(0:1)
Zakończony

Hiszpania

90+4'

Baena stracił piłkę przed polem karnym. Ramadani miał miejsce z prawej strony, ale zagrał w pole karne kompletnie do nikogo.

5
3
2
3
3
90+3'

Albania ruszyła już do przodu całym zespołem. Nikt nie kalkuluje.

15
1
1
2
90+2'

Zamieszanie w polu karnym Hiszpanii. Broja umiejętnie opanował piłkę podeszwą i od razu uderzył szpicem buta, ale pofrunął Raya i po raz kolejny uchronił zespół przed stratą gola.

7
2
2
3
90+1'

Albańczycy domagali się rzutu karnego, ale sędzia uznał, że Berisha nie był faulowany.

3
2
4
7
8
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

7
1
4
3
4
90'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Vivian.

Daniel Vivian #5
Hiszpania
1
2
5
89'

Jeden z kibiców wbiegł na boisko. Krótka przerwa.

3
4
1
6
89'

2
88'

Rzut wolny dla Albańczyków. Do piłki podszedł Asllani i zagrał po prostu beznadziejnie. Posłał futbolówkę bardzo wysoko nad bramką.

3
5
3
1
85'

Albania jeszcze wierzy, próbuje, natomiast akcje są strasznie chaotyczne. Tu niewiele wygląda na coś zaplanowanego.

8
3
2
2
2
84'

Hiszpania. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Alex Baena.

83'

O rany, Yamal zabawił się z rywalem na skrzydle. Kapitalnie przyjął piłkę, miał miejsce do strzału przed polem karnym, ale niepotrzebnie szukał jeszcze podania do Moraty i zagrał prosto pod nogi rywala.

2
1
1
2
5
81'

Albania. Schodzi: Jasir Asani. Wchodzi: Ernest Muci.

79'

Świetna kontra Hiszpanii. Grimaldo zagrał w pole karne do Olmo, ale ten został zablokowany. Zaważyło złe przyjęcie piłki.

3
1
1
2
78'

Kolejna próba z dystansu. Berisha zdecydował się na uderzenie, był rykoszet od nogi Merino, ale to nie zaskoczyło hiszpańskiego bramkarza.

2
1
77'

W odpowiedzi Albania! Asllani oddał kapitalny strzał z dwudziestu metrów i piłka przeleciała minimalnie obok słupka...

1
2
1
1
76'

Morata nie wykorzystał dogodnej sytuacji, ale i tak gol nie zostałby uznany, bo napastnik Atletico był na spalonym w momencie podania Fermina.

74'

Nie spieszy się Hiszpania. Wyraźnie uspokoiła grę, rywal chyba już się wyszumiał.

2
1
72'

Hiszpania. Schodzi: Joselu. Wchodzi: Alvaro Morata.

72'

Hiszpania. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Lamine Yamal.

70'

Albania. Schodzi: Nedim Bajrami. Wchodzi: Arber Hoxha.

wchodzi Wchodzi
Arber Hoxha #26
schodzi Schodzi
3
1
70'

Albania. Schodzi: Qazim Laci. Wchodzi: Medon Berisha.

Qazim Laci #14
1
69'

To zdecydowanie lepszy moment Albanii w tym meczu, ale po stronie zysków wciąż zero goli.

1
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Nedim Bajrami.

4
3
1
3
65'

Żyją kibice na trybunach, bo Albańczycy ruszyli z kolejną akcją. Zza pola karnego huknął Asllani, jednak w porę do bloku wystartował Vivian.

3
3
5
64'

Mógł być remis! Hiszpania zaskoczona szybkim rozegraniem rzutu wolnego, Broja oddał dobry strzał prawą nogą, ale doskonale w bramce spisał się Raya!

12
3
3
4
5
62'
61'

Pół godziny do końca. Albańscy kibice wciąż wierzą, natomiast na boisku nie dzieje się zbyt wiele ciekawego. A już na pewno nie ze strony Albanii.

4
2
1
1
59'

Albania. Schodzi: Rey Manaj. Wchodzi: Armando Broja.

1
1
1
1
57'

Dośrodkowanie Navasa, ale Joselu był pilnowany przez Balliu i nie było mowy o tym, by oddał strzał. Faulu też nie stwierdzono.

2
2
1
54'

Obraz gry się nie zmienia. Hiszpania przy piłce, Albania czeka na jakąś kontrę. Ale może się nie doczekać przy takim sposobie gry rywala.

3
52'

Żółta kartka dla Sylvinho. Selekcjoner Albanii zbyt mocno dyskutował z sędzią technicznym.

2
4
50'

Odważna próba Olmo. Pokusił się o strzał z połowy boiska i wyszło dość średnio. Strakosha nie musiał interweniować.

2
1
49'

Olmo przyjął piłkę w polu karnym po bardzo trudnym podaniu od Grimaldo. Nie decydował się jednak na strzał, szukał jeszcze odegrania do Joselu, ale zabrakło precyzji.

2
1
1
47'

Od razu zaatakowali Hiszpanie. Grimaldo miał skandalicznie dużo miejsca na lewej stronie, idealnie zagrał w pole karne, ale Joselu strzelił minimalnie obok bramki.