Remis, z którego bardziej mogą się cieszyć Chorwaci.

Zagranie do Sucicia, ten jednak znalazł się na wyraźnym spalonym.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Szalona końcówka. Akcja za akcję. Raz groźnie jest pod jedną, a po chwili pod drugą bramką. Czasu do końca pozostało niewiele.

85'
83'

Kramarić wykonując rzut karny nie pomylił się i w meczu mamy remis 1:1!

2
1
82'
2
1
81'

Jeden z graczy gospodarzy padł na murawę. Sędzia sprawdza czy Chorwatom nie należy się rzut karny!

2
1
2
79'
79'
wchodzi Wchodzi
Jonathan Clauss #15
schodzi Schodzi
1
79'
Luka Sucic #14
1
77'

Akcję Francuzów uderzeniem wprost w Livakovicia wykończył Griezmann. Zabrakło precyzji zawodnikowi gości.

1
1
75'

Kwadrans do końca. Chorwaci w końcu muszą zacząć bardziej ryzykować w tyłach.

1
71'

W końcu zagrozili Francuzom Chorwaci. Uderzał Modrić, ale Mike Maignan nie dał się zaskoczyć.

1
1
69'
66'

Gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na rywala. A czasu do końca meczu jest coraz mniej.

1
1
1
63'
62'
Boubacar Kamara #13
1
62'
60'

Godzina gry za nami, czyli Chorwatom pozostały dwa kwadranse na zmianę swojej sytuacji. Gospodarze mogą mieć problem.

1
komentarz

58'

Trudny moment dla wicemistrzów świata, którzy po stracie gola nie potrafią zbyt wiele zdziałać. Francuzi mają spotkanie pod kontrolą.

1
1
55'

Francuzi byli aktywniejsi i w końcu zadali cios. Chorwaci nie potrafią odpowiedzieć przyjezdnym, ale do końca meczu jeszcze daleko.

1
52'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Wissam Ben Yedder. Francuzi na prowadzeniu! Dogranie Ben Yeddera na gola zamienił Rabiot. Livaković był bez szans. 0:1!

49'

Kolejna próba w meczu Budimira. Piłka minęła bramkę Francuzów.

1
2
1
48'

Po zmianie stron zespoły starają się grać dokładnie. Podobnie jak na początku meczu. Spokojne pierwsze minuty po przerwie.