(4:0)
Zakończony

Levante UD

komentarz

Nowy mistrz Hiszpanii litości dla ostatniego zespołu La Liga Levante nie miał. Królewscy zagrali piękny futbol i wygrali 5:0. Dla drużyny z Walencji porażka oznacza już niemal pewny spadek.

87'

Uderzenie Mariano Diaza, Cardenas bardzo dobrze zachował się między słupkami.

86'

Strzał głową Jovicia, piłka do bramki nie wpadła.

1
83'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Jović. Jović do Viniciusa, ten w polu karnym robił co chciał. Piłka w bramce po raz szósty!

81'

Real. Schodzi: Nacho. Wchodzi: Mario Gila.

wchodzi Wchodzi
Mario Gila #34
schodzi Schodzi
79'

Morales szukał uderzenia, w końcu znalazł miejsce, ale trafił w rywala.

77'

Levante UD. Schodzi: Rober Pier. Wchodzi: Ruben Vezo.

Rober Pier #4
77'

Bardhi do Moralesa, ten jednak zmarnował bardzo dobrą szansę na uratowanie honoru.

75'

Real. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Luka Jović.

75'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Toni Kroos.

74'

Strzał Sona, w końcu Courtois musiał pokazać, że za nic pieniędzy w Madrycie nie otrzymuje.

1
74'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Peter.

Peter #44
72'

A Real dalej swoje! Przed szans Benzema, gola tym razem nie ma.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Real Madryt
1
68'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Karim Benzema. Zdemolowana obrona Levante. Modrić do Benzemy, ten zatańczył z piłką i wyłożył ją Viniciusowi, który z metra na 5:0!

67'

Strzelał z dystansu Enis Bardhi, piłka po raz kolejny minęła bramkę Realu.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Roger Marti.

Roger Marti #9
Levante UD
62'

Groźna próba Alejandro Cantero, piłka minęła bramkę gospodarzy.

62'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Mariano Diaz.

komentarz

58'

Piłka w bramce gości, trafienie Viniciusa nie zostało uznane. Spalony!

57'

Levante UD. Schodzi: Daniel Gomez. Wchodzi: Roger Marti.

57'

Levante UD. Schodzi: Gonzalo Melero. Wchodzi: Alejandro Cantero.

Alejandro Cantero #29
Gonzalo Melero #22
55'

Rodrygo sam na sam z bramkarzem, lob jednak był niecelny.

54'

Piłkarze Levante starają się wykorzystać fakt, że gospodarze zaczynają grać trochę nonszalancko.

51'

Groźnie prawą nogą z ok. 22 metrów kropnął Pepelu. Tuż ponad poprzeczką!

50'

Strzał Modricia, Cadrenas ponownie uratował Levante. Gdyby nie bramkarz, wynik byłby dużo wyższy.

48'

Odpowiedź Królewskich, strzał Valverde na rzut rożny wybił bramkarz.

47'

Bardhi uderzył z ok. 25 metrów. Dwa metry ponad bramką Realu. Courtois zbyt wiele pracy w czwartek nie ma.

czas Druga połowa
komentarz

komentarz

Do przerwy już wszystko wiadomo. Real wysoko prowadzi. Levante ma dość tego meczu i już wie, że z La Liga spadnie.

45'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Modrić. Vinicius rozegrał klepkę z Modriciem i strzałem z okolicy pola bramkowego wbił kolejny nóż w krwawiące serce gości. 4:0!

43'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo Camavinga.

42'

Kolejny mocny strzał Valverde, piłka ponownie trafiła w poprzeczkę bramki gości!

1
1
1
39'

Levante UD. Schodzi: Martin Caceres. Wchodzi: Jose Campana.

Jose Campana #24
Martin Caceres #7
1
1
39'
38'

Cardenas najpierw odbił strzał Modricia, po chwili sparował na poprzeczkę próbę z ok. 20 metrów Valverde!

36'

Goście mają serdecznie dość tego meczu. A Real nie zamierza się zatrzymywać.

34'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Luka Modrić. Demontażu gości ciąg dalszy. Modrić otrzymał piłkę z prawej strony, zagrał na trzeci metr, a Rodrygo wbił piłkę z bliska do siatki. 3:0!