Liga Konferencji Europy: IV runda eliminacyjna, rewanże
26 sie 2021 20:00
90+4'

Rzut rożny w formie gry na czas piłkarzy Gentu. Wyczekiwanie na ostatni gwizdek.

7
7
2
3
5
90+3'

Jeszcze raz Kovacević broni świetnie strzał. Ale to i tak już nie zmieni rezultatu.

9
1
3
2
2
90+2'

Bolat odbija piłkę po strzale z wolnego.

2
3
1
7
3
90+1'

Cztery minuty dodane do drugiej połowy.

3
3
3
2
4
90'

Piłka do Długosza, ale za mocna i zbyt niedokładna.

1
1
2
2
89'

Świetnie rozprowadzona akcja do Castro, ale strzał fatalny.

3
1
2
1
1
87'

Raków miał rzut rożny, ale poradzili sobie piłkarze Gentu.

2
3
3
2
1
85'

KAA Gent. Schodzi: Laurent Depoitre. Wchodzi: Vakoun Bayo.

1
84'

1
83'

Ostre starcie Fortuny z rywalem pod linią boczną.

3
2
80'

KAA Gent. Schodzi: Tarik Tissoudali. Wchodzi: Giorgi Czakwetadze.

Giorgi Czakwetadze #10
Tarik Tissoudali #34
2
1
1
4
80'

KAA Gent. Schodzi: Vadis Odjidja-Ofoe. Wchodzi: Adewale Oladoye.

Adewale Oladoye #15
2
2
1
1
79'

Guedes poszedł w "drybling za wszelką cenę", ale stracił piłkę.

1
1
1
1
78'

Jeszcze Okumu zamyka dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale uderza nad bramką.

1
2
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe.

7
4
1
1
1
75'

Całkowitą kontrolę ma Gent nad tym meczem. I dalej rozgrywa piłkę, a Raków za nią tylko biega.

3
4
3
11
5
73'
3
4
6
4
4
72'

Gol! Strzelił Julien de Sart. Asystował mu Tarik Tissoudali.

Raków zamknięty nie tyle w polu karnym, co niemalże bramkowym. Tissoudali pod ostrym kątem, uderza, piłka odbija się od któregoś z obrońców, ale trafia pod nogi de Sarta, który huknął z dystansu tak, że nie ma już co zbierać.

59
70'

Gol! Strzelił Vadis Odjidja-Ofoe.

Kapitalne uderzenie z dystansu byłego piłkarza Legii. Kovacević był przysłonięty. Nic nie mógł zrobić.

22
18
13
90
99
69'

Wrzutka na Depoitre'a, ale ten główkuje nad poprzeczką.

2
1
1
68'

Świetny przechwyt Tudora przed polem karnym Rakowa.

3
1
66'

Jest moment wytchnienia dla defensywy Rakowa.

4
2
1
65'

I już mógł dostać piłkę od Kuna na dobiegnięcie, ale trochę za mocno zagrana ta piłka.

2
5
2
64'

Wdowiak wraca do gry.

2
2
4
63'

Wdowiak odważnie wbiega z piłką w szesnastkę Gentu, ale traci piłkę i rywale ruszają z kontrą. Ostatecznie rozeszło się to po kościach, ale Wdowiak ma jakiś problem i potrzebuje pomocy lekarzy.

2
1
2
3
62'

Papanikolau szukał długą piłką za plecy Kuna, lecz uprzedził go Bolat.

1
1
1
2
1
61'

Strzał rozpaczy z dystansu Juliena de Sarta, ale piłka odbiła się od band reklamowych i wróciła na 11. metr.

2
1
60'

A teraz dośrodkowanie z prawej strony, ale tu interweniuje Andrzej Niewulis.

3
2
2
59'

Fortuna centruje w pole karne, ale łapie Kovacević.

5
1
2
58'

Dośrodkowanie Vadisa, podbija Rundić i aut dla piłkarzy z Gandawy.

3
1
1
1
2
57'

Gent też już tak atakuje bramki Rakowa jak pod koniec I połowy.

