(0:1)
Zakończony

Real Madryt

komentarz

Real Madryt musiał mocno się natrudzić, aby wywieźć komplet punktów z Vigo. Królewscy wygrali 2:1 z Celtą po golach Kyliana Mbappe i Vinicusa Juniora. Dla miejscowych trafił Williot Swedberg.

5
4
1
10
11
90+4'

Celta jeszcze ma nadzieję, Real ma problemy. Nerwowo na placu gry.

5
4
4
5
5
90+2'

Piłka meczowa! Zagranie do Douvikasa, a ten w wyśmienitej sytuacji z ok. 12 metrów przestrzelił!

4
3
2
2
6
90+2'

Gracze Realu kradną cenne sekundy. Irytują się miejscowi fani.

1
3
2
7
9
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

3
3
2
3
2
90'
1
1
4
89'

Gospodarze na połowie Realu Madryt, ale cały czas dość daleko od pola karnego.

6
1
2
2
87'

Celta opadła z sił i nie jest w stanie poważniej zagrozić Realowi.

5
2
1
2
6
86'
wchodzi Wchodzi
Damian Rodriguez #25
schodzi Schodzi
84'

Real zamierza dowieźć jednobramkowe prowadzenie. Celta cały czas wierzy w wyrwanie Królewskim punktu i czeka na swój moment.

2
2
2
82'

Faul taktyczny w środku pola i kartka dla gracza Celty.

Hugo Sotelo #33
Celta Vigo
2
1
81'
1
1
1
1
1
79'

Dobra akcja Celty. Gonzalez zamiast podawać uderzył. Trafił w rywala!

2
2
1
1
78'
Pablo Duran #18
78'
Anastasios Douvikas #9
77'

Strzał oddał Alfon Gonzalez, piłkę pewnie złapał Courtois.

4
3
3
4
2
76'

Celta w ataku, Real nie jest w stanie na dłużej przejąć piłki.

1
3
75'

Faul Vazqueza sędzia wycenił na żółtą kartkę.

1
2
1
72'
Alfon Gonzalez #12
71'
Javi Rodriguez #32
70'

Mingueza potężnie uderzył z ok. 15 metrów! Tuż ponad bramką!

4
4
1
1
1
70'
69'

Bamba zdołał uderzyć, Courtois uratował Real nogą odbijając piłkę!

3
2
2
1
3
68'

Strzał oddał Jonathan Bamba. Courtois był dobrze ustawiony i piłkę złapał.

3
66'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Modrić. Modrić do Viniciusa, a ten w sytuacji sam na sam uderzył do siatki! 1:2!

13
5
1
1
10
63'
63'
62'

Błąd popełnił Starfelt, piłkę przejął Mbappe, strzał z bliska Francuza trafił Manquillo w najczulsze z możliwych miejsc!

2
3
1
1
60'

Swedberg przed kolejną szansą, jednak dogrania na przedpole Iglesias nie był w stanie wpakować do siatki!

3
2
2
2
2
58'

Kontra Celty, ale Swedberg źle się zachował, po chwili sfaulował rywala.

2
1
3
57'

Celta poczuła, że Real ma problemy. Gospodarze starają się poszukać drugiego trafienia.

1
1
1
2
54'

Po szybkiej akcji w trójkącie Bellingham - Mbappe - Vinicius, piłka znalazła się w bramce. Gola nie ma, sędzia odgwizdał spalonego! Wciąż 1:1!

6
5
3
4
5
51'

Gol! Strzelił Williot Swedberg. Asystował mu Oscar Mingueza. Tragiczne zachowanie Realu w defensywie. Z prawej strony dośrodkował Oscar Mingueza, a nadbiegrający Williot Swedberg z dziesięciu metrów strzałem przy słupku pokonał Courtois! 1:1!

10
9
3
8
12
49'

Królewscy dość szybko uspokoili zapędy gospodarzy i uporządkowali grę.

2
3
1
2
2
46'

Real odpowiedział akcją Bellinghama, strzał nie znalazł drogi do bramki. Do szczęścia zabrakło metra!