Z dystansu bardzo mocny, ale i niecelny strzał oddał Peter Pokorny.

1
1
2
90'

Na połowie Radomiaka dryblował Mateusz Żukowski. Piłkarz Śląska wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

6
1
1
1
88'

Jakub Jezierski zdecydował się na strzał z dystansu. Słupek uratował Radomiaka przed stratą gola!

11
5
4
1
87'
87'

Śląsk ma ten mecz zdecydowanie pod kontrolą i rozgrywa piłkę na połowie rywala.

8
5
1
1
84'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował jeden z zawodników Radomiaka.

2
6
3
83'
82'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Piłkę pewnie wybił Aleks Petkow.

7
1
2
2
2
81'
78'

Damian Jakubik najpierw został ukarany żółtą kartką za faul, a chwilę później drugą żółtą za krytykowanie decyzji arbitra. Piłkarz Radomiaka musiał więc opuścić boisko. Goście grają w dziesiątkę.

13
8
7
5
5
77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
14
9
6
3
5
77'
9
8
4
4
3
74'

Gra toczy się częściej na połowie Śląska. Wrocławianie kontrolują losy potyczki.

9
3
2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
69'

Wrocławianie spokojnie czekają na akcję Radomiaka. Gra toczy się daleko od bramki gospodarzy.

6
3
1
4
2
66'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Luka Vusković. To było uderzenie niecelne.

4
7
3
3
4
65'

Będzie rzut wolny dla Radomiaka. Dobra okazja na uderzenie na bramkę WKS-u.

1
2
3
1
3
63'
61'

Gol! Strzelił Nahuel Leiva. Asystował mu Petr Schwarz.

2:0 dla Śląska! Kapitalny strzał oddał Nahuel Leiva! Po podaniu od Schwarza pomocnik WKS-u oddał piękne uderzenie niemal z narożnika pola karnego. Piłka wpadła w samo okienko bramki Radomiaka!

39
25
2
9
16
59'

W polu karnym Radomiaka padł Patrick Olsen. Sędzia nakazał grać dalej.

5
3
6
3
9
57'
56'

Wrocławianie wymieniają podania na własnej połowie boiska.

7
4
5
4
5
53'
6
4
5
4
10
52'

Po dośrodkowaniu Semedo niecelnie główkował Guilherme Zimovski.

3
3
1
2
2
50'

W polu karnym Radomiaka swojej szansy szukał Nahuel Leiva. Został jednak powstrzymany przez Damiana Jakubika.

3
3
3
3
3
47'

Erik Exposito wyprowadzał akcję Śląska Wrocław. Został jednak zatrzymany przez gości na połowie Radomiaka.

7
3
2
2
5
czas Druga połowa
45+3'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Śląska na wysokości pola karnego Radomiaka.

8
5
2
2
3
45'

Wracamy do gry. Doliczone trzy minuty.

5
2
4
3
2
45'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Śląska.

3
4
3
4
4
44'

To powinien być gol! Szybka akcja Śląska. Petr Schwarz idealnie dograł do Nahuela Leivy. Ten strzelał z kilku metrów, ale dobrze obronił Gabriel Kobylak.

5
4
3
4
5
41'

Nahuel Leiva przejął piłkę na połowie gości. Podanie do Erika Exposito było jednak niedokładne i zespół z Radomiaka odzyskał futbolówkę.

5
3
3
2
2
38'

Z linii pola karnego strzelał Patrick Olsen. Uderzenie zostało zablokowane. Śląsk szuka drugiego gola.

8
7
2
2
2
37'

Jehor Macenko szukał dośrodkowania w pole karne rywala. Został jednak zablokowany.

5
4
2
2
1
34'

Śląsk stara się teraz spokojnie rozgrywać piłkę. Wrocławianie wymieniają podania na własnej połowie.

6
5
2
5
5
31'

Gol! Strzelił Jehor Macenko. Asystował mu Piotr Samiec-Talar.

Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka Radom. Piotr Samiec-Talar idealnie zgrał piłkę, a z bliska do siatki skierował ją Jehor Macenko. Śląsk Wrocław prowadzi 1:0.

44
21
4
7
22
28'

W dobrej sytuacji znalazł się Jehor Macenko. Strzelał z bardzo ostrego kąta, ale Gabriel Kobylak nie dał się zaskoczyć.

6
4
1
2
3
27'

Na techniczne uderzenie z 18 metrów zdecydował się Lisandro Semedo. Bardzo niecelny strzał.

4
2
1
2
2
26'

W polu karnym Śląska dryblował Michał Kaput. W porę powstrzymał go Peter Pokorny.

4
1
1
2
3
23'

Zanosiło się na dobrą szansę dla Śląska. Zbyt mocno w pole karne Radomiaka zagrywał jednak Patrick Olsen.

6
5
3
3
2
19'

Znów nerwowo przed bramką WKS-u. Po dograniu w pole karne blisko było o gola samobójczego, ale ostatecznie piłkę złapał Rafał Leszczyński.

2
1
3
3
6
17'

Dogranie w pole karne Radomiaka do Patricka Olsena. Podanie jednak minimalnie zbyt mocne i pomocnik WKS-u nie zdołał opanować piłki.

5
4
2
2
1
15'

Petr Schwarz zagrywał z rzutu rożnego w pole karne Radomiaka. Piłkę wypiąstkował Gabriel Kobylak.

4
2
3
2
6
13'

Zamieszanie w polu karnym Śląska po wyrzucie piłki z autu. Ostatecznie z trudnej pozycji strzelał Mateusz Cichocki, a Śląsk przed startą gola uratowała poprzeczka!

5
3
5
5
10
11'

Radomiak przeniósł grę na połowę Śląska. Wyrzut piłki z autu, po którym dobrze w defensywie interweniował Erik Exposito.

3
2
2
2
5
8'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Simeon Petrow. Piłkę pewnie złapał Gabriel Kobylak.

4
3
2
1
3
7'

Z dystansu strzelał Nahuel Leiva. Uderzenie wyblokowane, ale gospodarze będą jeszcze mieć rzut rożny.

4
3
1
2
3
6'

Śląsk stara się atakować i rozgrywa piłkę na połowie Radomiaka. Do bramki gości jednak daleko.

6
4
2
3
3
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.