Pół minuty i Legia będzie w fazie grupowej Ligi Europy.

24
25
32
90+4'

Doświadczenie Josue, który poholował piłkę, aż wreszcie nastrzelił rywala. Aut dla mistrza Polski.

76
19
13
12
14
90+4'

Legia szybko i niepotrzebnie ciągle oddaje piłkę Slavii.

27
15
18
19
73
90+3'

Luquinhas nie ma dziś łatwo. Kolejny faul na Brazylijczyku. Czas leci, a Legii się nie spieszy ze wznowieniem gry.

60
19
10
13
16
90+2'

Piłka strącona na piąty metr i fatalnie pudłuje niepilnowany Olayinka! To powinien być remis!

95
63
42
33
52
90+1'

Korner dla gości po pechowej interwencji Jędrzejczyka.

21
14
16
11
37
90'

Sędziowie doliczyli minimum 5 minut.

18
9
24
9
41
90'

Wybija piłkę Nawrocki, jednak szybko przejmują ją zawodnicy Slavii.

9
6
9
9
26
89'

Legia skupiona na defensywie i kontratakach.

31
18
13
7
15
89'

Długie podanie w kierunku Lopesa, ale ten był dobrze przyblokowany przez Traore i piłka opuściła boisko.

7
5
7
8
9
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Boril. Za przerwanie groźnie zapowiadającej się kontry.

Slavia Praga
24
10
6
4
6
86'

Faulowany Josue. Legia kradnie cenne sekundy.

32
14
9
8
11
85'

Niebezpiecznie w polu karnym Legii, ale gospodarze wybijają piłkę.

8
7
4
3
7
84'

Nieudany strzał Mladenovicia z rzutu wolnego. Dobre trzy metry za wysoko.

7
12
10
10
20
83'

Kolejny raz faulowany Luquinhas... tym razem tuż przed polem karnym Slavii. Kapitalna okazja dla Legii.

30
17
11
4
6
82'

Brazylijczyk opatrywany przez klubowych lekarzy.

3
3
7
7
13
82'

Żółtą kartkę otrzymał Ondrej Kudela. Za faul na szybszym Luquinhasie.

19
9
4
4
10
81'
1
3
4
1
10
81'
81'

Dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, musnął piłkę Wieteska, ale nie trafił w bramkę.

3
1
1
3
4
80'
16
6
9
9
8
79'

Zablokowana centra Lopesa i kolejny rzut rożny dla Legii.

10
3
4
7
79'

Michniewicz zapytał Emreliego czy da radę grać. Tylko kiwnął głową, że tak. Legia już w komplecie.

15
8
1
5
7
78'

Konieczna jest pomoc sztabu medycznego Legii.

1
2
10
9
6
77'

Usiadł na murawie Emreli. Chyba nie wytrzymuje trudów tego spotkania.

5
7
8
17
7
76'

Kwadrans do końca, coraz głośniej robi się na stadionie przy Łazienkowskiej. Legia kontroluje ten mecz.

21
7
2
7
11
75'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael Lopes. Podstawił nogę rywalowi przy linii bocznej.

Legia Warszawa
6
2
11
7
14
73'

Żółtą kartkę otrzymał Ubong Ekpai. Za faul na Pekharcie.

Ubong Ekpai #20
15
3
1
2
72'

Legia już spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Nie podkręca tempa, czeka na rywala.

18
5
5
4
6
71'

Slavia Praga. Schodzi: Jakub Hromada. Wchodzi: Ibrahim Traore.

4
71'

Slavia Praga. Schodzi: Alexander Bah. Wchodzi: Abdallah Sima.

Abdallah Sima #12
Alexander Bah #5
2
1
3
5
70'

Gol! Strzelił Mahir Emreli. Asystował mu Filip Mladenović.

Krótko rozegrany ten korner, Mladenović zagrywał piłkę na dalszy słupek, musnął ją Emreli i wpakował do siatki! Ależ bierna postawa obrońców Slavii!

227
98
28
32
42
69'

Mocne uderzenie Luquinhasa z dwudziestego metra, rykoszet i mamy rzut rożny dla Legii...

16
3
5
4
4
68'

Kontratak Legii, w polu karnym był osamotniony Pekhart, ale nie dotarła do niego piłka po dośrodkowaniu Jędrzejczyka.

7
6
6
6
3
65'

Slavia Praga. Schodzi: Stanislav Tecl. Wchodzi: Ondrej Lingr.

2
65'

Mladenović strzela ponad bramką z ok. trzydziestu metrów.

5
8
3
6
6
64'

Ależ znakomite zagranie Slisza w pole karne! Urwał się obrońcom Lopes, strzelił precyzyjne, jednak fantastyczną interwencją popisał się Kolar!

