najważniejszy!

207
115
25
20
27
90+10'

Jeszcze strzał rozpaczy, 100 metrów od bramki.

83
84
26
12
17
90+9'

Jeszcze Szkoci grają tzw. lagi. Do końca niewiele!

90
54
24
19
43
90+8'

No dobra. Paaaaanieeeee Szweeeed kończ pan ten meeeecz!

185
129
18
10
21
90+8'

Co pisaliśmy kilka minut temu o tym szalonym meczu?

145
94
20
8
15
90+7'

Gol! Strzelił Nicola Zalewski. Ależ mamy farta. Bramkarz wyczuł intencje Nicoli, trącił nawet piłkę, ale ta wpadła do bramki! 2:3!

420
163
30
20
52
90+6'

Łzy, rozpacz. Nie ma Roberta. Kto się podejmie? Nicola? Poszkodowany?

94
130
28
16
15
90+6'

Rzut karny dla Polaków! Faulowany był Zalewski. Nieprawdopodobne!

147
102
26
16
27
90+5'

Zagranie do Buksy, który starał się lobować bramkarza. Wyszło źle, rechot miejscowych fanów mówi wszystko.

18
60
13
17
14
90+4'

Polacy prawą stroną. W końcu dobrze Frankowski, Zalewski trochę zaskoczony, zabrakło szczęścia.

35
27
16
15
11
90+3'

Oddajemy piłkę rywalom, za darmo. Sami się prosimy. Ryzykownie Zalewski, Bułka znalazł się we właściwym miejscu.

21
22
13
15
26
90+1'

Seria dograń w nasze pole karne, w końcu strzał głową. Niecelny.

14
11
6
7
17
90'

Ło panie, jeszcze 8 minut gry. Jak w La Lidze! A Roberta już nie ma...

19
35
11
7
11
89'

Jakoś pan Bułka nas nie do końca przekonuje w naszej bramce. Przed momentem niecelnie uderzył McTominay, nasz bramkarz zachowywał się dziwnie.

17
24
12
13
17
89'

Dogrywał Moder, Piotrowski głową niecelnie.

17
17
9
9
10
88'

Na razie awarię przedramienia ma sędzia. - Bzyczek mi nie brzęczy - powiedział po szwedzku. Czekamy.

7
29
6
4
6
88'

Patrząc na ten dziwny mecz nie zdziwi nas jak zaraz coś strzelimy.

16
44
14
8
8
86'

Przez moment widzieliśmy się w ćwierćfinale Ligi Narodów, ale raczej "gramy o spadek", jak mawiał nieodżałowanej pamięci Franz.

24
39
6
6
10
85'

Atak Szkotów przerwany, sędzia dostrzegł spalonego.

13
16
6
4
7
83'

To się nam Slisz po Hamerykańsku zameldował... To chyba jakiś rekord kartkowy.

16
27
8
13
20
83'

Trwa szeroko pojęty tie-break. Kto okaże się najlepszy, kto wygra? Kto zaryzykuje? Kto?

5
12
7
7
5
82'
4
82'

Decydujące fragmenty przed nami. Mieliśmy wszystko, zbyt łatwo przyszło, bardzo łatwo poszło. Co zostanie? Jaki łup przywieziemy do Ojczyzny?

8
16
4
5
5
82'
81'
81'

Przerwa w grze. Jeden ze Szkotów ucierpiał, ale za moment wróci.

8
5
4
5
5
79'

McTominay tyle rajdów środkiem pola to ostatnio przeprowadził, kiedy grał w starszakach na grupę pań wychowawczyń.

18
42
4
6
6
78'

W pewnym kraju, pewien człowiek: 2:0 to niebezpieczny wynik, he he.

29
51
6
7
11
77'

Daliśmy Szkotom tlen, a za moment sami się poddusimy. Źle to widzimy.

18
29
6
16
30
76'

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Anthony Ralston. Dziura goniła dziurę. Zbyt łatwo. Z pola karnego zagrywał Ralston, McTominay dołożył nogę i remis. 2:2.

63
76'

Kwadrans do końca. Szkoci w ataku pozycyjnym. Miło raczej nie będzie.

16
20
5
9
11
74'

Przerwa w grze. Sędzia zepsuł sprzęt. Trwa wymiana.

