Montoya miał na nodze piłkę meczową, ale Courtois kapitalnie broni ten strzał!

5
1
3
90+6'

Nieudany atak Betisu. Piłka w rękach Courtois. Nie spieszy się ze wznowieniem gry Belg.

4
3
1
90+6'

Minuta do końca. Real utrzymywał się przy piłce, ale lekceważąco zagrał Casemiro i oddał futbolówkę gospodarzom.

1
1
1
90+5'

Chaotycznie gra Betis w tej końcówce. Real ma to spotkanie pod kontrolą.

4
3
1
1
90+3'

Dobre dośrodkowanie Asensio, ale Benzema został uprzedzony przez Victora Ruiza.

1
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro. Faul taktyczny.

Real Madryt
2
3
1
90'

Sędziowie doliczyli minimum sześć minut!

1
3
2
90'

Hazard przed szansą na zamknięcie tego meczu, ale strzela prosto w Rui Silvę.

1
1
1
1
90'

Asensio potrafi uderzyć z dystansu, ale teraz tego nie potwierdził. Próba Hiszpana okazała się bardzo niecelna.

1
1
89'

Nie wszedł dobrze w mecz Joaquin. Betis miał kontrę, ale doświadczony pomocnik zagrał fatalnie, podał piłkę do Courtois.

1
88'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Real kontroluje wydarzenia na boisku i utrzymuje się daleko od własnego pola karnego.

2
87'

Ciekawa próba Fekira, prostopadłe podanie w kierunku Borjy Iglesiasa, ale ten nie miał szans w walce fizycznej z obrońcami Realu.

2
1
85'

Błąd techniczny Benzemy w narożniku pola karnego. Chciał sobie przygotować piłkę do strzału, ale ta odskoczyła od jego nóg.

1
3
85'

Nie złapał piłki w boisku bramkarz Betisu i będzie kolejny rzut rożny dla gości.

2
83'

Nie podnosi się z boiska Gutierrez. Ucierpiał w jednym ze starć. Łapią go skurcze.

1
1
82'

Real Betis. Schodzi: Sergio Canales. Wchodzi: Joaquin.

81'

Niezła wrzutka Mirandy, ale dobrze ustawiony Carvajal wybija piłkę.

1
79'

Dośrodkowanie Vazqueza z prawej strony, wybijają piłkę gospodarze. Korner.

1
1
77'
76'

Real Betis. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: Borja Iglesias.

wchodzi Wchodzi
Borja Iglesias #9
schodzi Schodzi
1
73'

Asensio przed szansą na gola. Indywidualny rajd Hiszpana zwieńczony płaskim strzałem z linii pola karnego... tuż obok słupka.

1
1
1
73'

Rui Silva ratuje swój zespół przed stratą drugiego gola. Dobre przeczytał długie podanie w kierunku Viniciusa i interweniował poza własnym polem karnym.

1
1
70'

Real Betis. Schodzi: Aitor Ruibal. Wchodzi: Cristian Tello.

Aitor Ruibal #24
1
69'

Kolejny atak Betisu. Ruibal oddał soczysty strzał zza pola karnego, ale raz jeszcze nie dał się zaskoczyć Courtois.

1
68'

Strzelał Montoya z narożnika pola karnego, ale spokojnie łapie piłkę Courtois.

66'
66'

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

65'

Jeszcze rzut rożny dla Betisu, lekkie zamieszanie w polu karnym, lecz Ruibal faulował dobrze ustawionego Alabę.

1
64'

Przedzierał się Fekir, zagrał miękko w pole karne, ale nie sięgnął piłki żaden z partnerów.

62'

Chwilę wcześniej kapitalną okazję mieli gospodarze. To był kontratak dwóch na jednego, ale Gutierrez idealnie przeczytał podanie Juanmiego i zdołał przechwycić piłkę.

3
1
2
61'

Gol! Strzelił Dani Carvajal. Asystował mu Karim Benzema.