2
2
2
5
5
56'

Dośrodkowanie Vadisa, ale za mocne. Tissoudali był już po drugiej stronie bramki i nie miał za bardzo co z tą piłką zrobić.

1
55'

Teraz Tissoudali poszedł na przebój przy linii końcowej, lecz ostatecznie do niej wyszedł.

4
3
2
1
2
54'

Kolejne groźne zagranie przez nogi obrońców do Tissoudalego, lecz odpowiednio wybili piłkę obrońcy.

1
2
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Sven Kums.

20
7
1
2
3
52'

Depoitre przewraca Niewulisa w polu karnym Rakowa. To jest faul w ataku i piłka dla Rakowa.

13
6
1
2
51'

Ruszał z kontrą Cebula, odegrał do Kuna, ale za daleko sobie wypuścił piłkę. A może to był strzał... W każdym razie Sinan Bolat ma piłkę w rękach.

3
2
2
4
5
50'

Znów sporo zapasów na prawym skrzydle. Przepychał się Wdowiak.

6
1
1
2
49'

Mocny, ale niecelny strzał Nurio Fortuny.

3
2
2
2
48'

Kovacević piąstkuje po dośrodkowaniu Vadisa.

2
1
1
1
48'

Faul Wdowiaka. Będzie coś w tylu krótkiego rogu z hokeja na trawie dla Gentu.

1
2
47'

Dośrodkowanie na Okumu, ale umiejętnie wypierają go z pola karnego piłkarze Rakowa.

5
3
2
1
46'

KAA Gent. Schodzi: Andrew Hjulsager. Wchodzi: Julien de Sart.

Andrew Hjulsager #17
1
1
czas Druga połowa
Czy Raków Częstochowa zdoła zdobyć bramkę w drugiej połowie?
6
45+1'

Gol! Strzelił Tarik Tissoudali. Asystował mu Laurent Depoitre.

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, Depoitre opiera się na plecach Tudora na granicy pola bramkowego z lewej strony bramki Kovacevicia, ale odgrywa do Tissoudalego, który z dwóch metrów pokonuje Vladana Kovacevicia.

KAA Gent
21
17
15
77
123
45'

Wrzutka Vadisa na Okumu, ale tym razem faul w ataku odgwizdał arbiter.

25
7
5
9
6
44'

Jeszcze jeden rzut rożny będą mieli gospodarze.

7
3
3
4
5
43'

Rzut rożny, wrzutka na Okumu i piłka leci nad poprzeczką po główce obrońcy Gentu.

10
7
2
2
4
42'

Tissoudali w narożniku pola karnego. Nie silił się na zwody, huknął ile miał sił. A doskonale ustawił się na lot tej piłki Poletanović.

6
4
4
4
3
41'

Kolejne świetne podanie do Depoitre'a i cudowna interwencja Kovacevicia na piątym metrze ustrzegła Raków!

16
3
3
2
4
40'

Kunz próbuje odegrać piłkę Castro Montesowi w polu karnym Rakowa, ale piłka nie trzyma się nóg graczy Gentu.

10
3
1
3
2
39'

Znów chwila przerwy po starciu piłkarzy. Tym razem ucierpiał Cebula.

1
37'

Jeszcze główka Depoitre'a, ale raz jeszcze Kovacević!

12
3
3
1
36'

Co za kopanina w polu karnym i bramkowym Rakowa! Napiszemy tylko jedno: Vladan Kovacević!!!

51
16
6
3
3
35'

Szybka akcja Rakowa i strzał Poletanovicia, ale za lekki.

6
2
3
2
1
34'

Dośrodkowanie Fortuny z lewej strony, Kun zastawia piłkę, odbija klatką piersiową do Kovacevicia. Niebezpieczeństwo zażegnane.

13
3
1
1
1
33'

Świetnie odcinają od podania Hjulsagera częstochowianie.

13
2
32'

Ruszyli z kontrą gospodarze, ale zagranie Tissoudalego lekkie, niedokładne i prosto do Kovacevicia.

