Zakończony

Śląsk Wrocław

90+3'
90+1'

Szturm na bramkę Śląska Wrocław! Zamieszanie i niecelny strzał Henrique z jedenastego metra.

9
5
4
6
7
90+1'
90'

Zbyt lekki strzał Wolskiego w środek bramki Śląska.

11
5
4
5
7
88'

Wygrał walkę w powietrzu Henrique i oddał strzał głową prosto w poprzeczkę!

10
7
13
9
11
86'

Strzał Rossiego z woleja po rzucie rożnym! Piłka poleciała daleko obok bramki Śląska.

12
6
5
2
4
83'
82'
3
2
2
1
1
82'

Musiał ratować się faulem Piotr Samiec-Talar, który chwilę wcześniej stracił piłkę.

80'
5
2
1
5
7
75'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Petra Schwarza. Łapie piłkę Albert Posiadała. Musi spieszyć się Radomiak.

12
8
9
3
4
73'
72'

Sporo brutalnej gry w ostatnich minutach.

5
2
5
3
4
70'

Spięcie pomiędzy Samcem-Talarem a Abramowiczem. Do akcji musiał wkroczyć sędzia Lasyk, który wyjaśnił całą sytuację.

3
2
3
3
67'
67'
3
1
2
65'

Piotr Samiec-Talar otrzymał piłkę na prawej stronie i dograł do Patricka Olsena. Duńczyk oddał strzał prosto w środek bramki rywala.

6
4
2
1
1
62'

Ależ to była kapitalna sytuacja dla Śląska! Piłka dotarła do Janasika, który zagrał w kierunku Schwarza. Czech nie trafił do pustej bramki.

7
1
3
8
6
58'

Celny strzał Exposito prosto w środek bramki Radomiaka.

17
9
4
1
2
57'

Wyszli z kontrą zawodnicy Śląska. Zapędził się jednak Żukowski, który stracił piłkę a potem faulował.

7
6
6
3
1
55'

Rzut rożny dla Śląska Wrocław. Po dośrodkowaniu Schwarza piłka wpadła pod nogi Exposito, który oddał strzał prawą nogą. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z defensorów Radomiaka i wpadła do siatki.

49
33
10
6
29
54'

Mur zatrzymał strzał Exposito.

5
3
2
3
6
53'

Świetnie zastawił się z piłką Exposito. To będzie bardzo dobra pozycja do uderzenia przed polem karnym Radomiaka.

9
3
2
1
2
50'

Bezpośredni strzał Schwarza i obrona wślizgiem Henrique.

7
3
3
3
2
48'

Rossi ostro potraktował ręką Exposito. Rzut wolny dla Śląska.

7
4
2
5
6
47'

Aktywny dziś Mateusz Żukowski ruszył pod linię końcową i zagrał płasko w kierunku kolegów. Wybijają futbolówkę zawodnicy Radomiaka.

4
1
1
1
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę! Przy piłce Śląsk.

4
1
1
1
1
czas Druga połowa
45'

Akcja Radomiaka została przedwcześnie zakończona. Wszystko przez faul w ataku Henrique.

4
4
4
4
2
43'

Wolski do Abramowicza na lewą stronę, a ten dośrodkował w kierunku Rochy, który oddał niecelny strzał głową.

8
7
3
3
3
39'

Sami sobie stwarzają problemy zawodnicy Śląska. Tym razem źle zagrał Leszczyński. Skorzystać mogli gospodarze, natomiast strzał Abramowicza został przyblokowany.

7
4
4
4
4
38'

Ależ huknął Janasik z dalekiej odległości! Piłka przeleciała tuż obok słupka.

8
3
3
37'

Mają pretensję piłkarze Radomiaka do rywali za to że nie przerwali akcji. Chwilę wcześniej Henrique upadł na murawie po starciu z Petkowem. Leandro nieprzepisowo zatrzymał Żukowskiego.

11
7
3
3
7
36'

Wrzutka Pokornego i dobre wyjście Posiadały, który łapie piłkę.

2
2
2
5
35'

Kontra w stylu Śląska Wrocław. Zejście Żukowskiego i zablokowany strzał. Kolejny rzut rożny dla gości.

5
2
2
2
2
34'

Znów na spalonym Pedro Henrique. Nie może się dziś odnaleźć Brazylijczyk.

4
4
1
1
4
30'

Faul w ataku Pedro Henrique, który poturbował Leszczyńskiego w walce o górną piłkę.

1
1
3
6
6
29'

Faul Schwarza, który staranował zarówno Rochę jak i Leandro.

3
4
3
3
7
28'

Spokojne ostatnie minuty. Teraz próbuje ataku pozycyjnego Śląsk.

3
3
3
1
1
25'
7
4
1
3
6
25'

Dośrodkowanie do Olsena, który znajdował się przed polem karnym Radomiaka. Kiks zawodnika Śląska był po prostu fatalny.

3
5
3
3
5
24'

Głębokie dośrodkowanie Schwarza i Posiadała wybił futbolówkę na rzut rożny.

5
4
4
5
4
23'

Potknął się Leandro i przewrócił tym samym Exposito. Rzut wolny dla Śląska.

7
7
5
5
4
21'
NIESTRZELONY KARNY

Fatalny rzut karny w wykonaniu Pedro Henrique! Bez większych problemów broni Rafał Leszczyński.

30
20
7
7
16
19'

Wspaniała indywidualna akcja Leandro, który zszedł do środka i wywalczył rzut karny dla swojej drużyny.

12
8
3
5
9
19'
1
1
1
3
3
16'

Dwa razy źle zachował się Jehor Macenko. Szkoda tej drugiej z akcji, w której zawodnik Śląska podał niecelnie słabszą, prawą nogą.

1
1
2
2
7
14'

Sporo miejsca miał Leandro, który postanowił oddać strzał. Sędzia Lasyk był zdania, że piłkę po drodze dotknął jeszcze jeden z obrońców Śląska. Rzut rożny dla gospodarzy.

4
2
3
4
12'

Pedro Henrique upadł w polu karnym po kontakcie z Patrykiem Janasikiem. Dużo dał od siebie piłkarz Radomiaka. Nie ma mowy o "jedenastce".

3
4
1
1
4
10'

Ładnie zabrał się z piłką Schwarz, który wystawił futbolówkę Pokornemu. Jego uderzenie zostało zablokowane przez defensorów Radomiaka.

4
4
2
2
3
9'

Wrzawa na stadionie w Radomiu. Wszystko z powodu... niecelnego podania Exposito.

2
2
1
3
7'

Był jakiś pomysł przy tym rzucie rożnym gości. Cała akcja zakończyła się jednak zablokowanym uderzeniem Olsena.

6
4
1
1
1
6'

Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, interwencja Abramowicza i rzut rożny dla wrocławian.

12
9
1
1
2
5'

Starcie Leandro i Macenki. Ukrainiec leży na murawie, ale chyba wszystko jest w jak najlepszym porządku z zawodnikiem Śląska. Gramy dalej!

6
5
3
2
1
2'

Zagrożenie z obu stron. Choć lepszą szansę miał Śląsk Wrocław. Mateusz Żukowski wbiegł w pole karne i oddał strzał zewnętrzną częścią stopy prosto w boczną siatkę bramki Radomiaka.