Bardzo dobre dośrodkowanie Benzemy z lewej strony, Carvajal złożył się do strzału z woleja i umieścił piłkę w siatce tuż przy słupku!

12
10
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Montoya. Kolejna kara dla zawodnika gospodarzy. Nieprzepisowo powstrzymywany Vinicius.

2
1
58'

Casemiro sfaulował... sędziego. Uśmiech na twarzach obu panów.

1
5
57'

Cały czas w posiadaniu piłki Real Madryt.

1
56'

Okres zdecydowanej przewagi Królewskich. Betis wyglądał dobrze w pierwszej połowie, ale po przerwie dużo lepsze wrażenie sprawiają goście z Madrytu.

1
1
54'

Świetne dośrodkowanie Gutierreza, po którym w idealnej sytuacji znalazł się Vinicius, ale skiksował i nie potrafił oddać celnego strzału!

2
1
4
1
53'

Tym razem Benzema trafia do siatki, ale Benzema był na kilkumetrowym spalonym.

1
1
52'

Rui Silva fenomenalnie broni strzał Benzemy z siódmego metra, ale nawet gdy Francuz trafił do siatki, to gol nie zostałby uznany. Benzema był na spalonym.

1
50'

Upadł na murawę Carvajal i trzyma się za twarz. Nie było tam faulu, ale Hiszpan odczuł to starcie z Mirandą.

1
48'

Zbyt wysoko podniósł nogę Vinicius i choć nie trafił przeciwnika w twarz, to sędzia podyktował rzut wolny dla Betisu.

1
47'

Zakręcił rywalami Benzema, złamał akcję na prawą nogę i szukał technicznego strzału przy dalszym słupku, ale ta próba pozostawiła wiele do życzenia. Piłka poszybowała w trybuny.

1
46'

Początek drugiej części spotkania.

20:57

Piłkarze wracają na boisko.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Aitor Ruibal. Nieodpowiedzialny wślizg w nogi Viniciusa. Brzydki stał się ten mecz.

Real Betis
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa dłużej o minimum trzy minuty.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Canales. Za uderzenie w twarz Gutierreza.

1
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella. Za protesty.

German Pezzella #16
Real Betis
43'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Gutierrez.

42'

Kontratak Betisu, ale Canales podawał niedokładnie w kierunku Fekira i ten nie utrzymał piłki w boisku.

41'

Groźny strzał oddał Juanmi i nie bez problemów broni Courtois! Wydaje się, że bramki są tylko kwestią czasu. Ten mecz raczej nie skończy się bezbramkowym remisem.

38'

Płaski strzał Isco z osiemnastu metrów... piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
37'

Militao strzelał głową, piłka zrobiła kozioł przed bramkarzem, atakował ją jeszcze Benzema, jednak był na spalonym.

37'

W odpowiedzi akcja Realu. Włączył się ofensywnie Carvajal, zagrywał miękko na dalszy słupek, ale trochę nieczysto trafił w piłkę i przypadkowo zmusił do interwencji Rui Silvę.

36'

Montoya ładnie minął Gutierreza, pokusił się o strzał zza pola karnego lewą nogą, jednak nie trafił w bramkę.

35'

Vinicius podawał prostopadle w kierunku Bale'a, ale nie popełniła błędu obrona Betisu i odcięła Walijczyka od piłki.

1
34'

Ponownie w roli głównej Isco, tym razem strzelał z szesnastego metra, lecz został zablokowany.

34'

Dośrodkowanie Isco, strzelał piętą Casemiro, ale na drodze uderzenie stanął jeden z obrońców Betisu.

33'

Montoya nie pozwolił, by Vinicius opanował piłkę w polu karnym Betisu i wybił ją na rzut rożny.

32'

Mamy przerwę, tzw. cooling break. Chwila dla zawodników na napicie się czegoś.

1
1
31'

Fekir strzelał z dystansu, ale wyraźnie się pomylił. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

30'

Atak pozycyjny Betisu. Real się gubi i ma spore problemy z wydostaniem się z własnej połowy.

