7
11
15
90+7'

I znowu Albania. Ależ tu się dzieje. Gjasula strzelał zza pola karnego, ale został zablokowany.

11
6
1
7
15
90+5'

2:2! GJASULA wyrównuje. Idealnie dołożył nogę po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony i Livaković nie miał nic do powiedzenia!

86
28
12
22
33
90+4'
11
90+3'

Potężnie zamieszanie w polu karnym Chorwatów. Kapitalną szansę miał Daku, ale najpierw został zablokowany, a po chwili zbyt wysoko uniósł nogę przy próbie dobitki.

6
2
2
4
90+2'

Pewnie pogramy trochę dłużej, bo Livaković potrzebował interwencji sztabu medycznego i przez kilkadziesiąt sekund gra była przerwana.

1
2
3
3
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

9
5
1
3
7
90'

Livaković ratuje Chorwację! Kapitalna akcja Albanii, potężnie zza pola karnego strzelał Hoxha, ale jeszcze lepiej broni Livaković. Dobijał jeszcze Daku, natomiast był na spalonym.

10
2
2
5
20
88'

Modrić... dobry strzał z dystansu i piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

4
5
2
2
27
87'

Na spalonym złapany Seferi. Albania w drugiej połowie jest totalnie bezradna w ofensywie.

5
2
3
8
85'
1
85'
Arber Hoxha #26
Ylber Ramadani #20
1
1
1
1
84'
Martin Baturina #26
3
2
84'
81'

Albańczycy nie są w stanie wyprowadzić nawet pół kontrataku.

10
4
3
4
4
79'

Totalnie rozbity zespół Albanii. Chorwacja panuje nad wydarzeniami na boisku.

16
8
4
4
7
77'
10
7
2
2
5
76'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Klaus Gjasula.

Co to są za minuty Chorwatów! Albania zepchnięta do głębokiej defensywy i nie jest w stanie nic zrobić. Ależ tu było sporo przypadków. Strzelał Sucić, został zablokowany przez Djimsitiego, a po chwili pechowo interweniował Gjasula i skierował piłkę do własnej bramki!

45
21
10
8
12
74'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Asystował mu Ante Budimir.

Chorwacja wyrównuje! Pięknie zagrali przez środek, Budimir podał w tempo do Kramaricia, ten ograł rywala na prosty zamach i strzelił przy bliższym słupku, czym zaskoczył Strakoshę.

44
18
7
5
18
72'
Qazim Laci #14
3
1
1
1
1
71'

Albania czeka na swoją szansę po kontrataku. Broni się dość głęboko.

5
2
2
2
2
69'
69'

Dobra wrzutka Perisicia. Zawahał się Djimsiti, chyba trochę odpuścił walkę w powietrzu i Pasalić strzelił nad bramką.

4
1
1
1
67'

Kontratak Albanii. Trochę zbyt mała liczba piłkarzy uczestniczyła w tej akcji, więc Bajrami decydował się na samodzielne wykończenie i strzelił wyraźnie obok bramki.

1
3
2
3
3
65'

Sędzia przerywa grę, bo jakieś problemy zdrowotne ma Sutalo.

2
2
2
1
2
64'
Taulant Seferi #15
2
2
1
63'

Tymczasem Albania. Asllani próbował zaskoczyć Livakovicia strzałem zza pola karnego, ale ten spokojnie złapał piłkę.

2
3
2
63'

Zdecydowanie lepszą wersję Chorwacji oglądamy w drugiej połowie. Tylko co z tego? Strakosha dalej jest niepokonany.

4
1
1
2
61'

Kolejna próba Chorwatów z dystansu. Tym razem uderzał Perisić, był rykoszet i Strakosha broni.

3
2
2
59'

Ramadani ofiarnie zablokował mocne uderzenie Modricia zza pola karnego. Zwija się z bólu reprezentant Albanii.

2
3
2
3
4
57'

Kolejna centra Juranovicia. Idealna. Petković strzelał z pięciu metrów, ale trafił w plecy obrońcy.

3
2
2
1
56'

Problemy Albańczyków. Chorwacja zdecydowanie przeważa w drugiej połowie.

5
2
1
2
2
54'

Miękka centra Perisicia w kierunku dalszego słupka. Sucić wygrał walkę w powietrzu, lecz strzelił niecelnie.

2
2
2
2
2
53'

Soczysty strzał Kovacicia z dystansu. Był lekki rykoszet, ale to nie zmyliło Strakoshy. Kolejna pewna interwencja.

1
3
2
2
52'

Świetne dośrodkowanie Juranovicia z prawej flanki. Pasalić miał miejsce w polu karnym, ale - nie wiedzieć czemu - nie decydował się na uderzenie głową, a strącenie piłki. I nic z tego nie wyszło.

1
2
2
1
51'

Po chwili mieliśmy jeszcze wrzutkę z bocznej strefy, po której na dalszym słupku odnalazł się Pasalić, lecz strzelił niecelnie.

4
2
50'

Wreszcie szansa dla Chorwacji! Pograli szybciej i od razu zrobiło się groźniej. Sucić oddał mocny strzał z pola karnego, ale Strakosha broni!

5
2
1
3
48'

Chorwaci nie schodzą z połowy rywala na początku drugiej połowy, natomiast nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.