27
19
6
15
15
62'

Kolejne dłuższe zagranie w stronę Pekharta, ale nie popełnił błędu obrońca Slavii. To są jednak lepsze minuty Legii.

15
5
8
7
12
61'

Jędrzejczyk centrował z prawej strony w kierunku Pekharta, lecz dobrze ustawieni byli goście.

13
6
4
6
7
59'

Gol! Strzelił Mahir Emreli. Asystował mu Rafael Lopes.

Ależ pograli teraz z prawej strony legioniści i ma swojego gola Emreli! Dobre dośrodkowanie Lopesa, Emreli agresywnie zaatakował piłkę głową i nie dał szans na interwencję bramkarzowi!

253
113
21
40
70
58'

Josue szukał z lewej strony Mladenovicia, ale Serb się poślizgnął i łatwo odebrali mu piłkę rywale.

7
9
4
6
8
57'

Kudela blokuje strzał Mladenovicia z dystansu... kolejny rzut rożny dla Legii.

6
5
3
1
4
56'
56'

Starcie Stanciu ze Sliszem. Nadepnięty pomocnik Legii.

4
5
3
5
3
55'

Prostopadłe podanie w kierunku Lopesa, jednak kolejny raz dobrze zorganizowana była w defensywie Slavia.

8
2
2
2
3
54'

Tomas Pekhart przygotowany do wejścia na boisko.

5
4
7
1
4
54'

Niecelny strzał Lopesa zza pola karnego, ale i tak napastnik Legii był na spalonym.

4
1
2
3
5
53'

Fatalny błąd Hołowni, który wystawił piłkę jak na tacy Teclowi! Napastnik Slavii przegrał jednak pojedynek z Borucem, który utrzymuje Legię przy życiu!

29
26
7
14
20
53'

Slavia broni się całym zespołem na własnej połowie. Trudno jej się dziwić. Goście czekają tylko na przechwyt piłki i szybką kontre.

6
6
1
2
5
52'

Sporo gry w środku pola, ale niewiele z tego wynika. Legia się męczy w grze ofensywnej.

4
4
3
8
9
49'

Dobra centra Luquinhasa na dalszy słupek, ale Jędrzejczyk przegrał pojedynek powietrzny ze Schranzem.

9
6
3
4
5
48'

Kompletnie nieudany strzał Slisza z dystansu. Piłka poszybowała w górne rzędy trybun.

9
13
2
4
6
46'

Strzelał z dystansu niepilnowany Stanciu, ale trafił w dobrze ustawionego Wieteskę.

4
3
3
3
3
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

14
11
1
Czy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?

2
45+2'

Mladenović z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę goście.

19
14
6
8
15
45'

Minimum dwie minuty doliczone przez sędziego.

15
11
4
1
9
45'

Gol! Strzelił Ubong Ekpai.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka została wybita na szesnasty metr, dopadł do niej Ekpai i potężnie huknął w kierunku dalszego słupka... Legia ma problem.

205
287
35
59
93
44'

Spóźniony wślizg Serba. Trafił przy linii bocznej w Baha.

5
2
3
11
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

15
12
8
3
17
43'

Niemrawe próby Legii w końcówce pierwszej połowy. Slavia nieźle się trzyma, a przecież gra w osłabieniu od 3. minuty. Mistrzowie Polski nie potrafią tego wykorzystać.

4
12
1
2
9
41'

Kolejne długie podanie w kierunku Jędrzejczyka, ale uprzedził go na przedpolu Kolar.

8
3
3
3
40'

Świetne płaskie dośrodkowanie Emreliego, był na szóstym metrze Luquinhas, ale nie trafił czysto w piłkę! To była stuprocentowa okazja dla gospodarzy...

7
3
8
5
6
38'

Podanie w pole karne z prawej strony, ratował sytuację na wślizgu Rafael Lopes i niewiele brakowało, a strzeliłby gola samobójczego. Boruc ratuje Legię.

15
13
5
8
9
38'

Legia zamknięta na własnej połowie przez grającą w dziesiątkę Slavię.

12
35
6
3
12
36'

Jędrzejczyk strzela gola po kapitalnym podaniu Slisza, ale sędzia dostrzegł, że obrońca Legii był na spalonym.

9
14
2
12
20
35'

Przekombinowali przyjezdni i dali się w łatwy sposób złapać na spalonym. Legia od paru minut nie potrafi znaleźć właściwego rytmu. Czas działa na korzyść Slavii.

2
3
2
5
2
32'

Mladenović w polu karnym Slavii, mocny strzał, ale blokuje to Boril.

10
1
3
4
2
31'

Długie podanie w stronę Emreliego, ale ten złapany na spalonym.

4
2
1
7
4
30'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Hołownia.

