PKO Ekstraklasa: 7. kolejka
31 sie 2024 17:30
90+4'

Wdowiak w polu karnym... wycofanie piłki do Radwańskiego, ale ten strzelił wysoko nad bramką.

3
1
90+3'

Klemenz strzela minimalnie obok słupka po centrze z rzutu wolnego.

2
1
90+1'
90+2'
KGHM Zagłębie Lubin
2
2
90+1'

Powinno być 2:0. Wdowiak podał do Sejka, ale ten nie wykorzystał idealnej sytuacji. Piłkę z linii bramkowej wybił jeden z zawodników GKS-u.

3
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

1
1
2
88'

Bramka uznana.

3
3
1
1
4
88'

Protestują katowiczanie, bo ich zdaniem chwilę wcześniej był faul w ofensywie.

5
1
1
1
1
87'

Piłka nożna w całej okazałości! Rezerwowy Hubert Adamczyk strzelił płasko przy słupku z piętnastu i Kudła nie sięgnął piłki! GKS zaskoczony po dalekim wyrzucie z autu.

5
3
2
4
6
85'

Chaos w polu karnym gości. Przekombinowali zawodnicy Zagłębia. Radwański zagrał wzdłuż "szesnastki", ale Sejk najpierw nie potrafił się obrócić w kierunku bramki, a następnie uderzył źle - obok słupka.

1
1
83'
81'

Dziesięć minut do końca. Oby sędzia doliczył jak najmniej.

3
1
79'
78'

5753 kibiców na trybunach.

1
78'

Borja Galan z rzutu wolnego. Niezła wrzutka, ale Klemenz strzelał nad bramką.

77'

Borja Galan zdecydował się na strzał zza pola karnego. Hładun broni, choć nie chciał łapać piłki.

76'

Zagłębie chyba w końcu zdało sobie sprawę, że trzeba przycisnąć, bo tak dalej grać się nie da. Jest okres przewagi "Miedziowych".

1
1
1
2
73'

Zrelak w polu karnym po świetnym podaniu Repki. Zabrakło jednak lepszego przyjęcia, a na koniec strzał pewnie obronił Hładun.

72'

Kusztal strzelał z dystansu... do statystyk. Beznadziejna próba.

1
71'
70'

Dąbrowski z rzutu rożnego, lekkie zamieszanie w polu karnym i... nic z tego.

1
68'
67'

Minuty mijają, a w Lubinie bez zmian. I nie zanosi się na lepsze.

2
64'

Dziwna decyzja sędziego. Grzybek leżał na boisku, ale Zagłębie ruszało z groźnym kontratakiem. Mimo to arbiter przerwał grę.

2
62'

Ładne miękkie podanie Rogali w pole karne. Błąd złożył się do efektownego strzału z powietrza, jednak nie trafił w bramkę.

61'

W strzałach 14-3 dla drużyny gości.

2
60'

Rogala... huknął z ostrego kąta. Nie miał wokół siebie żadnego rywala, ale posłał piłkę nad bramką.

60'

GKS jest zdecydowanie lepszy od Zagłębia, ale trzeba powiedzieć, że poprzeczka nie jest zawieszona zbyt wysoko.

2
60'

Grzybek w ostatniej chwili zablokował strzał Błąda z narożnika pola karnego.

58'

Niedokładne podanie Nowaka w kierunku Zrelaka i kolejna zmarnowana szansa przez gości.

56'

Ależ drzemka defensywy Zagłębia. Błąd był na spalonym, ale nie wystartował do piłki. Na pełnym gazie ruszył do niej jednak Zrelak. Byłaby sytuacja sam na sam z Hładunem, gdyby nie fatalne przyjęcie futbolówki.

55'

Mróz pożegnany gwizdami. Anonimowy występ, zresztą jak większości zawodników.

2
54'
53'

Błąd w indywidualnej akcji. Miał trochę szczęścia przed polem karnym, ale utrzymał się przy piłce. Strzelił jednak obok bramki.

53'

Kibice Zagłębia nie wytrzymują. Gwizdy, wulgarne okrzyki pod adresem piłkarzy.

1
3
52'

Szansa dla gości, ale oczywiście nic z niej nie wyszło. Klemenz nie przyjął dobrze piłki w polu karnym i nie było możliwości oddania strzału.

1
50'

A tak w ogóle to dziś ostatni dzień sierpnia. Informacja równie ciekawa, jak ten mecz.