Dawid Wolny #19
2
1
86'

Kolejna akcja gości, ale Romanowski wrzucał na idealnej wysokości dla Krakowiaka.

2
84'
84'

Romanowski kapitalnie ograł rywala przed polem karnym, jednak następnie koszmarnie spudłował.

1
2
1
1
1
83'

Rzut rożny dla gości po akcji Zielińskiego.

1
1
1
82'

No właśnie. Kontra gospodarzy w przewadze liczebnej... i trochę podpalił się Sobol. Strzelał zza pola karnego, ale dobrze w bramce spisał się Szymkowiak.

1
81'

Dziesięć minut do końca. Bardzo ofensywne ustawienie Polonii. KKS będzie teraz czekał na jakiś kontratak.

1
79'

Zablokowany strzał Zielińskiego z ostrego kąta. Polonia ruszyła do ataku.

1
77'
Bartłomiej Putno #16
Nestor Gordillo #10
2
3
76'

Gol! Strzelił Hubert Sobol. Asystował mu Bartosz Kieliba.

KKS Kalisz wychodzi na prowadzenie! Niewiele na to wskazywało, ale gospodarze wyprowadzili akcję prawą stroną. Podłączył się Kieliba, idealnie zacentrował z linii końcowej i Sobol strzałem głową trafia do siatki.

1
5
2
2
75'

Ładna akcja Polonii prawą stroną, jednak w końcowej fazie nie popisał się Andrzejczak. Nie wyszło mu płaskie dogranie w okolice piątki, piłka zeszła mu z nogi i wyszedł z tego strzał przy bliższym słupku, z którym spokojnie poradził sobie Krakowiak.

1
74'

Andrzejczak... dynamicznie wyprowadzony kontratak, ale sam strzał pozostawiał wiele do życzenia. 30 metrów do bramki, uderzenie prawą nogą i znów sporo zabrakło.

73'

Kolejny strzał z dystansu. Gajda spróbował szczęścia, ale piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

1
71'

20 minut do końca podstawowego czasu gry. Jeśli remis się utrzyma, czeka nas dogrywka, a później ewentualnie rzuty karne.

69'

Szansa dla Polonii! To powinno być 0:1. Pochcioł oddał mocny strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony, ale po interwencji Krakowiaka piłka trafiła w poprzeczkę!

1
67'

KKS przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Brakuje sytuacji, strzałów na bramkę.

65'

Dośrodkowanie Szewczyka na piąty metr. Sobol już składał się do strzału głową i niepotrzebnie wmieszał się we wszystko Cierpka. To powinien być gol.

64'

Wysokiński zagrywał z rzutu wolnego, ale oglądaliśmy kolejny niecelny strzał w wykonaniu gospodarzy.

63'
Tomasz Gajda #18
62'

Trwa pokaz pirotechniczny w sektorze kibiców Polonii.

1
1
1
61'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Polonię. Ściślak oddał potężny strzał zza pola karnego, piłka została podbita, ale Krakowiak nie dał się zaskoczyć.

60'

Strzał Ściślaka z szesnastu metrów zablokowany. Ależ radość w ekipie gospodarzy.

59'

Krakowiak pewnie łapie piłkę na przedpolu. Kolejny źle wykonany stały fragment gry przez gości.

58'

Indywidualna akcja Romanowskiego. Był faulowany i dość mocno to odczuł - potrzebował kilkudziesięciu sekund przerwy.

56'

Ściślak z rzutu rożnego. Powstało lekkie zamieszanie w polu karnym, ale finalnie Zieliński strzelał obok bramki.

54'

Niestety niewiele dzieje się na boisku. W dalszym ciągu jedni i drudzy boją się zaryzykować.

51'

Polonia cały czas ma przewagę. KKS czeka na swoje szanse po jakimś przechwycie.

1
1
50'

Zieliński łapie się za głowę, bo strzelił niecelnie po dobrym dośrodkowaniu Romanowskiego. Źle trafił w piłkę.