29'

Urwał się lewą stroną Canales, próba dośrodkowania, która przerodziła się w dobrze znany w Polsce centrostrzał. Nie musiał jednak interweniować Courtois, piłka spadła na górną siatkę.

27'

Courtois kolejny raz był atakowany przez rywala i został zmuszony do dalekiego wybicia piłki. Łatwo odzyskują ją gospodarze. Betis z minuty na minutę wygląda coraz lepiej.

24'

Fekir upadł przed polem karnym po ostrym wejściu Casemiro, ale arbiter i tym razem nie użył gwizdka. Coraz głośniejsze gwizdy ze strony trybun.

1
1
1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil Fekir. Próba wymuszenia rzutu karnego. Sędzia od razu sięgnął po kartkę, nawet się nie zastanawiał.

Real Betis
2
22'

Wyrównane spotkanie w Sewilli. Raz atakują jedni, raz drudzy. Brakuje jednak stuprocentowych sytuacji.

21'

Mocny strzał Guido Rodrigueza zza pola karnego, ale w środek bramki i pewnie interweniuje Courtois.

19'

Długo budowali akcję goście, często przenosili ciężar gry z jednej strony na drugą, aż wreszcie nie popisał się Carvajal i łatwo stracił futbolówkę.

1
1
17'

Isco szukał w polu karnym... no właśnie, nie wiadomo kogo. Kompletnie nieudane zagranie Hiszpana. Benzema i Bale tylko wymownie spojrzeli w jego kierunku.

15'

Dośrodkowanie Alaby z rzutu rożnego, jednak ponownie wybronili się gospodarze.

1
1
1
14'

Carvajal nie zdołał minąć Mirandy, ale obił piłkę o jego nogi i będzie rzut rożny dla gości.

13'

Courtois pod presją i podaje piłkę prosto do przeciwnika. Real Madryt nie może czuć się w tym spotkaniu zbyt komfortowo.

3
12'

Gospodarze nie pękają przed bardziej utytułowanym rywalem. Ich gra w pierwszych minutach może się podobać.

1
11'

A tymczasem musiał się wykazać Courtois. Groźny strzał z rzutu wolnego oddał Fekir, jednak Belg pilnował bliższego słupka.

1
1
9'

Kombinacyjna akcja gości. Vinicius zgubił jednak piłkę na linii pola karnego.

1
1
7'

Zaskakujące uderzenie Militao z szesnastego metra, jednak czujny był w bramce Rui Silva i nie wypuścił piłki z rąk.

2
1
6'

Valverde faulowany przez Fekira. Rzut wolny dla Realu, ale do bramki Betisu daleko. Gospodarze są zadowoleni, bo zatrzymali szybką kontrę.

3
2
5'

Świetna akcja Viniciusa z lewej strony. Wycofanie piłki do Benzemy, który strzelił minimalnie obok słupka!

4
1
2
3'

Dobra postawa Betisu w defensywie. Zagrożenie oddalone.

1
4
3'

Valverde w polu karnym, dośrodkowanie w kierunku Benzemy, ale czujny był Victor Ruiz i wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
2'

Wysoki i agresywny pressing gospodarzy, ale Real nie panikuje i spokojnie rozpoczyna swoje akcje.

2
czas Start meczu
20:57

Kapitalna atmosfera na Estadio Benito Villamarin w Sewilli.

1
1
20:57

Piłkarze wychodzą na boisko.

1
20:57

Wicemistrzowie Hiszpanii skupiają się wyłącznie na meczu w Sewilli, choć cały świat żyje transferem Mbappe.

20:57

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Alejandro Jose Hernandez Hernandez.

20:57

Poniżej zestawienie Betisu:

20:57

Carlo Ancelotti postawił na następujący skład:

20:57

Podczas gdy wciąż nie jest rozstrzygnięta kwestia transferu Kyliana Mbappe do Realu Madryt, Królewscy zagrają z Realem Betis w meczu 3. kolejki Primera Division. Początek spotkania o godz. 22.