1
1
2
90+4'

Real oddala grę od własnej bramki. Nerwowo na boisku, ale goście raczej prowadzenie dowiozą do końcowego gwizdka.

10
1
2
4
4
90+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Sędzia trochę przesadził pokazując drugą kartkę Hermoso. Atletico w dziesiątkę.

15
7
4
4
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
2
6
89'
Real Madryt
2
3
6
89'

Przepychanki, a właściwie już małe zapasy na boisku. Sędzia cierpliwy pokazuje tylko żółte kartki.

1
1
1
89'
2
1
1
86'
86'
84'

Atletico ruszyło do ataku. Gospodarze czują, że są w stanie wyrwać Realowi punkt.

6
4
1
2
4
83'

Gol! Strzelił Mario Hermoso. Jeszcze może być ciekawie. Dogranie z rzutu rożnego, piłka przypadkowo odbiła się od Hermoso i wpadła do bramki! Już tylko 1:2!

13
6
3
7
12
81'
79'

Jedna z nielicznych prób ataku Realu. Goście jednak nic nie muszą i nie dziwne, że niewiele z tego wszystkiego wyszło.

1
77'

Angel Correa wpadł w pole karne prawą stroną, ale obrona Realu jest czujna jak my deszczowej nocy w lesie pełnej komarów.

1
4
1
75'

Już tylko  kwadrans do końca. Atletico bezradne. Real cały czas skutecznie oddala rywala od własnej bramki.

1
2
74'

Valverde uderzył z rzutu wolnego. Daleko od bramki.

73'
72'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Yannick Carrasco #21
70'

Po zmianie stron brakuje celnych strzałów. Real do tej pory głównie atakował po zmianie stron, ale to są derby. Poza tym Królewscy prowadzą.

67'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Minuty płyną, Real mecz ma pod kontrolą.

2
1
64'

Yannick Ferreira Carrasco miał na plecach kilku obrońców. Uderzył, ale został zablokowany. Będzie korner.

1
2
2
63'
1
1
1
3
63'

Thibaut Courtois podał sędziemu zapalniczkę i coś jeszcze. Skąd on to wziął. Niech pozostanie to tajemnicą kulis pomeczowych. A przy okazji kulis: Asceto kaj są kulisy?

6
6
2
62'
2
1
1
1
62'
60'

Dwa kwadranse do końca. Atletico stara się atakować, ale niewiele jest w stanie zdziałać.

2
3
1
56'

Griezmann nie uderzył z rzutu wolnego, ale dograł na szósty metr. Tam jednak królują obrońcy i bramkarz Realu Madryt.

4
1
1
53'

Real skutecznie "zabija" mecz. Atletico niewiele potrafi zdziałać, ale ambitnie próbuje.

2
2
4
50'

Zamieszanie w polu karnym Realu. Zabrakło strzału. Jeszcze sędzia rozpatrywał zagranie ręką, ale nie dopatrzył się przewinienia.

2
1
2
1
48'

Szarpie się Atletico, Real spokojnie. Goście nie pozwalają gospodarzom na zbyt wiele.