3
5
90'

Gol! Strzelił G. Kiakos. Asystował mu P. Gogol.

Bramkę na 2:1 w ostatniej minucie podstawowego czasu wyczarowali zmiennicy Kazimierza Moskala. Patryk Gogół uruchomił podaniem Giannisa Kiakosa, a ten jednym zwodem poradził sobie z dwoma przeciwnikami. Grek znalazł się sam kilkanaście metrów od bramki KF Llapi i przymierzył uderzeniem po ziemi.

8
88'

Ostatnie minuty niezłego meczu. Niezłego to największy komplement, na jaki można sobie pozwolić.

2
8
2
3
1
86'

Wisła Kraków. Schodzi: O. Sukiennicki. Wchodzi: P. Starzynski.

2
85'

W ostatnim momencie interweniował obrońca KF Llapi i nie pozwolił na stoczenie pojedynku z bramkarzem. Zresztą jeszcze był tam spalony.

2
1
1
2
82'

Wrócili, a ostatnia akcja podopiecznych Kazimierza Moskala zakończyła się nieudanym dryblingiem.

3
3
2
2
2
80'

Tak, nie ma nas w Kosowie i oglądamy nowy sezon zmierzchu. Wynik jednak bez zmian i to najważniejsze.

5
2
1
3
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał A. Uryga za ostre przewinienie.

A. Uryga #4
3
2
3
1
6
78'

Wisła Kraków. Schodzi: A. Baena. Wchodzi: M. Kutwa.

M. Kutwa #17
A. Baena #21
1
1
1
2
77'

Wiślakom pozostała dwubramkowa zaliczka, a do zakończenia meczu kilkanaście minut.

2
2
1
75'

KF Llapi. Schodzi: Hamdi Namani. Wchodzi: Valmir Veliu.

Valmir Veliu #22
Hamdi Namani #7
2
74'

Gol! Strzelił Ardit Tahiri. Asystował mu Ilir Blakcori.

Gospodarze jeszcze nie zrezygnowali z poprawienia wyniku i w 74. minucie doprowadzili do remisu 1:1. Bramkarz Wisły okazał się bezradny wobec strzału z kilkunastu metrów zmiennika Ardita Tahiriego.

22
71'

Przerwa na napoje.

4
69'

W 69. minucie nieco podniosła się i tak wysoka temperatura w Kosowie. Blendi Baftiu główkował z bliska do bramki Antona Cziczkana, ale bramka nie została uznana z powodu spalonego.

6
1
1
68'

Nieudana próba oddania uderzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do obrony powrócił Angel Rodado i wyekspediował futbolówkę z okolicy bramki Antona Cziczkana.

2
1
66'

Nic ciekawego gospodarze nie wyczarowali po stracie gola. I dobrze.

3
64'

KF Llapi. Schodzi: Ahmed Januzi. Wchodzi: Mergim Cernaverni.

Mergim Cernaverni #14
Ahmed Januzi #11
1
1
60'

Wisła Kraków. Schodzi: I. Sapala. Wchodzi: P. Gogol.

I. Sapala #5
5
2
2
1
2
60'

Wisła Kraków. Schodzi: M. Mlynski. Wchodzi: G. Kiakos.

M. Mlynski #8
3
1
1
58'

Gol! Strzelił A. Rodado. Asystował mu B. Jaroch.

Gooooooooool! W 58. minucie jest praktycznie pozamiatane, ponieważ Wisła dołożyła gola na 1:0 w rewanżu i 3:0 w dwumeczu. Biała Gwiazda przeprowadziła akcję bramkową na prawej stronie boiska. Piłka trafiła w pobliże chorągiewki do Bartosza Jarocha i choć okoliczności nie były komfortowe, to wykonał wyborne dośrodkowanie. Już w środku pola karnego Angel Rodado wyprzedził zdezorientowanego obrońcę i pokonał bramkarza KF Llapi strzałem głową.

5
55'

Podanie Mateusza Młyńskiego do rozpędzonego Rafała Mikulca, ale piłka po płaskim dośrodkowaniu uciekła gościom poza boisko. Jak było 0:0, tak nadal 0:0.

2
2
53'

Piłkarze KF Llapi mają problem z przeprowadzeniem skutecznego ataku, ale prowadzą pod względem żółtych kartek. Na początku drugiej połowy trzech zawodników zespołu z Kosowa zostało napomnianych.

3
1
1
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Ilir Krasniqi za brzydkie zachowanie przed własnym polem karnym.

Ilir Krasniqi #4
3
50'

Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez podopiecznych Kazimierza Moskala. Jednocześnie Marc Carbo nie pozwolił gospodarzom na przeprowadzenie kontrataku na boku boiska.

