2
5
6
90+3'

5 minut doliczone, ale gdyby sędzia dorzucił ich nawet 30, to Raków miałby problemy ze strzeleniem choćby jednego gola.

5
5
4
5
8
90+1'

Po dośrodkowaniu Nowaka z rzutu wolnego piłka spadła pod nogi Papanikolaou, ale ten nie dał rady pokonać Hrosso. Strzelił lekko z ostrego kąta i nogami obronił to golkiper "Pasów".

2
2
7
7
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

1
3
15
18
90'

Atanasov spróbował strzału bezpośrednio z rzutu rożnego. Ciekawie to wymyślił, ale czujny był Vladan Kovacević.

1
2
3
2
88'

Kibice Cracovii już świętują. Wygrana w tym meczu daje im utrzymanie w Ekstraklasie.

7
5
2
4
4
87'

Można zasnąć, gdy patrzy się na atak pozycyjny w wykonaniu Rakowa.

5
3
2
7
8
85'
84'

Myszor powitany gwizdami przez kibiców Cracovii.

5
1
1
6
6
84'
83'

Zbyt wysokie dośrodkowanie Nowaka z rzutu wolnego. Koledzy nie mieli szans, żeby oddać strzał i pewnie złapał piłkę Hrosso.

1
1
3
2
82'
4
2
2
3
4
80'

Męczy się Raków, męczą się kibice tej drużyny. Pewnie każdy w Częstochowie się cieszy, że zostanie już tylko jedna kolejka.

3
3
4
3
3
78'

Strzał Nowaka, był rykoszet od pleców Zwolińskiego, ale Hrosso i tak nie dał się zaskoczyć.

1
2
5
4
76'
75'

Kolejny raz Rakoczy usiadł na murawie. Chyba konieczna będzie zmiana.

2
4
4
72'
5
6
3
4
5
71'

Akcja Cracovii i znowu było groźnie. Makuch bez kompleksów wbiegł w pole karne. Odegrał piłkę do Rakoczego, ten odpalił torpedę prawą nogą, ale nie trafił w bramkę.

2
2
2
3
70'

Nowak dogonił piłkę przy linii końcowej i zagrał w pole karne, ale Hrosso uprzedził Zwolińskiego. Nie było to dobre dośrodkowanie.

1
1
2
4
4
69'
68'
1
1
1
5
5
67'

Raków przycisnął. Jest lepiej niż było, ale to wciąż zbyt mało na Cracovię.

1
2
2
4
6
65'

Jeszcze raz goście. Dobry strzał Koczerhina z dystansu, jednak piłka przeleciała obok bramki.

3
3
5
5
65'

Najlepsza szansa Rakowa w tym meczu! Po dośrodkowaniu Drachala mocny strzał lewą nogą oddał Crnac, ale fantastycznie w bramce spisał się Hrosso!

2
4
4
5
64'

Kolejny zablokowany strzał Koczerhina zza pola karnego. Niepotrzebnie przyjmował piłkę, to było decydujące.

2
2
3
5
5
63'
63'

Świetna centra Jeana Carlosa w pełnym biegu. Crnac już składał się do strzału, ale został wzięty w kleszcze przez obrońców Cracovii.

1
3
3
3
61'

Pół godziny do końca. Trener Dawid Szwarga nie natchnął zespołu w przerwie. Gra Rakowa jest równie beznadziejna. W ogóle nie zanosi się na gola kontaktowego. Prędzej pewnie Cracovia przeprowadzi jakąś kontrę i będzie po zawodach.

2
1
2
3
3
60'

Jeszcze jeden rzut rożny. Glik wybił piłkę przed pole karne, gdzie od razu do strzału złożył się Koczerhin, natomiast bardzo wyraźnie się pomylił.

2
3
3
4
5
59'

Korner dla gości. Tyle tylko, że po raz kolejny nic z tego nie wynika.

4
2
5
8
8
58'

Niezła wrzutka Koczerhina z rzutu wolnego, ale nikt nie trącił piłki. Pewne piąstkowanie Hrosso.

1
3
3
4
57'

Koszmarny jest Raków Częstochowa. Olbrzymia przewaga w posiadaniu piłki, a wystarczyły dwie akcje Cracovii, by wynik brzmiał 2:0. Jeśli tak się to zakończy, to "Pasy" będą pewne utrzymania na kolejkę przed końcem.

6
6
6
6
5
55'

Gol! Strzelił Michał Rakoczy. Asystował mu Patryk Makuch.

Co za kontratak Cracovii! Po kapitalnym prostopadłym podaniu Makucha w sytuacji sam na sam z Kovaceviciem znalazł się Rakoczy i efektowną podcinką skierował piłkę do bramki.

18
15
9
12
14
54'

Beznadziejny strzał Papanikolaou zza pola karnego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

3
3
5
7
8
53'

Wrzutka Drachala z prawej strony i po raz kolejny lepsi obrońcy Cracovii. Glik nie dał szans w powietrzu Crnacowi.

2
2
5
6
9
52'

Obraz gry się nie zmienia. Raków jest częściej w posiadaniu piłki... i to by było na tyle. Cracovia dobrze się broni.

2
4
5
5
51'

Ruszył na obieg Lederman, dostał podanie w tempo, ale następnie zabrakło dobrego dośrodkowania. Piłka leciała minimalnie zbyt wysoko i nie trafił w nią Crnac.

2
3
5
49'

Blisko Cracovia. Zbyt krótkie wybicie Papanikolaou. Piłka spadła prosto pod nogi Sokołowskiego, ale ten strzelił zbyt lekko z dwudziestu metrów i został zablokowany.

2
2
2
5
6
47'

Nieprzyjemne zderzenie w powietrzu Papanikolaou i Makucha. Potrzebna chwila przerwy.