Teraz, to Anglicy już nie mogą się bronić. Muszą w tej końcówce coś pokazać, żeby dalej marzyć.

6
8
7
86'

Gol! Strzelił Mikel Oyarzabal. Asystował mu Marc Cucurella. Koronkowa akcja Hiszpanów, Cucurella płasko w pole karne i Oyarzabal tylko dołożył nogę! Hiszpanie w euforii!

347
160
21
29
38
85'

Próbowali kombinacyjnie wejść w pole karne Hiszpanie, ale nie weszli.

20
17
8
25
15
83'
11
5
18
2
4
82'

Świetna akcja Hiszpanów, ale strzał Yamala znowu kapitalnie zatrzymał Pickford!

27
9
11
19
34
80'

Ogromnym chichotem losu byłoby mistrzostwo dla Anglików, którzy w trakcie tego turnieju wyglądają gorzej od Orłów Michała Probierza.

74
61
6
7
18
78'

Hiszpanie szukają drugiego gola. Sami są sobie winni.

12
76'

A może to po prostu była wina Kane'a?

29
69
8
9
8
75'

No to jest coś, czego mało kto się spodziewał. Anglicy wyglądali, jak nieprzygotowany do Ekstraklasy ŁKS, ale zaliczyli szybki wypad i na ten moment mamy dogrywkę!

28
43
5
13
31
73'

Gol! Strzelił Cole Palmer. Asystował mu Jude Bellingham. A co tu się stanęło!? Saka pociągnął z akcją prawym skrzydłem, zagrał w pole karne, gdzie piłkę do Palmera dziubnął Bellingham. Rezerwowy płasko przymierzył i mamy 1:1!

114
37
25
63
177
70'
30
24
13
12
15
70'

Z daleka huknął Ruiz i cieszy się kibic, który złapał piłkę.

23
23
7
9
11
69'

Yamal mięciutko zagrał w pole karne, gdzie sytuację wyczyścił Stones.

14
7
9
10
9
68'

Kolejny napastnik, mało tego - kolejny kapitan już poza grą.

16
10
7
11
6
67'
16
6
8
10
9
66'

Mogło być po meczu! Olmo do Yamala, a ten bardzo nieprzyjemnie uderzył. Pickford uratował Anglię!

29
16
11
20
21
65'

Walker w pole karne do Watkinsa, ale ten nie zdołał opanować piłki.

18
21
5
9
4
64'

Kapitalnie przed polem karnym obrócił się z piłką Bellingham i potężnie przymierzył. Obok bramki.

28
20
14
15
13
63'

Foden zagrał w pole karne, ale na głowę Hiszpanów.

27
25
6
6
9
62'

Williams sfaulował Sakę. Rzut wolny dla Anglików.

12
6
10
29
22
61'

Hoho. Kane już poza grą. W takim meczu. W takim momencie. Southgate wie, że jeśli ma wygrać, to Kane nie pomoże. On nie wygrywa.

25
49
9
2
3
61'
28
33
10
4
3
60'

Foden szukał Kane'a, ale w akcję wmieszał się Carvajal.

24
11
2
1
59'

Anglicy tym jednym wyskokiem z Holandią nie zasługują na zwycięstwo. Oni nawet nie zasługują na drugie miejsce czy grę w finale.

55
19
11
4
4
57'

Coś tam chcieli poklepać Anglicy, ale jak tak będą grać, to zaraz odklepią, jak Najman.

23
72
7
4
4
56'

Teraz uderzył Yamal i przestrzelił nieznacznie!

24
13
8
15
13
55'

Znowu Morata! Tym razem było groźniej, ale wybronili się Anglicy.

20
13
6
13
14
55'

Morata spróbował uderzyć sprzed pola karnego, lecz został zablokowany.

11
8
4
18
13
53'
47
19
8
8
9
51'

Saka ruszył prawą stroną, akcja przerzucona na drugie skrzydło, ale już straciła na szybkości.

10
20
6
2
2
49'

Anglicy chyba myślami w Energylandii. Hiszpanie wrzucili ich na Hyperiona i mogło być już 2:0, ale przestrzelił Olmo!

36
59
11
17
11
48'

Mamy, co chcieliśmy! Teraz tylko utrzymać to tempo, a ten wieczór może być jeszcze piękny!

86
33
4
4
12
47'

Gol! Strzelił Nicole Williams. Asystował mu Lamine Yamal. No! Szybka akcja Hiszpanów, Carvajal do Yamala, ten w pole karne do Williamsa, który płaskim strzałem po dalszym słupku trafił do siatki!

329
115
20
15
29
46'

Ok, gramy dalej i wierzymy, że jednak spanka nie będzie.

komentarz

Rodri zjechał do bazy. Ciekawa decyzja. Być może jakiś uraz.

2
4
9
6
3
46'
3
3
8
6
6
komentarz

Dobra. Już się piłkarze zbierają na tą drugą połowę. Gorzej nie będzie. Prawda?

komentarz

Do przerwy bez goli i większych emocji. Rozczarowała nas pierwsza połowa, w której lepiej wyglądali Hiszpanie, ale nie potrafili mocniej zagrozić Anglikom, którzy są tylko nastawieni na kontry. Czekamy na lepsze widowisko po zmianie stron.

18
10
5
3
11
45+1'

Trochę przypadkowo do strzału doszedł zamykający akcję Foden. Dobrze interweniował Simon.

11
5
5
4
18
45'

Doliczone 2 minuty.

7
3
2
4
4
45'

Rzut wolny dla Anglików blisko pola karnego.