2
1
47'

Angel Rodado zerwał się do przeprowadzenia kontrataku, ale zdaniem sędziego nieprzepisowo poturbował obrońcę.

komentarz

Po przerwie na napoje gra zwolniła, co było umiarkowanie dobrą wiadomością dla Wiślaków. Pozostają oni na prowadzeniu w dwumeczu i krok po kroku przybliżają się do awansu. Upalne warunki dały się we znaki obu zespołom, przez co piłka zaczęła toczyć się po boisku dość leniwie.

3
2
2
1
45'

Doliczony czas.

7
6
43'

Interweniował Alan Uryga, co skończyło się rzutem rożnym dla KF Llapi. po dochodzącym dośrodkowaniu Ahmed Januzi domagał się przyznania jego zespołowi jeszcze jednego kornera. Skończyło się jednak wznowieniem Antona Cziczkana.

3
1
2
42'

Potrzeba matką wynalazków.

40'

Nie zmienia się wynik i to umiarkowanie dobra wiadomość, ponieważ Wisła Kraków jest coraz bliżej awansu.

4
3
1
38'

Nie tylko gospodarzy ponosi fantazja. Tym razem próba przelobowania bramkarza KF Llapi z połowy boiska, ale niedokładna.

2
3
35'

Podanie w pole karne zespołu z Kosowa, ale już tam zabrakło kontynuacji ataku. Piłka uciekła pierwszoligowcom poza boisko.

1
1
1
1
4
33'

Poniosła delikatnie fantazja jednego z zawodników KF Llapi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie jest jednak Kamilem Zapolnikiem, żeby złożyć się do skutecznej przewrotki w gąszczu przeciwników.

2
3
1
1
1
31'

Piłkarze weszli w ostatni kwadrans w pierwszej połowie. Wisła Kraków ponownie w natarciu. Zabrakło jednak strzału po dośrodkowaniu Angela Baeny.

1
2
2
1
2
28'

Porozumienie Antona Cziczkana z Josephem Colleyem. Ostatecznie piłka znalazła się w rękawicach bramkarza Wisły Kraków i atak KF Llapi zakończył się niepowodzeniem.

5
1
1
2
2
26'

Przerwa na napoje po półmetku w pierwszej połowie.

6
1
1
1
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Elvir Gashijan za faul po stracie piłki.

Elvir Gashijan #8
7
4
3
1
2
22'

Szaleje na prawej stronie boiska Elvir Gashijan, a w obronie Wiślaków brakuje wsparcia dla ogrywanego Mateusza Młyńskiego. Ostatnia szarża skrzydłowego KF Llapi zakończyła się płaskim uderzeniem w Antona Cziczkana.

4
1
1
1
1
19'

Elvir Gashijan odpowiedział natychmiast i Anton Cziczkan rozprawił się z groźnym strzałem!

4
2
2
1
2
18'

Mnożą się sytuacje podbramkowe gości i w 18. minucie szansy na gola nie wykorzystał Rafał Mikulec.

1
2
2
2
3
16'

Biała Gwiazda pozostała w natarciu i w 16. minucie nawet wpakowała piłkę do bramki KF Llapi strzałem Oliviera Sukiennickiego. Nie było gola z powodu spalonego. O fiasku ataku decydowały detale.

1
3
2
5
6
14'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła nie dotarło do Angela Rodado. Akcja Wiślaków miała jeszcze kontynuację i Mateusz Młyński podsumował ją strzałem prosto w Ilira Avdyliego.

7
3
3
3
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Ilir Blakcori za próbę wymuszenia rzutu karnego.

8
4
2
2
3
8'

Wisła nie spieszyła się na początku rewanżu i czekała na możliwość przeprowadzenia kontrataku. W 8. minucie wypad podopiecznych Kazimierza Moskala zakończył się rewelacyjną szansą na powiększenie zaliczki. Podanie trafiło z prawego skrzydła w pole karne, a uderzenie stamtąd oddał Olivier Sukiennicki. Trafił jednak prosto w Ilira Avdyliego

8
3
2
2
5
5'

Elvir Gashijan zbiegł z prawego skrzydła w pole karne przyjezdnych i starał się wymusić na arbitrze podyktowanie jedenastki. Maltańczyk spojrzał wymownie w kierunku zawodnika KF Llapi i kazał mu jak najszybciej podnosić się na równe nogi.

4
3
1
1
1
3'

Gospodarze wyszli na boisko w białych strojach, a zespół z Krakowa na czerwono z białymi elementami. Była jedna szansa na przeprowadzenie kontrataku, ale jakoś pozbierali się w obronie zawodnicy KF Llapi.