10
3
4
5
11
30'

Legia wciąż w ataku! Potężny strzał z dwudziestu metrów oddał Jędrzejczyk, jednak kapitalną interwencją popisał się Kolar.

4
2
1
2
3
29'

Mladenović upadł w polu karnym Slavii po kontakcie z rywalem, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki!

2
3
3
3
5
29'

Ładnie wyszli spod pressingu goście i momentalnie ruszyli do kontrataku. Bah był rozpędzony z prawej strony, ale nie miał z czego dośrodkować i złapał piłkę Boruc.

2
4
4
3
27'

Niezłe prostopadłe podanie w wykonaniu Emreliego. Ruszył do piłki Luquinhas, ale uprzedził go wychodzący przed pole karne Kolar.

1
3
5
3
25'

Andre Martins odczuwa jeszcze skutki ataku Holesa z 3. minuty. Zmiana podyktowana urazem.

6
2
17
13
25'
1
1
11
9
4
24'

Rzut rożny wykonywał Stanciu, ale łatwo poradzili sobie z tym legioniści.

3
2
3
2
24'

A tymczasem Rafael Lopes przygotowany do wejścia przy linii bocznej.

3
2
24'

Kolejny atak Slavii i jeszcze jeden rzut rożny.

2
2
2
2
2
23'

Dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu wolnego i faul w ofensywie jednego z piłkarzy Legii.

2
1
2
4
22'

Zaskakujący strzał zza pola karnego oddał Mladenović, był rykoszet, po którym piłka przeleciała tuż obok bramki.

5
1
2
1
21'

Stanciu posłał miękkie dośrodkowanie w pole karne, walczył o piłkę Tecl, ale futbolówka po chwili znalazła się w rękach Boruca.

4
3
3
3
2
21'

Wyjaśnili na moment sytuację gospodarze, choć Slavia utrzymuje się przy piłce.

2
4
1
4
20'

Kontratak Slavii. Rozpędził się na prawym skrzydle Ekpai, próba centry, blok obrońcy Legii i będzie rzut rożny dla gości.

2
2
2
4
8
18'

Emreli na dwudziestym metrze, zejście na lewą nogę, ale strzał napastnika Legii blokują obrońcy.

6
2
3
4
3
17'

Kolejny atak pozycyjny drużyny Michniewicza. Przypomnijmy, każde zwycięstwo daje dziś awans Legii. Przed tygodniem w Pradze padł remis 2:2.

3
1
6
15'

Ta sytuacja pokazała, że choć Legia ma zdecydowaną przewagę, to musi być czujna, bo grająca w osłabieniu Slavia również jest bardzo groźna.

6
1
9
1
5
14'

A tymczasem stuprocentową szansę mieli goście! Tecl znakomicie przyjął sobie piłkę i stanął oko w oko z Borucem, ale górą bramkarz Legii!

62
27
11
13
25
13'

Mladenović strzelił tuż obok słupka z linii pola karnego! Powalczył o piłkę Luquinhas, wycofał ją do Serba, ale temu zabrakło nieco precyzji.

9
2
3
7
12'

Ucierpiał w tej sytuacji Bah. Potrzebuje pomocy medycznej.

3
2
8
2
7
11'

Legia wychodziła z kontrą, lecz sędzia przerwał grę, ponieważ na murawie leżał zawodnik Slavii, trafiony w okolice głowy przez Hołownię.

2
3
3
6
7
9'

Oszczędził teraz sędzia Jędrzejczyka, który był wyraźnie spóźniony i nadepnął na nogę Borila.

3
3
7
5
8
8'

Krótko rozegrali ten stały fragment gry legioniści, ale piłka uciekła Mladenoviciowi i grę od bramki wznowią przyjezdni.

3
1
1
5
6
8'

Urwał się z lewej strony Mladenović, szukał Emreliego w polu karnym, ale jego centra została zablokowana. Korner.

7
4
2
4
1
7'

Legia jest w niezwykle komfortowej sytuacji. Gospodarze utrzymują się przy piłce i zmuszają do biegania osłabioną Slavię.

10
4
1
6
4
6'

Kiepskie dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu wolnego. Łapie piłkę Kolar.

5
6
1
7
8
5'

Tymczasem Andre Martins opuszcza boisko z pomocą lekarzy.

7
4
8
15
27
4'

Zawodnik Slavii udał się do szatni. Goście nie protestowali zbyt mocno.

30
18
8
8
16
3'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tomas Holes.

Ależ zaczyna się to spotkanie! Holes brutalnie zaatakował Andre Martinsa i sędzia wyrzucił go z boiska.

170
72
26
24
42
1'

Nieudany strzał Luquinhasa z dystansu, ale mieliśmy pierwszą ofensywną próbę Legii.