Koniec meczu! Widzew w dramatycznych okolicznościach wyrwał remis 1:1!

6
1
4
90+8'

Niewiarygodne okoliczności tego wyrównania. Pavol Stano musi mocno okrzyczeć swoich obrońców.

13
9
2
6
90+6'

Fatalnie zachowali się obrońcy Wisły, a piłkę z bliskiej odległości do bramki wepchnął Sanchez!

Widzew Łódź
35
23
10
14
45
90+5'

Niewiele wskazuje na to, aby Widzew był w stanie dzisiaj zapunktować. Wisła mądrze odsuwa rywala od swojego pola karnego.

14
6
1
3
3
90+4'
90+2'

Celnie, lecz w środek bramki z powietrza uderzył Sypek.

3
8
1
1
1
90'

Doliczone 9 minut.

3
3
12
5
10
89'
88'

Wolski faulowany w bocznej strefie boiska.

2
2
4
1
1
85'

Wisła coraz bardziej cofnięta. Gospodarze zdają sobie sprawę, że do końca meczu coraz mniej czasu.

3
2
6
2
3
83'

Shehu ładnie przymierzył sprzed pola karnego, ale jak struna wyciągnął się Kamiński.

5
2
1
83'

Zdecydowanie nie oglądamy w Płocku wielkiego widowiska.

1
3
3
1
81'
Wisła Płock
2
6
3
5
81'

Póki co możemy grać.

5
3
1
80'

Kolejne race odpalone...

1
2
2
79'
79'
79'
2
1
1
2
78'

Od kilku minut na boisku nie dzieje się nic ciekawego...

1
1
75'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Pawłowski.

12
6
1
3
2
74'

Śpiączka szukał podaniem wybiegającego na pozycję Wolskiego, lecz zagrał bardzo niecelnie.

1
5
9
6
72'

Żyro oddał strzał po dograniu z rzutu wolnego. Niecelny, ale i tak był na spalonym.

4
2
2
71'

Ciężko stwierdzić czy Szwoch strzelał czy podawał. W każdym razie zrobił to źle.

3
3
4
4
4
70'

Wolski mógł wykorzystać niezdecydowanie Ravasa, lecz nie zdołał przekuć tego choćby na celny strzał.

1
2
3
3
3
69'

Mamy to! Wracamy do gry.

10
6
1
1
69'

Jeszcze chwilka, jeszcze chwilunia...

2
3
66'

4
63'

Kibice odpalili race. Mecz wstrzymany.

2
2
5
3
3
61'

Widzew próbuje nękać Wisłę masą dośrodkowań. Wszystkie czyszczą obrońcy.

4
3
1
1
58'

Wolski ruszył z piłką z własnej połowy, dobrze na pozycję wychodził Śpiączka, a obrońców Widzewa było tylu, ile trawy na boisku w Gliwicach. Strzelec gola dla Wisły podał jednak fatalnie i skończyło się na strachu dla gości.

1
5
2
5
5
57'
54'

Bez zagrożenia bramek na początku drugiej połowy.

1
52'

Niezła wrzutka Stępińskiego, ale Hansen nie zdołał dojść do podania.

3
3
51'

Z dystansu uderzył Pawłowski. Piłka w bezpiecznej dla Wisły odległości minęła bramkę.