10
41
9
5
8
73'

Po serii zmian wynika, że będą roszady w naszym ustawieniu. Autobus to jeszcze nie będzie, ale...

13
21
7
8
10
72'
25
14
11
11
23
72'
51
42
9
17
33
71'
Ryan Gauld #20
6
7
2
1
9
71'
Ben Doak #17
5
5
1
1
3
71'
Lawrence Shankland #10
4
3
3
3
1
71'

Lewandowski wyraźnie cierpi. Takie urazy są bolesne. Może być problem.

21
13
5
17
14
71'

Zamieszanie pod naszą bramką. Właśnie z chaosu wszystko wyszło. Wybroniliśmy się.

10
10
4
6
6
70'

Trochę chaosu na placu gry. Czy to dobrze? Gramy ze Szkocją, więc tak nie do końca.

7
13
6
4
4
68'

Będzie seria zmian w zespole gospodarzy. Polacy w ataku, ale sędzia dostrzegł faul.

14
10
12
6
12
67'

Tymczasem problemy z plecami zgłosił Lewandowski. Nasz kapitan ucierpiał w 1. połowie. Wówczas wyglądało to na złamanie ręki, ale okazało się, że to kark, kręgosłup i okolice.

30
31
23
25
17
66'

Momentami dajemy Szkotom tlen. Na szczęście gospodarze trochę bez wiary, a może sił już brakuje.

11
7
5
11
10
65'

Ostrzej Polacy, przejęliśmy piłkę. Wtem! Sędzia zatrzymał grę.

11
11
12
11
19
64'

McTominay płasko uderzył z dystansu. Znamy bramkarzy, które takie strzały byliby w stanie przepuścić.

12
19
6
3
2
63'

Szkoci mają problemy. Nie są w stanie przedostać się pod naszą bramkę.

47
29
5
6
7
61'

To najlepszy moment Polaków w meczu. Nawet piłka znalazła się w bramce po strzale Piątka. Wcześniej jednak opuściła boisko.

31
21
13
17
9
59'

Ależ pięknie lewą nogą z ok. 19 metrów uderzył Szymański. Centymetrów zabrakłooooooo... WHYYYYYY?

67
30
18
14
13
58'

W końcu dłużej z piłką Polacy na połowie rywala. W sumie najlepszą obroną jest atak. Z takiego założenia zawsze wychodziliśmy na lekcji chemii w liceum. Źle się to kończyło, ale co tam.

21
26
10
6
5
57'

Mamy aut na wysokości pola karnego. I wtedy wchodzi na boisko Puszcza. To by było!

22
23
9
4
6
57'

Zalewski pokazał się kolejny raz. Wywalczyliśmy korner, ale nasz skrzydłowy ma dobre momenty.

20
8
7
2
4
55'

Robertson miał małą autostradę po lewej stronie. Na szczęście był w takim szoku, że tego nie wykorzystał.

14
24
6
5
6
54'

W końcu szarża naszych. Zbyt wiele podań i efekt w sumie żaden. Szkoci mają momenty przestoju.

17
18
10
9
13
53'

Gramy ostrzej, Piątek odebrał piłkę, rywale po chwili jeszcze ostrzej. Jednak bez kartki.

13
13
10
7
11
52'

Odkopnięcie piłki po gwizdku i druga kartka dla Polaków.

15
11
9
12
22
51'

Lewandowski uderzył z ok. 17 metrów. Niestety, trochę źle przymierzył i do tego źle trafił w piłkę.

14
14
2
14
14
49'

Na szczęście McGinn zjadł zbyt wiele kotletów i wywalił piłkę z kornera na aut.

14
28
9
4
9
48'

Nakręcają się Szkoci. Kolejny raz urwali się prawą stroną. Nasi śpią, snem słodkim.

16
11
4
8
24
47'

Jeszcze VAR coś sprawdzał, ale gol ostatecznie został uznany. Tragiczny początek 2. połowy.

22
15
7
10
26
46'

Gol! Strzelił Billy Gilmour. To świetnie weszli nasi w 2. połowie. Pierwsza akcja i gol. W zamieszaniu Gilmour mocnym uderzeniem z pola karnego na 1:2. Bez sensu.