4
1
3
2
10
45'

Próbował uderzać Kane. Został zablokowany.

13
5
2
1
7
44'

Anglicy starają się nie narażać. Taka zachowawcza gra może się jednak zemścić, jeśli w końcu Hiszpanie wrzucą wyższy bieg.

10
3
2
1
3
42'

Niedługo przerwa. To dobrze. Ciężka ta pierwsza połowa.

22
12
2
3
3
40'

Stones poszedł do przodu, jak Grosicki z Rumunią. Oczywiście to nie ten poziom, więc gola nie było. Ba! Nawet strzału.

12
29
4
2
4
39'

Williams chciał efektownie ograć Walkera. Oczywiście nie wyszło.

5
13
6
6
10
38'

Próbują Hiszpanie, ale póki co więcej w tym wszystkim przypadku, niż pomysłu.

11
6
6
6
12
36'

Williams dośrodkował z lewego skrzydła. Do nikogo i od bramki Pickford.

2
3
5
4
8
35'

Olmo płasko uderzył sprzed pola karnego. Nie była to imponująca próba, że tak to skomentujemy.

4
6
4
3
10
33'

Zaryzykujemy stwierdzenie, że gdyby w Berlinie grała dziś reprezentacja Polski, to jakieś gole już byśmy widzieli. A przynajmniej nie wiałoby nudą.

19
50
6
4
10
31'

Teraz pomocy potrzebuję Rice. Olmo nadepnął go w okolicach brzucha.

9
4
3
5
15
31'
Hiszpania
43
6
4
6
30
30'

Próbowali coś wymyślić Anglicy, ale złe przyjęcie przez Kane'a zaprzepaściło szansę.

15
7
2
6
5
28'

Ruiz uderzył, źle, słabo i jeszcze trafił w obrońcę. Spokojnie interweniował Pickford.

4
5
2
2
8
27'

Niespełna pół godziny gry za nami i póki co szału nie ma, niczego nie urywa.

15
23
3
4
7
26'

Fabian Ruiz miał chwilowe problemy po ataku Kane'a.

10
5
3
7
6
25'
52
19
3
4
31
25'

Trochę zamieszania w polu karnym Hiszpanów po akcji Shawa. Piłkę wyekspediował Cucurella.

9
5
5
3
4
24'

Próbowali wyjść z atakiem Anglicy. Carvajal sfaulował Sakę.

3
4
3
5
7
23'

Yamal zagrał w pole karne, do piłki wyszedł Pickford i pewnie ją złapał.

3
3
2
9
9
22'

Laga na Harry'ego. Efekty znamy z autopsji.

5
13
4
3
10
21'

Zasieki obronne w wykonaniu Anglików nie ułatwiają sprawy Hiszpanom. Brakuje tam takiego Janka Bednarka, który zawsze może wprowadzić element zaskoczenia.

16
42
5
5
8
19'

Carvajal dośrodkował w pole karne. Za głęboko i piłkę spokojnie złapał Pickford.

9
5
7
5
12
18'

Pogrozili palcem przez chwilę Anglicy, ale znowu przy piłce Hiszpanie.

17
9
2
5
7
16'

Stones chciał lobować bramkarza. Nie był to najlepszy pomysł, zważając na to, że chciał przelobować swojego.

5
30
8
2
7
15'

Odgryźli się w końcu Anglicy. Saka zagrał w pole karne do Walkera i byłoby groźnie po jego podaniu, gdyby nie Cucurella.

12
3
6
8
10
14'

Williams zewnętrzną częścią stopy zagrał w pole karne, ale trochę do nikogo i wybronili się Anglicy.

5
5
5
9
9
13'

Le Normand sytuacyjnie uderzył z przewrotki po podaniu... z przewrotki. Niecelnie.

16
10
5
4
6
12'

Williams najpierw zabawił się ze Stonesem, ale po chwili obrońca go dopadł.

9
2
6
5
6
10'

Teraz w końcu dłużej przy piłce Anglia, ale w ciągu tych kilkunastu sekund futbolówka częściej była przy nodze Pickforda niż Kane'a.

7
14
3
2
5
8'

Przyspieszyli teraz trochę Hiszpanie, co wprowadziło nieco popłochu w defensywie Anglików. Ostatecznie Walker zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

29
5
5
5
7
6'

Czają się Anglicy, jak informatyk na dyskotece. Hiszpanie spokojnie wymieniają podania, a Brytyjczycy się tylko przyglądają.

11
47
3
4
9
5'

Anglicy nie kwapią się do wysokiego pressingu i czekają na rywala na swojej połowie.

10
18
7
3
11
3'

Hiszpanie dłużej przy piłce, lecz wszystko dzieje się daleko od pola karnego Anglików.

18
4
6
6
8
2'

Yamal próbował przyjmować piłkę na prawej stronie, ale odbił się od obrońcy.

9
19
5
3
7
1'

Długie zagranie pod pole karne Simona. Niedokładnie i rozpoczną od bramki Hiszpanie.

17
8
4
4
6
1'

20:58

Harry Kane w końcu coś wygrał! Wprawdzie póki co tylko wybór strony, ale od czegoś trzeba zacząć.

9
18
2
1
13
20:54

Legendarny Giorgio Chiellini ustawił puchar. Piłkarze wychodzą na murawę. Ostatnie odliczanie przed nami. Za moment hymny, a później gramy!

10
3
1
1
2
20:50

I jeszcze trochę. Oby piłkarze też dali do wiwatu.