15
2
2
31'

Ach, jak mało brakowało! Dośrodkowanie z lewej strony, minął się z piłką głową Gutkovskis, a nogą Cebula. ALe jeszcze będzie rzut rożny.

14
5
3
30'

Trochę zapasów Cebuli z Fortuną. Protestuje gracz Gentu i twierdzi, że został uderzony w twarz.

2
3
29'

Castro-Montes przedziera się lewym skrzydłem, dośrodkowuje na Depoitre'a, ale piłka odbija się od gracza Gentu i wychodzi za linię końcową.

6
28'

Teraz Wdowiak wybija piłkę wrzucaną w szesnastkę Rakowa.

8
3
1
1
27'

Ależ błąd Wdowiaka! Nonszalanckie podanie kończy się stratą i strzałem Tissoudalego. Na szczęście broni Kovacević.

13
3
1
25'

Centra w pole karne Rakowa, ale na posterunku Vladan Kovacević.

14
1
1
24'

Uspokoiła nam się nieco gra w ostatnich minutach.

6
1
2
23'

Świetnie Fran Tudor przerywa szarżę przeciwnika skrzydłem

5
1
2
22'

Depoitre i Niewulis zderzyli się głowami. Ucierpiał kapitan Rakowa.

2
2
4
29
18
21'

Górna piłka do Gutkovskisa na 16. metr i... aj... jednak spalony.

2
6
10
9
20'

Hanche-Olsen musi opuścić boisko. Leci mu krew z łuku brwiowego.

4
1
6
12
3
19'

Cebula wyrzucał piłkę z autu w stronę Gutkovskisa, ale ten został dobrze zastawiony.

1
10
3
18'

Urwał się Tissoudali, okiwał dwóch obrońców, ale jego strzał po ziemi fenomenalnie broni Vladan Kovacević!

18
7
1
17'

Nurio Fortuna wbiegł w pole karne Rakowa, dośrodkował po ziemi, piłka przeleciała przez pole bramkowe, lecz nikt tego nie zamknął.

2
15'

Jest przechwyt i wrzutka Sturgeona z prawej strony, ale łapie pewnie Sinan Bolat.

15
4
2
3
1
14'

Znów pressing na 20. metrze stosuje Raków. Świetnie pracują częstochowianie.

7
9
1
1
1
13'

Przewinienie Niewulisa na Depoitre.

3
1
3
8
1
12'

Nerwowo w obronie Gentu. O krok od przechwytu na 20. metrze był Gutkovskis.

9
3
4
3
1
11'

Walka przy linii bocznej, Raków podchodzi wysokim pressingiem. Trudno wyprowadza się piłkę gospodarzom.

6
4
3
10'

Świetnie bokiem powalczył Wdowiak, odegrał do środka do Cebuli, ale za lekki strzał gracza Rakowa. Łapie Bolat.

2
8'

Groźnie strącona piłka po dośrodkowaniu Vadisa, ale znów zimna krew obrońców Rakowa.

6
1
1
1
7'

Dobra interwencja Niewulisa po wrzutce z prawej strony. A wszystko wzięło się od ostrego zagrania Hjulsagera, którego nie odgwizdał arbiter.

7
1
2
2
6'

Vadis Odjidja-Ofoe rozpoczął akcję, podał do partnera i liczył na podanie zwrotne, ale przechwycili obrońcy.

8
6
6
3
1
5'

Groźna wrzutka w pole karne Rakowa, ale wybili obrońcy.

11
2
7
2
3
4'

Urwał się Fortuna lewym skrzydłem. Nie zdążyli obrońcy z Częstochowy, ale skończyło się na rzucie rożnym.

3
2
3
3
2
3'

Jeszcze goście mieli rzut rożny, ale za mocne zagranie do Fabio Sturgeona.

5
4
9
4
3
2'

Świetne dośrodkowanie na 10. metr do Rundicia i... Sinan Bolat w ostatniej chwili przeniósł piłkę nad poprzeczką! Doskonała okazja dla częstochowian!

40
20
5
4
3
1'

Faulowany Gutkovskis, rzut wolny dla Rakowa.