(0:0)
Zakończony

Lech Poznań

komentarz

KONIEC! Blisko 100 minut nie wystarczyło, by oba zespoły trafiły do siatki. W Częstochowie bezbramkowy remis, z którego bardziej cieszyć będą się Lechici.

3
2
1
1
90+10'
6
9
4
9
19
90+8'

Czerwona kartka dla członka sztabu szkoleniowego Rakowa. Przed momentem "żółtko" obejrzał Dawid Szwarga.

18
15
1
1
2
90+7'

To już siódma doliczona minuta. Joel Pereira powoli opuszcza boisko po kolejnym starciu z przeciwnikiem. To właśnie pomoc medyków wstrzymała nam trochę końcówkę tego meczu.

3
4
6
7
8
90+5'

To może być ostatnia szansa dla Lecha Poznań

50
24
12
8
16
90+4'
18
12
3
7
6
90+3'
90+1'
2
6
3
1
5
88'

Piłka w siatce po uderzeniu Ante Crnaca. Chorwat na zdecydowanym spalonym, więc Szymon Marciniak błyskawicznie uniósł rękę w górę powstrzymując radość częstochowian.

23
22
5
4
8
87'

Przeszła piłka wzdłuż bramki Lecha po podaniu Drachala. Niewiele brakowało gospodarzom, by zamknąć to spotkanie.

4
11
3
3
4
86'

Ależ źle się ułożył do tego dośrodkowania Bryan Fiabema. Ali Gholizadeh posłał doskonałą piłkę w pole karne, a norweski napastnik Lecha uderzył... sam w siebie i piłka wypadła poza boisko.

8
1
7
83'

Znakomite rozegranie przez Koczergina. Wyczekał Ukrainiec, by idealnie posłać piłkę do Jeana Carlosa. Doskonale zachował się między słupkami Bartosz Mrozek.

9
5
2
2
2
82'

Groźne dośrodkowanie Drachala z prawej strony boiska i Joel Pereira uspokoił kolegów zgrywając piłkę klatką piersiową do swojego bramkarza.

5
4
1
2
4
80'

Zablokowany strzał Jeana Carlosa z lewej strony boiska, z woleja próbował jeszcze Koczergin i piłka złapana "do koszyczka" przez Bartosza Mrozka.

7
4
2
2
1
78'

Dwie szybkie akcje Lecha i dwie okazje dla Bryana Fiabemy, który dwukrotnie został przyblokowany przez rywali. Kolejorzowi brakuje dokładności w ostatnim podaniu.

5
4
2
4
7
76'

Taka była właśnie decyzja sztabu medycznego. Erick Otieno nie da rady dokończyć tego spotkania z powodu skurczy, które dopadły go w ostatnich minutach. To szansa dla młodego Dawida Drachala.

3
4
3
76'
73'

Sprytnie chciał zagrać piłkę Ali Gholizadeh. Szukał prostopadłego podania w kierunku Bryana Fiabemy, ale skutecznie blokowany przez Stratosa Svarnasa napastnik Kolejorza.

2
2
2
2
72'

Coraz bliżej końcowy kwadrans tego spotkania, a Lechowi właśnie udało się po długim czasie wypchnąć Raków z własnej połowy boiska

6
4
1
1
2
72'
72'
70'

Niedokładne rozegranie Antoniego Kozubala, strata piłki i błyskawiczna reakcja Daniela Hakansa. Na to stawia Niels Frederiksen, by jego piłkarze agresywnie ruszali do odbioru po każdorazowej utracie piłki.

2
2
1
1
69'
67'

Pachniało znakomitą akcją Lecha. Stratos Svarnas w ostatniej chwili przeciął podanie w kierunku Bryana Fiabemy, który znalazłby się sam na sam z bramkarzem. Zbierający piłkę z lewej strony Hakans był już z kolei na spalonym.

3
2
66'

Wyczuł Patryk Makuch, że może swobodnie obrócić się z piłką, więc oddał strzał zza pola karnego. Uderzenie po ziemi trafiło w ręce Bartosza Mrozka.

2
1
63'

Chwila przerwy z powodu urazu Alexa Douglasa, który wywrócił się we własnym polu karnym. Szwed zdołał się już podnieść i z jego zdrowiem wszystko w porządku.

2
3
60'

Świetna, agresywna akcja Rakowa Częstochowa. Wstrzelił piłkę w pole karne Jean Carlos, zdołali wybić ją przed siebie gracze Lecha, stwarzając kapitalną okazję dla Koczergina. Niebywałe jak Ukrainiec nie zmieścił piłki w siatce mając tyle wolnego miejsca wokół siebie.

4
5
2
2
1
59'

Nieporozumienie w rozegraniu między Hakansem, a Miliciem. Pokazywał Chorwat swojemu nowemu koledze, że powinien wybijać piłkę jak najdalej od bramki, by nie stwarzać zagrożenia pod własnym polem karnym.

2
1
57'

Doskonała interwencja Bartosza Mrozka, który po raz drugi zatrzymał Ante Crnaca. Mógł dobić piłkę jeszcze Patryk Makuch, ale czujna była reakcja Antonio Milicia, który uprzedził napastnika.

1
1
1
57'
57'
56'

Świetnie rozegrał akcję Berggren, wystawił piłkę Koczerginowi, ale Ukrainiec wysoko ponad bramką.

5
1
55'

Spadł poziom intensywności tego spotkania. Raków kontroluje grę na połowie Lecha Poznań. Coraz trudniej przychodzi graczom Kolejorza rozegranie kilku podań w środkowej strefie.

2
1
2
51'

Ciekawy jest dziś ten pojedynek Ericka Otieno z Joelem Pereirą. Portugalczyk do końca pilnował rywala przy linii końcowej i zablokował dobrze zapowiadającą się akcję Rakowa.

2
1
48'

Niewiele zabrakło Patrykowi Makuchowi, by sięgnąć dośrodkowanie z lewej strony boiska.

5
6
1
2
47'

Ciekawa akcja Lecha. Joel Pereira długo prowadził piłkę, rozejrzał się, zagrał do Adriela Ba Loui, ale nie wiadomo co chciał z piłką zrobić Iworyjczyk. Skrzydłowy Kolejorza po prostu stracił ją na rzecz rywala.

1
6
1
46'

Gwizdek Szymona Marciniaka otworzył drugą połowę spotkania. Raków rozpoczyna ze środka boiska.

2
2
1
czas Druga połowa
komentarz

Pora wrócić na boisko. Obie drużyny za moment rozpoczną zmagania w drugiej połowie. Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda kilka znajomych twarzy m.in. Michał Probierz, Aleksandar Vuković oraz dyrektorzy sportowi - Łukasz Masłowski i Jacek Zieliński.